Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Prime Shoes


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzisz oba będą OK.

Osiągniesz po prostu ciut inny (aczkolwiek w obu przypadkach ciekawy) odcień.

Krem zawiera więcej pigmentu niż pasta woskowa, ale żaden ze specyfików raczej nie zmieni drastycznie koloru skóry.

 

Jeżeli wolisz odcienie uciekające w stronę bordo, burgundów idź w tę stronę. Jeżeli brązy i mahonie wybierz drugą opcję.

Widziałem gdzieś tutorial pokazujący osiągnięcie niebieskiej poświaty na czarnych butach za pomocą wosku w granacie.

Bawić można się na różne sposoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz oba będą OK.

Osiągniesz po prostu ciut inny (aczkolwiek w obu przypadkach ciekawy) odcień.

Krem zawiera więcej pigmentu niż pasta woskowa, ale żaden ze specyfików raczej nie zmieni drastycznie koloru skóry.

 

Jeżeli wolisz odcienie uciekające w stronę bordo, burgundów idź w tę stronę. Jeżeli brązy i mahonie wybierz drugą opcję.

Widziałem gdzieś tutorial pokazujący osiągnięcie niebieskiej poświaty na czarnych butach za pomocą wosku w granacie.

Bawić można się na różne sposoby :)

Dzięki za sugestie!

 

Rzeczywiśce bardziej podobają mi się odcienie bordowe i pójde tą drogą. A że zapowiadają się dziś również brązowe oxfordy to pewnie i ciemny brąz się przyda.

 

Czy kupując zestaw powinienem mieć zarówno krem jak i pastę woskową w tym samym odcieniu... jak rozumiem sposób czyszczenia najpierw krem potem pasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując zestaw powinienem mieć zarówno krem jak i pastę woskową w tym samym odcieniu...

Zazwyczaj użytkownicy stawiają na ten sam odcień - możesz uczynić tak samo, ale nie musisz :)

 

jak rozumiem sposób czyszczenia najpierw krem potem pasta...

Najpierw skórę oczyszczasz, później krem zwłaszcza na środkową część cholewki i miejsca zgięć (tam gdzie skóra pracuje). Na koniec pasta woskowa - czubki i pięty (tam gdzie skóra nie pracuje).

Jeżeli na czubkach i piętach przesadzisz z kremem, ciężko będzie Ci osiągnąć najwyższy połysk za pomocą pasty woskowej. Zwróć na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj użytkownicy stawiają na ten sam odcień - możesz uczynić tak samo, ale nie musisz :)

 

Najpierw skórę oczyszczasz, później krem zwłaszcza na środkową część cholewki i miejsca zgięć (tam gdzie skóra pracuje). Na koniec pasta woskowa - czubki i pięty (tam gdzie skóra nie pracuje).

Jeżeli na czubkach i piętach przesadzisz z kremem, ciężko będzie Ci osiągnąć najwyższy połysk za pomocą pasty woskowej. Zwróć na to uwagę.

No i jak tu nie dziękować?! Czas przejść do zakupów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowy sklep Prime Shoes w Warszawie !!!

 

Sympatyków butów Prime Shoes i garniturów Baumler zapraszam do nowego sklepu:

 

Suit & Shoe

ul.Moliera 8

00-076 Warszawa

tel. 22 837 44 74

(sklep znajduje się na rogu ul.Moliera i ul.Senatorskiej) 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 11 - 19

sobota: 11 - 15

 

Informacji na temat aktualnej oferty udzielam telefonicznie w godzinach otwarcia sklepu.

 

Zapraszam,

Suit & Shoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja wybierałem się po większe zakupy dwa dni po przeniesieniu towaru na Moliera, eeech :(

outlet na ul.Bema 57a nadal działa, więc osoby kierujące się przy wyborze towaru wyłącznie wysokością rabatu zapraszam tam. klientów zainteresowanych zupełnie nowymi kolekcjami zapraszam na Moliera 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od 22 czerwca (sobota) wyprzedaż ubrań BAUMLER (do -70%) oraz butów PRIME SHOES (do -50%):


 


Suit & Shoe


ul.Moliera 8


00-076 Warszawa


tel. 22 837 44 74


(sklep znajduje się na rogu ul.Moliera i ul.Senatorskiej) 


Godziny otwarcia:


poniedziałek - piątek: 11 - 19


sobota: 11 - 15


 

Zapraszamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

@srodkowy, ja mam jedne czarne oksfordy od nich kupione za 200 zł, szyte metodą Blake i za tę cenę, a może nawet za 400 zł (bo po tyle też widziałem) moim zdaniem na pewno warto. Wygodne, ze skórą też się nic do tej pory nie działo. Z tego, co widziałem, to są zwykle dość szerokie, ale jeśli na Ciebie pasują i są za niezbyt duże pieniądze, to bierz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Cześć,

Szukam butów na ślub i niestety jestem zielony w temacie ale ostatnio przeglądając tk maxx natrafiłem na Prime Shoes. Na codzień noszę rozmiar 43 jednak były zbyt duże, przymierzyłem 42 (8). Jednak po zawiązaniu mocniej, martwi mnie to że skóra delikatnie się zagina i nie wiem czy tak powinno być(widać na zdjęciu od góry). Możliwe że są za szerokie do mojej stopy. Co myślicie o tych butach, warto je zatrzymać na ceremonię? 🥳

20190722_202320-1512x2016.jpg

20190722_195602-1512x2016.jpg

PhotoPictureResizer_190722_231935331_crop_2419x2089.jpg

 

20190722_202337-1512x2016.jpg

20190722_202328-1512x2016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.