Skocz do zawartości

Konkurs OSOVSKI - Personality Needs No Jacket


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Firma OSOVSKI [ http://www.osovski.pl ] oraz Stowarzyszenie But w Butonierce zapraszają wszystkich użytkowników forum do udziału w wakacyjnym konkursie pod tytułem "Personality Needs No Jacket".

 

Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu w temacie konkursowym stylizacji w formie zdjęć dotyczących najciekawszych połączeń krawata i koszuli.

 

post-12-0-16592800-1372884130_thumb.jpg

 

Do wygrania są:

 

1 miejsce – koszula na miarę (made to measure) z dowolnego materiału będącego w ofercie firmy OSOVSKI

2 i 3 miejsce – dowolna koszula RTW z oferty firmy OSOVSKI

 

• Czas trwania konkursu: od 3.07 do 17.07.2013

• Ogłoszenie wyników przez jury nastąpi: 22.07.2013

• Ilość możliwych do zgłoszenia prac: 1-2 (w przypadku dwóch, należy umieścić w oddzielnych postach)

 

 W skład jury wchodzą:

• Krzysztof Osowski (OSOVSKI) - Przewodniczący jury

• Przemysław Kutnyj (OSOVSKI)

• Skar (członek Stowarzyszenia BwB)

• Secondhand Dandy (forumowicz)

 

Dodatkowe ustalenia regulaminu:

• Można zamieszczać wyłącznie pracę wykonane przez siebie, do których użytkownik forum posiada prawa autorskie.

• W konkursie nie mogą brać udziału członkowie jury.

• Jury w zamkniętym głosowaniu wyłania 3 zwycięskie prace; głos rozstrzygający należy do Przewodniczącego jury.

• Stowarzyszenie But w Butonierce zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu w czasie jego trwania (w porozumieniu ze sponsorem) oraz rozstrzygania spraw nieobjętych regulaminem.

• Moderator ma prawo do usunięcia zgłoszenia w przypadku naruszenia zasad regulaminu forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - czy ma być z marynarką czy bez, a jeśli z, to czy ma jakiś wpływ na ocenę (ze względu na tytuł)?

Witam,

jak najbardziej może być to stylizacja z marynarką, choć ta ostatnia nie ma wpływu na ocenę. Doskonale widoczne powinny być koszula i krawat.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na tym forum z haslem "needs no jacket"? :/

to jakby na forum milosnikow motoryzacji napisac "muscle car needs no V8"

 

Pozostajemy w nadziei, że licentia poetica związana z naszym hasłem pozwala również na przyjazne nam interpretacje, także w kontekście udziału na tym forum;-) Serdecznie pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.