Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. eye_lip Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Co prawda to nie buty, ale pokażę jako ciekawostkę. Użyłem zielonej oraz czerwonej tintury Saphira i marron brown Tarrago. Wykończenie kremem Universelle: 15 Cytuj
eye_lip Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Dzięki, widać amatorkę bo robiłem to po raz pierwszy, ale zabawa przednia Cytuj
bulyt50 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Filip,wyszło super i wcale nie tak amatorsko. Cytuj
proki1971 Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Fajny, fajny , nie bądź taki skromny . Do jakiegoś konkretnego zegarka czy tak sie tylko "bawiłeś " Cytuj
eye_lip Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 2 Kwietnia 2016 Do forumowego Junghansa. Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Andres Sendra ktoś tu zgapia edit: coraz bliżej rozpoczęcia malowania mto yanko dla mnie i muszę zdecydować - jeśli mielibyście wybrać (chodzi mi tylko o przyjęcie założenia że wybieracie), to które: 1. Andres Sendra 2. czy Alexander Nurulaeff? 3 Cytuj
mrkaramba Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 A gdzie chcesz w chodzić w czymś takim? Ni to luksusowe ni to bojowe. Wygląda jak skrzyżowanie traktora z BMW7 na pełnym wypasie. Nijak nie pomuję sensu czegoś takiego 1 Cytuj
eye_lip Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Krzysiek jest oficerem luksusu, daj mu szansę. 5 Cytuj
White Haven Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Dla mnie ciekawe buty do jeansów - osobiście poszedłbym w te drugie. 1 Cytuj
Koval Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Krzysiek - @arsen będzie wiedział... 1 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2016 A gdzie chcesz w chodzić w czymś takim? Tour de dansing in remiza 2016 Uwielbiam monki, ale mam jasnobrązowe, ciemnobrązowe, czarne, zamszowe, grain, zielone, burgundowe, pojedyncze, podwójne, czekam na granatowe, więc zamówiłem sobie camo. Kiedyś malowałem bexleye z zamówienia forumowego na taki "kolor", ale brzydko wyszły i odpusciłem. Teraz jest okazja mieć takie jakie chciałem już wtedy. Do czego będę nosił? Jeansy + polo, lniane spodnie i koszula, chino i marynarka sportowa. Do czego nie będę? Garnitur. Mam świadomość że mogą się komuś nie podobać, ale jakoś będę z tym umiał żyć (kilka wizyt u psychoanalityka powinno pomóc ) 7 Cytuj
Hargin Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Nieklasyczna elegancja, ale nie klasyczna nieelegancja. Trzymam kciuki! 4 Cytuj
Chris Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2016 chyba pierwsze. Mam nadzieję, że pokażesz je w jakimś casualowym zestawieniu na forum. Cytuj
Styleman Opublikowano 16 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Kwietnia 2016 Buty SHOEPASSION po patynacji 1 Cytuj
Styleman Opublikowano 21 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Kwietnia 2016 Kolejna patynacja z SHOEPASSION Cytuj
Whitesnake Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Kwietnia 2016 coraz bliżej rozpoczęcia malowania mto yanko dla mnie i muszę zdecydować - jeśli mielibyście wybrać (chodzi mi tylko o przyjęcie założenia że wybieracie), to które: 1. Andres Sendra 2. czy Alexander Nurulaeff? Obie wersje są genialne! Za dużo nie myśl. To taki projekt, w którym nie będziesz miał wpływu na wynik końcowy na poziomie takich niuansów. 1 Cytuj
arsen Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgadzam się z Whitesnake, są tam na tyle małe niuanse że nie jest możliwe wykonać identyczne. Tu jest naprawdę wiele wypadkowych. Własne sposoby mieszana farb, ich ilości naniesionych na skórę, sposobu wykończania itp.. Do tego dochodzi sposób fotografowania. Nawet tę sama para może wyjść zupełnie inaczej na różnych zdjęciach. Zresztą tego typu obuwie w każdym świetle wygląda nawet na żywo inaczej. Jeszcze kilka par i na żywo zmierzę się z tym projektem , w sumie nie mogę się już doczekać. Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgadzam się z Whitesnake, są tam na tyle małe niuanse że nie jest możliwe wykonać identyczne. No to będzie reklamacja Cytuj
eth Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Kwietnia 2016 Kolejna patynacja z SHOEPASSION te są super świetne. 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.