Skocz do zawartości

Kalesony


B.B.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niech ktoś mi powie od kiedy męska bielizna ma coś wspólnego z seksualnością?

to pewnie do mnie bylo. Otoz uwazam, ze jest bielizna ktora odpycha i taka, ktora nie odpycha. bo "seksownej" bielizny nie ma w przypadku mezczyzny. A kalesony to maksium odpychajacej bielizny. Koziol, pewnie chodzi ci o przegrzanie jader? Kolejny minus kalesonow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja kalesony zakładam gdy temperatura spada do 5 stopni, odzież termoaktywną gdy spada niżej niż -15.. mam z tym problem gdy chodzę do klubów w zimę, bo nie lubię ich nie nosić :) przy chodzeniu czy tam klękaniu dotyk zimnego materiału spodni nie należy do najprzyjemniejszych ( to między innymi przez to, że nie hartuję swojego ciała od zimna i tak mam ), ale żebym się ich wstydził.. nie ma takiej możliwości. Uważam, że jeżeli mężczyzna jest odstresowany na swoją osobę to nic nie jest go w stanie zawstydzić. Tak samo jak z kobietami, spotkałem ze 2 lata temu na plaży taką lekko puszystą, młodą dziewczynę (z 22 lata), która tak ociekała namiętnością, pięknie gestykulowała że tak na prawdę nie było ważne co ma na sobie, czy jest gruba czy nie, ważniejsze były emocje które się dzięki jej pewności siebie wydobywały.

Jeszcze jedna historyjka, znajomy na swoim wesele w trakcie podziękowań dla rodziców : Dziękuję ci mamo i tato, za to że kazaliście mi chodzić w kalesonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1078 ... l#BoxLSTxt

"Z badań analiz przeprowadzonych przez firmę Emilio Cavallini, która ma w swojej ofercie rajstopy dla mężczyzn o różnej grubości oraz modele w wersji uniseks, wynika, że panowie to trzy procent ich klientów."

:D I jako uzupełnienie:

Dołączona grafika

"I jako ciekawostka: Na święta sexy barchany możemy kupić naszym najbliższym mężczyznom... :) "

http://przecietnobiusciasta.blogspot.co ... ahamy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję, że nie zdradzam jakiś tajemnic wojskowych...

Austriacka armia musi być przygotowana do prowadzenia działań bojowych w bardzo zróżnicowanym klimacie: od ciepłego klimatu rozległych równin Niziny Panońskiej (Burgenlandia, Jezioro Nezyderskie) po wysokogórskie tereny alpejskie (lodowce) i to na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Stąd ubiór żołnierzy musi być dopracowany pod względem termoizolacyjności.

Żołnierz służby zasadniczej otrzymuje trzy pary kalesonów. Są one wykonane z bawełny i mają zielony kolor (podobnie jak ręczniki wojskowe). Nie chodzi tu w pierwszym rzędzie o kamuflaż, tylko o to, aby żołnierzowi nie przychodziła do głowy myśl o poddaniu się przez wywieszenie białej szmaty.

Zgodnie z regulaminem kalesony zakłada się, gdy temperatura spadnie poniżej -10 stopni.

Kalesony to - obok podkoszulków - jedyne sorty mundurowe, które po zakończeniu służby zasadniczej przechodzą na własność żołnierza.

W Austrii mężczyzn obowiązuje powszechna sześciomiesięczna służba zasadnicza, odbycie tej służby (a nie służby zastępczej) jest wysoko cenione w CV. W zeszłym tygodniu w referendum, 60% wypowiedziało się za utrzymaniem obowiązkowej służby zasadniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.