Skocz do zawartości

Patynowanie oraz repatynowanie obuwia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Andres Sendra

 

ktoś tu zgapia  :twisted:

 

edit:

 

coraz bliżej rozpoczęcia malowania mto yanko dla mnie i muszę zdecydować - jeśli mielibyście wybrać (chodzi mi tylko o przyjęcie założenia że wybieracie), to które:

1. Andres Sendra

Zrzut ekranu z 2016-04-14 o 22.23.34.png

 

2. czy Alexander Nurulaeff?

tumblr_m97x2a0cTl1r6l76so1_1280.jpg

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Opublikowano

A gdzie chcesz w chodzić w czymś takim?

Tour de dansing in remiza 2016 ;)

Uwielbiam monki, ale mam jasnobrązowe, ciemnobrązowe, czarne, zamszowe, grain, zielone, burgundowe, pojedyncze, podwójne, czekam na granatowe, więc zamówiłem sobie camo.

Kiedyś malowałem bexleye z zamówienia forumowego na taki "kolor", ale brzydko wyszły i odpusciłem. Teraz jest okazja mieć takie jakie chciałem już wtedy.

Do czego będę nosił? Jeansy + polo, lniane spodnie i koszula, chino i marynarka sportowa. Do czego nie będę? Garnitur.

Mam świadomość że mogą się komuś nie podobać, ale jakoś będę z tym umiał żyć (kilka wizyt u psychoanalityka powinno pomóc ;))

  • Oceniam pozytywnie 7
Opublikowano

 

coraz bliżej rozpoczęcia malowania mto yanko dla mnie i muszę zdecydować - jeśli mielibyście wybrać (chodzi mi tylko o przyjęcie założenia że wybieracie), to które:

1. Andres Sendra

 

 

2. czy Alexander Nurulaeff?

 

 

Obie wersje są genialne! Za dużo nie myśl.

To taki projekt, w którym nie będziesz miał wpływu na wynik końcowy na poziomie takich niuansów. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Zgadzam się z Whitesnake, są tam na tyle małe niuanse że nie jest możliwe wykonać identyczne. 

Tu jest naprawdę wiele wypadkowych. Własne sposoby mieszana farb, ich ilości naniesionych na skórę, sposobu wykończania itp..

Do tego dochodzi sposób fotografowania. Nawet tę sama para może wyjść zupełnie inaczej na różnych zdjęciach. Zresztą tego typu obuwie w każdym świetle wygląda nawet na żywo inaczej. 

Jeszcze kilka par i na żywo zmierzę się z tym projektem :), w sumie nie mogę się już doczekać.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.