Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych z Panów myślących już o kolejnych zamówieniach załączam update listy z tego zamówienia. Buty pogrupowałem po numerze modelu w kolejności rosnącej. Mi osobiście bardzo pomogło w wyborze gdy spojrzałem na listy sprzed roku i pół roku oraz obecną. Tak pogrupowana lista może pomóc komuś w marcu podjąć decyzję. 

BUTY dostępne grouped2.xls

A tutaj wszystkie ewentualnie dostępne buty dla ASxxx DAxxxTAD: https://skomakerdagestad.squarespace.com/alfred-sargent/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

@kapsel - buty które zamawiasz mają numerację US, więc pozwolę sobie dopytać - zamawiasz 20192 - 20 BLACK CALF CHELSEA BOOT  US11? Pytam gdyż, US11 będą wypadały między UK10 a UK10.5

Właśnie tu miałem wątpliwość i dlatego dopytywałem. Ja mam generalnie w większości brytyjskich marek UK10.5, i w niektórych rzadkich przypadkach ze wskazaniem na UK11 (np. C&J Connaught mam 11) na AS 87 mam 10,5 ale chyba powinienem mieć 11 (jutro będę mógł to sprawdzić). 

Mogę wziąć  US 11,5 w ciemno, tj. bez oglądania zdjęć - mówi się trudno. 

Pytanie który rozmiar byłby dla mnie najbardziej sensowny - US 11 czy US 11,5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji oraz wyrozumiałości Moderatora składam[mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention] urodzinowe życzenia zdrowia, miłości oraz wielu pięknych par butów w kolekcji. Dzięki Tobie niektórzy z nas mają szansę na świetne buty AS. Dziękuję i

Sto Lat!

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że mam tylko jedną parę Yanko i to właśnie są trzewiki :). Gdybym kupował je raz jeszcze, wziąłbym rozm. 8. W przypadku trzewików AS (87), rozm. 8,5 jest na styk. Kwestia podbicia i miejsca nad palcami... o ile dobrze pamiętam.

EDIT: @michau. Jeżeli rozm. w Yanko jest dla Ciebie idealny, to wg mnie bezpiecznie byłoby wziąć 0,5 rozm. więcej u AS. No, ale to mój przypadek. U Ciebie może być inaczej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

87 mam w tym samym rozmiarze co Yanko i są wyraźnie szersze, więc jeśli zależy Ci tylko na szerokości to chyba bym nie szedł pół numeru w górę. Co do innych się nie wypowiem.
Dzięki.
Właśnie kupiłem pierwsze Yanko na kopycie 960 i na szerokość jest idealnie. Stąd pytanie o 'odpowiednik' w AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku trzewiki Yanko na 960G wypadają o 1/2 rozmiaru większe niż AS, czyli Yanko UK7.5 natomiast AS UK8

 

@Żorż Ponimirski i cały gang zamawiający buty AS: niestety kurier odebrał paczki dopiero dziś, mimo faktu, że odbiór był ustalony na czwartek. 

Jeżeli nie będzie opóźnień w dostawie spowodowanej Świętami, jest szansa, że paczki będą u mnie w środę, więc jest możliwe, że dotrą do Was w piątek/poniedziałek. Biorąc pod uwagę, że są to ostatnie dni/godziny przed Wig proszę o deklarację na priv, czy mam wysyłać w czwartek/piątek (zależne od faktu kiedy dotrą paczki) oraz o podanie danych dostawy ( nazwisko, imię, adres, tel kom). 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie buty (oprócz pary dla @kapsel )zawiozłem do punktu. Jutro zostaną nadane i  powinny być u Was w czwartek.

Bardzo szybko obejrzałem wszystkie pary i uważam, że jest to bardzo udana edycja, gdyż wady są minimalne. Rewelacyjne są trzewiki Cambridge, oxfordy na gumie, czy też czarne Ramsey, które w tym kolore wyglądają zjawiskowo. Ciekawy jest również Cordovan - nie w moim stylu buty, ale bardzo interesujące.

Oczywiście nie muszę chyba wspominać o najpiękniejszych 2 parach, mianowicie brązowych Chealsa boots na podwójnej podeszwie oraz przepięknych oxfordach z groszkowej skóry. Aż zapiera dech. :-) 
Na zakończenie chciałbym wszystkim przypomnieć, że wkładki w butach nie były wymieniane na moją prośbę, więc pozostawione zostały z oryginalny brandingien, w zależności od dealera. Bardzo proszę o nieeksponowanie tego faktu na forum (taka jest prośba z AS).

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Cieszę się, że ponownie zamówienie przebiegło sprawnie. Wszystkim dziękuję za zaufanie, Dominikowi dodatkowo za pomoc.

Groszkowe oxfordy były dla mnie zaskoczeniem. W trakcie procesu otrzymałem wiadomość, że prosiłem o ich odłożenie. W rzeczywistości miałem odłożone poniższe, które nadal są do kupienia w AS.

 

791010599_20692-17sample.jpg.22bd5fb3915be3b213b023c7b2d7cfec.thumb.jpg.c51013e07e98990a940bd2a8d8e6e8dd.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.