Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, MarianoItaliano napisał:

A zdarzyło się Wam, że z garnituru przyszła jedynie marynarka? Napiszę jutro do customer service, ale pytanie czy z waszego doświadczenia jest szansa, że znajdą w magazynie spodnie, czy raczej się nie łudzić?

nie, nie zdarzyło sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kontakt z CS potwierdził, że nawet nie trudzą się sprawdzaniem - z góry proponują albo zniżkę na kolejne zamówienie i darmowy zwrot albo...10% zniżki na produkt - wyszedłem jednak z założenia, że wartość marynarki w garniturze jest co prawda wyższa niż spodni, ale nie stanowi aż 90% ;)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2024 o 22:15, MarianoItaliano napisał:

A zdarzyło się Wam, że z garnituru przyszła jedynie marynarka? Napiszę jutro do customer service, ale pytanie czy z waszego doświadczenia jest szansa, że znajdą w magazynie spodnie, czy raczej się nie łudzić?

Zdarzyło się. Źle opisują na stronie. W moim przypadku zmienili opis dopiero po mojej reklamacji na blazer, a nie suit. Ja dokupiłem nowe spodnie na eBay:). Cena nawet samej marynarki, po dodatkowym rabacie, okazała się atrakcyjna. Szczęście że znalazłem spodnie znając oznaczenie materiału, ale to tylko przypadek ponieważ model z roku 2021:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, jest weekendowa promka na Otrium i kod APP25 działa też na SuSu, przynajmniej mnie się udało kupić z tym kodem (może jest jakiś błąd, więc lepiej się pewnie spieszyć jak się ma coś upatrzonego).

 

P.s. czy ktoś ma jakiś pomysł co to za kroje poniżej:

https://www.otrium.pl/product/suit-grey-grey-7?utm_source=share button&utm_medium=user generated&utm_campaign=android app

https://www.otrium.pl/product/suit-grey-light-grey-10?utm_source=share button&utm_medium=user generated&utm_campaign=android app

?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MarianoItaliano za cynk.

Udało mi się kupić koszulę niebieską z bawełny egipskiej Monti i overshirt William szary za sumę 404zł.

Jeżeli chodzi o twoje pytanie to ten szary garnitur z moherem to wygląda jak Washington, czyli extra slim fit.

Pierwszy link nie wiem.

   
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, eduardo napisał:

A tutaj, jaki to krój może być?

 

https://www.otrium.pl/product/lazio-light-grey

To jest La Spalla, mam ten model i poza wąskimi nogawkami (19 cm w rozmiarze 98) jest super. To full canvas. Materiał pomimo wysokiej skrętności mało się gniecie.

Tak wygląda przyćmiony blaskiem Wałęsy 😆

IMG_8139.thumb.jpeg.23444a8a38e8a7fdfa1a1c5a4217e60a.jpegIMG_1767.thumb.jpeg.a6961d12a72f9fad95fb2babda296dfa.jpeg

 

13 godzin temu, Orlin napisał:

Jeśli to circular wool flannel to jest to grubaśna, mało elastyczna i dość gryząca wełna. Raczej na późną jesień/zimę. Zamówiłem ten sam model, zobaczymy co przyjdzie. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, me.spoke napisał:

To jest La Spalla, mam ten model i poza wąskimi nogawkami (19 cm w rozmiarze 98) jest super. To full canvas. Materiał pomimo wysokiej skrętności mało się gniecie.

Tak wygląda przyćmiony blaskiem Wałęsy 😆

 

Jeśli to circular wool flannel to jest to grubaśna, mało elastyczna i dość gryząca wełna. Raczej na późną jesień/zimę. Zamówiłem ten sam model, zobaczymy co przyjdzie. 

 

 

Dzięki za rzeczową odpowiedź :)

Zamówiłem 102 i zobaczymy. Dość szeroki w barkach jestem i obawiam się swoistego X przy zapiętym guziku (zdjęcie poniżej z Havany traveler w rozmiarze 102). Stąd pytałem o możliwy krój, bo wiem, że SuSu nawet w tej samej linii potrafił mieszać z krojami. Ale z tego co kojarzę tam jest zapas, żeby jakieś lekkie przeróbki zrobić (pytam o Lazio, bo w Havanie był). 

oświetlenie1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, me.spoke napisał:

Jeśli to circular wool flannel to jest to grubaśna, mało elastyczna i dość gryząca wełna. Raczej na późną jesień/zimę. Zamówiłem ten sam model, zobaczymy co przyjdzie. 

Z grubą flanelą od VBC już miałem do czynienia w spodniach od Hiltl, SuSu i Cavour (zakładam, że to była ta sama tkanina) i odczucia mam podobne (wszystkie oddałem). Mam też spodnie z cieńszej i "delikatnej" flaneli od CT i jestem nimi zachwycony. Takich poszukuję. Daj znać co przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2024 o 22:04, me.spoke napisał:

To jest La Spalla, mam ten model i poza wąskimi nogawkami (19 cm w rozmiarze 98) jest super. To full canvas. Materiał pomimo wysokiej skrętności mało się gniecie.

Zgadza się:). Jeszcze raz dzięki.

20240710_175444.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu udało się uzyskać dobrą obniżkę za uszkodzoną rzecz, jakiej argumentacji używaliście? Wiem, że z automatu oferują 10%, względem zwrot kosztu naprawy do jakiejś granicy, pod warunkiem okazania rachunku.

Przyszedł garnitur, marynarka uszkodzona na tylnym, bocznym szwie - uszkodzenie z jednej strony dość poważne (uszkodzenie delikatnego materiału, seria dziurek - konieczna łata od wewnątrz i naprawa szwa), z drugiej jednak do naprawy - inaczej zresztą byłby natychmiastowy zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód, natomiast kolorystycznie może być wyzwaniem dopasowanie jej do innych części garderoby (a przynajmniej większym wyzwaniem niż gdyby była w odcieniach niebieskiego, granatu, szarości). Dodatkowo to 100% len, więc myślę, że z chinosami czy lnianymi spodniami tak, z jeansami - zarówno w zakresie komfortu cieplnego nóg, jak i ogólnego współgrania całości - pewnie tylko z naprawdę cienkimi jeansami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem tu swój Święty Graal, czyli ekhm... płaszcz, który kiedyś rzucił mi się w oczy,  a potem zniknął ze sklepu. Zapamiętałem go z powodu opisu:

Zrzut ekranu (1).png

... czyli trencz w kolorze jasny beż, który wg producenta NIE NADAJE SIĘ DO PRANIA. Jakiekolwiek, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Velahrn napisał:

(...) trencz w kolorze jasny beż, który wg producenta NIE NADAJE SIĘ DO PRANIA. Jakiekolwiek, po prostu.

Też mnie to rozśmieszyło, ale zaryzykowałem (w kwietniu) i jak dotąd nie żałuję:

 

PXL_20240712_162958312~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tsz napisał:

Też mnie to rozśmieszyło, ale zaryzykowałem (w kwietniu) i jak dotąd nie żałuję:

 

PXL_20240712_162958312~2.jpg

Twoja metka pozwala chociaż na pranie chemiczne. Swoją drogą, o co chodzi z tą Białorusią, mają tam zarejestrowaną siedzibę firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mosze napisał:

Szaleństwo z tymi wyprzedażami.

Nie wiem czy miałeś na myśli pozytywne zjawisko czy nie ale niestety w naszych rodzimych markach ciężko byłoby się ubrać uczniowi , studentowi czy przeciętnemu Kowalskiemu nawet jeśli ich wyprzedaże trwałyby cały rok .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.