Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co będzie do wyboru, zapewne wiśniowe oraz ceglane golfy z szerokim longwingiem. Na razie nie spamuję tematu i założę wątek dla osób zainteresowanych za dobry miesiąc. Myślę, że maksymalnie będę mógł sprowadzić do Polski 3 pary F-ek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że but nie w moim stylu to mimo wszystko piękny nabytek:) wiem, że to mało eleganckie, ale można wiedzieć jaka była ich cena? ciekaw jestem pułapów cenowych na których się poruszamy (w tym wypadku i w przypadku możliwych innych vintage).

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że but nie w moim stylu to mimo wszystko piękny nabytek:) wiem, że to mało eleganckie, ale można wiedzieć jaka była ich cena? ciekaw jestem pułapów cenowych na których się poruszamy (w tym wypadku i w przypadku możliwych innych vintage).

Pozdrawiam,

dsc.

Tą konkretną parę nabyłem od znajomego z UK, który jest chyba największym świrem obuwniczym jaki stąpa obecnie po Ziemi. Zapłaciłem za nie 60 funtów. Jeżeli chodzi o zwyczajne ceny dobrze zachowanych NOS amerykańskich butów Vintage to jest to przedział 75-300 USD. Zdarzają się jednak perełki i wtedy cena może wzrosnąć nawet do granicy 400 USD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)NOS amerykańskich butów Vintage to jest to przedział 75-300 USD. Zdarzają się jednak perełki i wtedy cena może wzrosnąć nawet do granicy 400 USD.

co i tak nie jest wygórowaną ceną za tak piękne buty. a jest ich coraz mniej na tym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wizyta w TK Maxx i upolowana marynarka. Taki spontaniczny zakup. Cena: 249 zł. Wskazywana cena oryginalna - 225 funtów.

Feraud, Len 55% / Bawełna 45% Taaak, będzie się gniiiotło, mięęęło i w ogóle :D.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Twarz musiałem usunąć, bo ta mi na była wyjątkowo tragiczna...

Piękna wręcz podszewka. Może to mnie skusiło?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w plecaku akurat miałem lakierki, koszulę, spinki, muchę i szelki :D a w tej pomarańczowej torbie, która niosłem SMOKING :D

p. Górka nie ma własnych firmowych siatek i dlatego takie daje ;p

na rękawach już jest widoczne takie pofałdowanie. co do zagięcia klap - na czym jest ta marynarka robiona? jeśli masz tam kamelę, a tkanina jest cienka, to może się tak robić. nie wiem jak w przypadku klejonki. Sprawa jest, jak mi się wydaje, do uratowania - zanieś do krawca, niech wyprasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły. Spinki z Darcy Clothing. Podobno pochodzą z przed 1950. Podobno masa perłowa (w rzeczywistości wygląda bardziej autentycznie). Ale dla mnie to drugorzędne informacje, bo bardzo długo szukałem spinek na łańcuszku i w przystępnej cenie.

Niestety, czeka mnie wizyta u jubilera, bo już zerwany jeden łańcuszek. No ale tak to jest jak się cham dorwie do delikatnych i pięknych rzeczy.

EDIT: Zdjęcie ze strony sklepu.

I do mnie również doszły. Przedwczoraj zostały założone do koszuli z mankietami i wyglądają o niebie lepiej niż spinki z jednym zakończeniem. Masa perłowa świetnie mieni się w słońcu. Nabyłem także w złotej emalii. Zdjęcie ze strony sklepu, ale zostaną wykorzystane w sesji zdjęciowej na szarmancie.

post-235-1365892029524_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie również doszły. Przedwczoraj zostały założone do koszuli z mankietami i wyglądają o niebie lepiej niż spinki z jednym zakończeniem. Masa perłowa świetnie mieni się w słońcu. Nabyłem także w złotej emalii. Zdjęcie ze strony sklepu, ale zostaną wykorzystane w sesji zdjęciowej na szarmancie.

Obawiałem się trochę o te Wasze perłowe spinki, ale widziałem na własne oczy i wyglądają fenomenalnie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Pas smokingowy. Hand made by Robert Badura. Nigdzie nie mogłem znaleźć w sklepie takiego, który miałby pełny tył i zapinany byłby nie na rzep, ponadto w sklepach są śmieszne szerokości. Atłasowy, na 9 guziczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze bar_open stałem się posiadaczem tej oto panamy.

Dołączona grafika

Zdjęcie jest ze strony sklepu, nie chciałem by mina zadowolonego nosiciela odrywała uwagę od kapelusza :D

Być może też wyglądam w niej jak pszczelarz ale kto ma pszczoły ten ma miód... ;)

Bartku, dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.