Skocz do zawartości

Styl znanych Polaków


psu

Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocławiu mają butik. Próbowałem raz zajrzeć, ale był zamknięty w deklarowanych godzinach otwarcia. W każdym razie jako bodaj jedyni sprzedają w Polsce bieliznę Zimmerli, czyli światową ekstraklasę. Nie wiem, czy pozostałe elementy garderoby w ich ofercie są z równie wysokiej półki.

Bo szwajcarska marka, egipska bawełna, szyta we Włoszech? W Berlinie czy Moanchium można kupić bieliznę Zimmereli w domach towarowych. Miałem, nie polecam. Lepsze są mniej rozreklamowane marki, a na pewno duuuuużo tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z listy 100 najbogatszych Polaków wg Wprost nr 26 z 26 VI - 1 VII 2012 podoba mi się tylko biznesowy styl Jerzego Staraka (nr 6). Większość panów z tej listy nie przywiązuje zresztą wagi do stroju.

Wymienionego już w tym temacie Adama Gesslera również cenię za styl. W końcu nieczęsto się widuje u nas mężczyznę w czerwonych butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu mają butik. Próbowałem raz zajrzeć, ale był zamknięty w deklarowanych godzinach otwarcia. W każdym razie jako bodaj jedyni sprzedają w Polsce bieliznę Zimmerli, czyli światową ekstraklasę. Nie wiem, czy pozostałe elementy garderoby w ich ofercie są z równie wysokiej półki.

Bo szwajcarska marka, egipska bawełna, szyta we Włoszech? W Berlinie czy Moanchium można kupić bieliznę Zimmereli w domach towarowych. Miałem, nie polecam. Lepsze są mniej rozreklamowane marki, a na pewno duuuuużo tańsze.

Ja mam i polecam, to zdecydowanie mój najlepszy bawełniany podkoszulek. Ale tym chętniej kupię coś lepszego w niższej cenie - czy mógłbyś podać szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy 100 najbogatszych Polaków wg Wprost nr 26 z 26 VI - 1 VII 2012 podoba mi się tylko biznesowy styl Jerzego Staraka (nr 6). Większość panów z tej listy nie przywiązuje zresztą wagi do stroju.

Wymienionego już w tym temacie Adama Gesslera również cenię za styl. W końcu nieczęsto się widuje u nas mężczyznę w czerwonych butach.

Dzień dobry

W porównaniu do pierwszych edycji listy najbogatszych widzę olbrzymie zmiany na plus i to bardzo duży . Znam osobiście wielu ludzi z tej listy i widzę jak wielka wagę przywiązuje do swojego stroju ,często na spotkaniach rozmawiamy o ubraniach ,markach jak rownież krytykujemy ubrania naszych znajomych ,kiedyś nie było takich tematów . Mam zaprzyjaźnionych stylistów we Włoszech opowiadają mi z kim ostatnio robili zakupy .

Więc jest naprawdę dobrze a mam nadzieje ze będzie jeszcze lepiej .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu mają butik. Próbowałem raz zajrzeć, ale był zamknięty w deklarowanych godzinach otwarcia. W każdym razie jako bodaj jedyni sprzedają w Polsce bieliznę Zimmerli, czyli światową ekstraklasę. Nie wiem, czy pozostałe elementy garderoby w ich ofercie są z równie wysokiej półki.

Bo szwajcarska marka, egipska bawełna, szyta we Włoszech? W Berlinie czy Moanchium można kupić bieliznę Zimmereli w domach towarowych. Miałem, nie polecam. Lepsze są mniej rozreklamowane marki, a na pewno duuuuużo tańsze.

Ja mam i polecam, to zdecydowanie mój najlepszy bawełniany podkoszulek. Ale tym chętniej kupię coś lepszego w niższej cenie - czy mógłbyś podać szczegóły?

Np. JOCKEY, URL: http://www.jockeyinternational.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna Polska firma Atlantic zbudowała nowa ofertę męskiej bielizny z najwyższej polki ,mam w najbliższym czasie dostać materiały o nowych produktach . Podziele sie tym informacjami na forum . Prezes firmy na ostatnim spotkaniu chwalił sie nowymi technologiami zastosowanymi w ich produktach. Sam mam problemy z zakupem bielizny dla siebie ,to co oferują nasze sklepy to pomyłka . Najczęściej kupuje bieliznę marki La Perla Grigioperla,kiedyś dobry wybór męskiej bielizny był w butiku na ul.Koszykowej ,niestety dział męski cieszył sie małym zainteresowaniem i przestali sprowadzać męskie produkty .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy 100 najbogatszych Polaków wg Wprost nr 26 z 26 VI - 1 VII 2012 podoba mi się tylko biznesowy styl Jerzego Staraka (nr 6). Większość panów z tej listy nie przywiązuje zresztą wagi do stroju.

