Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się, że jakiś czas temu Facebook zmienił regulamin i takie konkursy są już zakazane

Najmocniej przepraszamy uczestników, ale byliśmy zmuszeni usunąć konkurs.

Pomyślimy nad nową formułą, zgodną z regulaminem. Pomysły mile widziane.

 

Poza tym spadła na mnie "fala przemiłej krytyki" w związku z "tą/tę stronę" :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

...szczerze mówiąc, sam się zastanawiałem nad zakupem od wczorajszego wieczoru i tak naprawdę nie wierzyłem że dzisiaj rano rabat będzie jeszcze aktywny...

 

Faktycznie, udało się... :) Dziękuję :) Jak tylko dotrą nie omieszkam zamieścić foto-relację na forum... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie dziwne są, że ciężko oddać ich odcień, a w różnym oświetleniu, różnie się prezentują :)

One nie są takie niebieskie jak na fotkach robionych w świetle dziennym - są bardziej Navy niż Blue, jak ktoś to określił :)

 

Nie wiem jak jeszcze mógłbym przybliżyć faktyczny kolor ... hmmm

 

Może tak - kolor generalnie zbliżony jest do tego rozmazania na kartoniku:

big_06.jpg

 

Ale w świetle dziennym delikatnie i miejscowo przebija jaśniejszy niebieski - fotki to za bardzo uwydatniły.

 

 

Kolor generalnie nie krzyczy :)

 

Może Panowie, którzy byli na Wielkiej Renowacji będą w stanie konkretniej opisać ich odcień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Panowie, którzy byli na Wielkiej Renowacji będą w stanie konkretniej opisać ich odcień?

 

Moim zdaniem kolor z kartonika jest bardzo zbliżony. W odniesieniu do "pancurowatości" butów to, nie miałem takiego wrażenia jak je oglądałem na imprezie. Może Danielu podasz kolor na tej podstawie: http://windows.home.pl/kolory.htm :)?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do każdej pary Yanko czarne prawidła marki Saphir GRATIS!
W "uwagach do zamówienia" wystarczy wpisać hasło "PrawidłaBLK". Oferta aktualna do wyczerpania puli prawideł przeznaczonych na promocję.

 

post-17-0-99668000-1386024234_thumb.jpg

 

*Promocja może być łączona z kodami rabatowymi.

**Promocja nie dotyczy obuwia z projektów forumowych.

 

Zapraszamy:

http://patine.pl

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.