Skocz do zawartości

Klasyczne auto moich marzen


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, że się zachowała. Pamiętam je z dzieciństwa, tyle że w kolorze szarym

gdzie parkuje to cudo?

Prawda, że piekna.Wychodzi na to, że Warszawie. W TVN Warszawa był na ten temat obszerny materiał http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/1629942,kolejowa_limuzyna_warszawa___drezyna,bawsie.html

o stowarzyszeniu, które chroni stare drezyny http://nasztor.pl/historia.php.

Polecam też: http://www.republika.pl/fso_warszawa/drezyna.html

Pozdrawiam

post-400-13658919647916_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc dziś porobić zdjęcia, tuż za progiem domu natknąłem się na takie cudo:

Dołączona grafika

Volkswagen Karmann. Nie jest może taki ładny jak Triumph Spitfire, ale też bym nie pogardził.

Swoją drogą, ciekaw jestem Waszej opinii w jednej kwestii. Mianowicie, przyszło mi do głowy, że gdybym kiedyś zbzikował do tego stopnia, że kupiłbym Triupmha, a tapicerka nie byłaby w dobrym stanie, zleciłbym obicie siedzeń tweedem. Sądzę, że to dość ekstrawaganckie i nie wiem, czy byłoby na dłuższą metę wygodne, ale interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc dziś porobić zdjęcia, tuż za progiem domu natknąłem się na takie cudo:

Volkswagen Karmann. Nie jest może taki ładny jak Triumph Spitfire, ale też bym nie pogardził.

Swoją drogą, ciekaw jestem Waszej opinii w jednej kwestii. Mianowicie, przyszło mi do głowy, że gdybym kiedyś zbzikował do tego stopnia, że kupiłbym Triupmha, a tapicerka nie byłaby w dobrym stanie, zleciłbym obicie siedzeń tweedem. Sądzę, że to dość ekstrawaganckie i nie wiem, czy byłoby na dłuższą metę wygodne, ale interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat.

Odnosilbym wrazenie, ze siedze na ubraniu jakiegos faceta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za Ferraripodobny "stwor" ?

słusznie zauważasz, że podobny do ferrari - bo to cisitalia 202 pinin farina z 1947.

ich późniejszym dziełem jest nadwozie ferrari 250gt

Mnie to nasuwalo na mysl wlasnie Ferrari 250 GT. Pierwsze Ferrari, ktorego obrazki przegladalem z dziadkiem jako kilkuletnie dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a co powiecie na zadbanego Saab'a 900 "Croco" ? W dodatku w wersji cabrio?

Proszę:

Dołączona grafika

... zauważyłem, że na pierwszej stronie ktoś już podobnego Saab'a wymieniał... To nie "pierwszy z brzegu saab", to klasyka klasyków, jeden z ostatnich Saabów produkowanych przez Szwedów w 100% (zanim 50% udziałów przejął General Motors).

Autko totalnie niepraktyczne (z racji swojego wieku, kosztów eksploatacji), ale jakże cudowne!

Tak, to pisał jeden z fanatyków... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.