Wymienionego już w tym temacie Adama Gesslera również cenię za styl. W końcu nieczęsto się widuje u nas mężczyznę w czerwonych butach.

Dzień dobry

W porównaniu do pierwszych edycji listy najbogatszych widzę olbrzymie zmiany na plus i to bardzo duży . Znam osobiście wielu ludzi z tej listy i widzę jak wielka wagę przywiązuje do swojego stroju ,często na spotkaniach rozmawiamy o ubraniach ,markach jak rownież krytykujemy ubrania naszych znajomych ,kiedyś nie było takich tematów . Mam zaprzyjaźnionych stylistów we Włoszech opowiadają mi z kim ostatnio robili zakupy .

Więc jest naprawdę dobrze a mam nadzieje ze będzie jeszcze lepiej .

Pozdrawiam

Dzień dobry,

chyba nie ma Pan na myśli Józefa Korala (nr 22), Adama Bachledy-Curusia z synami (nr 43), Sylwestra Cacka (nr 67) czy Pana Ngoc Tu Tao (nr 93) i wielu innych z tej listy. Przy okazji spostrzegłem, że Pan Florek (nr 38) ma na zdjęciu garnitur od Turbasy. :)

post-387-13658922396017_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem listę tak na szybko w internecie bez zdjęć, wiec wybierałem ludzi z pamięci i ich styl .

Bez zarzutu na ten moment według mnie są

Leszek Czarnecki,Jerzy Starak.Dariusz Miłek (mocno poprawił swój wizerunek w ostatnim czasie)Maciej Nawrocki,Marek Rofler.Lukasz Wejchert ,Jerzy Mazgaj .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem listę tak na szybko w internecie bez zdjęć, wiec wybierałem ludzi z pamięci i ich styl .

Bez zarzutu na ten moment według mnie są

Leszek Czarnecki,Jerzy Starak.Dariusz Miłek (mocno poprawił swój wizerunek w ostatnim czasie)Maciej Nawrocki,Marek Rofler.Lukasz Wejchert ,Jerzy Mazgaj .

Pozdrawiam

Osoby wymienione przez Pana rzeczywiście trzymają poziom, chociaż to bardzo krótka lista. Niestety, Maciej Nawrocki ma nieciekawe zdjęcie w papierowym wydaniu na s. 77 z rękawem marynarki kończącym się na kciuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ocenianie ubioru ludzi którzy posiadają miliony to lekka przesada. Gdybym ja dysponował takimi pieniędzmi to nawet nie posiadając żadnego gustu, zatrudniłbym dobrego styliste + drogie ubrania i mój gust ( mimo jego braku) wygladałby wówczas znakomicie :)

Właśnie dlatego ze poprzez posiadane aktywa finansowe i chęć pokazywania sie stają sie osobami publicznymi mamy prawo oceniać ich ubiór . Co tez czynimy i nie widzę w tym żadnej przesady .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, skoro i o polityce i o finansach. Kiedyś to była barwna postać na firmamencie poselskiej elegancji. Odkąd poesł z Lublina założył swój ruch bardzo obniżył poziom swej garderoby. Pewnie nie chce zrażać wyborców "pańskimi" poszetkami...

http://mr-vintage.blogspot.com/2012/02/ ... likot.html

Polecam szczególnie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ocenianie ubioru ludzi którzy posiadają miliony to lekka przesada. Gdybym ja dysponował takimi pieniędzmi to nawet nie posiadając żadnego gustu, zatrudniłbym dobrego styliste + drogie ubrania i mój gust ( mimo jego braku) wygladałby wówczas znakomicie :)

Właśnie dlatego ze poprzez posiadane aktywa finansowe i chęć pokazywania sie stają sie osobami publicznymi mamy prawo oceniać ich ubiór . Co tez czynimy i nie widzę w tym żadnej przesady .

Pozdrawiam

jeżeli chodzi o ubiór to jak najbardziej, ale utożsamianie go z gustem lub stylem uważam za nadużycie. Nigdy nie mamy pewności czy dany ubiór znanego jegomościa jest wynikiem jego osobistego gustu (stylu) czy też wynikiem połączenia znacznych sum pieniędzy oraz pracy sztabu stylistów którzy mu doradzają.

Ale w sumie może niepotrzebnie wchodzę w szczegóły ;)

Ps. zawsze mnie ciekawił styl pana R. Karkosika, tj. czarny garnitur, szara lub czarna koszula i ciemny krawat (najczęściej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeden kolega z forum powinien porozmawiać z tym panem .. ;)

Andrzej Klesyk, Prezes PiZetjU

Jako okrycie wierzchnie marynarka u niektórych może pełnić rolę płaszcza/kurtki...

Choć w tym przypadku jak na płaszcz/kurtkę to rękawy są ciut za krótkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.