Skocz do zawartości

Skarpety (skarpetki), podkolanówki - dyskusje i porady


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo zależy od monitora chyba. U mnie Egyptian blue w realu wygląda normalnie. Pistacja to jest żarówa, więc jeśliś konserwatywny, nie polecam ;)

Poniżej załączam "moją" wersję Egyptian blue. niezależnie od ustawień monitora, aż tak dużej różnicy być nie powinno:(

post-2693-13658923092925_thumb.jpg

post-2693-13658923093424_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś w Viccelu się pomylił.

Te skarpetki mają taki sam kolor jak moje sky blue. Zresztą na stronie podobna barwa również jest opisana jako sky blue.

Egyptian blue, przynajmniej w moim wypadku, okazało się głęboko niebieskie i "żarówiaste".

Pomyłki się zdarzają. Mnie raz przysłali granatowe w wersji letniej, choć zamawiałem grubsze.

Osobiście jednak na tę markę nie narzekam. Dobrze się noszą, są przyjemne w dotyku, rewelacyjnie przepuszczają powietrze i umiarkowanie "puszczają" farbę podczas prania.

Niestety, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, skarpetki w 100% wykonane z naturalnych włókien są nieco mniej trwałe od tych z dodatkiem poliamidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... wziąłem numer mniejsze... na większości łydek Viccele pewnie dobrze się trzymają. Problem w tym, że mam w miarę wyrobione łydki czyli smukłe (dlatego skarpety nie opinają mocno) i duży kontrast między chudą kostką a najgrubszym miejscem łydki (dlatego skarpety się zsuwają). Dzieje się to, gdy podbiegam do autobusu, czyli gdy łydka pracuje. Na podwiązki nie dam się namówić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kazde skarpety zjezdzaja predzej czy pozniej, preferuje drobny dodatek elastanu, bo 100% bawelny nie dosc, ze mnie denerwuje pod wzgledem ksztaltu skarpet w okolicy palcow, to w dodatku zjezdza naszybciej ze wszystkich. Sprobuj podkolanowek, skarpety do pol lydki z zalozenia beda sie zsuwac, bo naciagniete sa na czesc ciala w ksztalcie stozka.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena "zaporowa" :D

Skarpety firmowane przez KaDeWe 100% kaszmir meskie oraz damskie normalna cena ok. 200 zl miesiac temu mozna bylo kupic za 40 zona kupila 2 pary.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Calzedonii w Arkadii udało mi się wydobyć z głębokiego zaplecza podkolanówki w prążki w różnych ciekawych kolorach. Pierwszy raz udało mi się zdobyć prążki tej firmy w innym kolorze niż jasny braz w innym miejscu niż factory ursus.

Dostępne są: ciemny brąz, czerń, granat, jasny beż, bordo (15 zł) w różnych rozmiarach, w tym 42 oraz...

jasny róż (!), ale tylko w rozmiarze 44-45 po przecenie... 5,5 zł. Jeszcze jest ciekawy brąz też w tym rozmiarze. 10 zł

Bez prążków są ciekawe niebieskie w odcieniu lekko szarym. Przyjemne w odbiorze. 20 zł

Bogatszy o 5 nowych par kończę post :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

świetny link, zaczynam przeglądać. Jak z długością, viccel dla mnie za krótkie.

Link zedytowałem (oczywiście końcówka powinna być .com, nie .pl). A co do długości, to niestety sklep oferuje obecnie tylko skarpetki i stópki, nie oferuje podkolanówek (wysłałem zapytanie czy planują w bliższej lub dalszej przyszłości wprowadzić, zobaczymy co odpowiedzą), więc długość jest skarpetkowa. Do wąskiej/krótkiej nogawki raczej będą za krótkie, ale do standardowej długości spodni łamiących się na bucie powinny być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.