Skocz do zawartości

Granatowy garnitur + brązowe buty


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Mało jest odcieni brązu, które pasują do też całej gamy granatowych garniturów. Realnie to chyba tylko ciepły, jaśniejszy granat pasuje do ciemniejszego, ciepłego brązu na butach. Ogólnie granat to taki elegancki, tajemniczy kolor i po prostu łatwo całość spartolić źle dobranymi butami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie dobieram skarpet z myślą o górze, a jedynie w odniesieniu do butów i spodni (oraz humoru jaki mam po przebudzeniu) To raczej taki element garderoby, że ma lekko zaskakiwać, jeżeli już jest widoczny, więc może być kolorystycznie oderwany od całej góry.

Istnieje nawet teoria, która przewinęła się gdzieś przez forum, wiele miesięcy temu, że góra i dół to są dwa inne obszary kolorystyczne, prawie niezależne od siebie, ale utrzymane w podobnym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce być zawsze niezauważonym koniem, co się wypali po 7 latach, to zapewne nie ;)

A na serio to forest green jest akurat chyba najbezpieczniejszym kolorem, który jednak pozostaje ciekawy. Ja skarpety w tym kolorze, między innymi, często wkładam jak mam spotkania. I tak czasami mnie z szefem mylą, ku mojemu rozbawieniu, wiec skarpety w ciekawym kolorze dużej różnicy nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur (także granatowy), w nazwijmy to "klasycznej" klasyfikacji, to strój nieformalny. Stąd brązowe buty do granatowego garnituru są klasyką, po prostu standardem. Dzisiaj garnitur (granatowy w szczególności) służy powszechnie za strój wizytowy, ale to nie znaczy, że brązowych butów nie można do niego założyć. Nie wiem, jak można kwestionować coś tak oczywistego, jak granatowy garnitur + brązowe buty. Zwłaszcza, że granat + brąz to wyjątkowo piękne połączenie kolorów.

Granatowy garnitur to wyjątkowy ubiór. W zależności od dodatków, może być strojem na poważniejsze i luźniejsze okazje. Granatowy garnitur + brązowe buty + różowa koszula + bordowy krawat + różowa poszetka, z pewnością nadaje się na inną okazję, niż granatowy garnitur + czarne buty + biała koszula + szary krawat + biała poszetka. I między innymi na tym polega piękno granatowego garnituru - funkcjonalność oraz praktyczność.

// edit - czcionka czerwona zmieniona na czarną - mosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.