Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

"Do ulubionych zalicza złotego sportowego Roleksa, bo nadaje się nie tylko na spotkania biznesowe, ale i zanurkować z nim można. Wiadomo. Sam przyznaje, że do zegarków podchodzi pragmatycznie itd."

szkoda, że jeszcze jajek na miękko nie gotuje. Ciekawe, czy tak samo uniwersalne garnitury kupuje, co i na rozmowy biznesowe i na działkę pracowniczą w Pasłęku pasują.

Opublikowano

To pewnie kwestia subiektywnego wyczucia. Dla mnie zegarki tego typu są często za duże, zwykle na bransolecie oraz za pstrokate do garnituru, gdzie cenię umiar i prostotę. Poza tym skoro w garniturze się (zwykle) nie nurkuje to po co nosić taki zegarek na lądzie :-). Takie jest moje odczucie.

Opublikowano

"Do ulubionych zalicza złotego sportowego Roleksa, bo nadaje się nie tylko na spotkania biznesowe, ale i zanurkować z nim można. Wiadomo. Sam przyznaje, że do zegarków podchodzi pragmatycznie itd."

szkoda, że jeszcze jajek na miękko nie gotuje. Ciekawe, czy tak samo uniwersalne garnitury kupuje, co i na rozmowy biznesowe i na działkę pracowniczą w Pasłęku pasują.

A to jajek na miękko sie nie gotuje?

się gotuje! :-)

Opublikowano

Submariner 14060m całkiem dobrze wygląda w połączeniu z garniturem.

Kwestia Rolexa zawsze była sporna i chyba już zawsze ten model będzie miał zwolenników jak i przeciwników.

...a tak nawiasem:

Dołączona grafika

Opublikowano

Na zdjęciu powyżej submariner wygląda całkiem ładnie, ale bardziej klasycznie wyglądałby zegarek na pasku. Pewnie zależy też to od okoliczności. Na party u przyjaciół submariner jest elegancki, w operze czy w filharmonii taki sobie. Co do Rolexa to pewnie problem podobny do BMW. Jedni uznają tę markę za elegancką inni za nowobogacką.

Opublikowano

Na zdjęciu powyżej submariner wygląda całkiem ładnie, ale bardziej klasycznie wyglądałby zegarek na pasku. Pewnie zależy też to od okoliczności. Na party u przyjaciół submariner jest elegancki, w operze czy w filharmonii taki sobie. Co do Rolexa to pewnie problem podobny do BMW. Jedni uznają tę markę za elegancką inni za nowobogacką.

A jeszcze inni za markę dla delikatnie mówiąc chuliganów .
Opublikowano

Ładnie proszę o nie używanie obraźliwego dla wszystkich Polaków sformułowania "polaczki". Może ktoś czuje się bardziej Litwinem albo Grekiem, ale jednak trochę szacunku.

Użyłem tego sformułowania specjalnie w tym kontekście, aby uwypuklić pewne zachowania i nie uważam tego za brak szacunku dla całego narodu. Ale skoro ładnie prosisz to nie będę już tak pisał. Szanuję ładne prośby.

Opublikowano

Zakup zegarka powyżej pewnego poziomu zawsze jest świadomy jest to inwestycja która w wielu przypadkach przynosi bardzo korzystna lokatę tak jak w sztukę .

Stylemen jaki jest to poziom cenowy o którym piszesz?

Jeśli chodzi o inwestowanie, to (zysk) są to marginalne przypadki jeżeli mówimy o ogólnie dostępnych zegarkach z tzw. "półki". Są modele które się zawsze dobrze sprzedają z drugiej ręki (choćby submariner), ale jeśli ktoś chce dobrze zarobić kupując nowy model to naprawdę zegarki to nie jest pomysł na inwestycję.

Opublikowano

jeśli ktoś chce dobrze zarobić kupując nowy model to naprawdę zegarki to nie jest pomysł na inwestycję.

Popieram! Mimo wszystko, kupno nowego zegarka to ogromna przyjemność. Moim zdaniem dobry zegarek i "szyte" buty to kwestia priorytetowa dla każdego faceta.

Dużo polskich biznesmenów nie interesuje się wnikliwie kwestią ubioru, mimo wszystko dba o swój wygląd, np. przy pomocy krawca. Z tego co pamiętam to "Davide" oferuję usługę doboru eleganckiej garderoby. Nie każdy ma czas i chęć żeby śledzić blogi czy fora. Poza tym, co to za różnica czy Panu X doradza krawiec, kolega, czy sam sobie wyszykuje na internecie inspiracje? Ważny jest efekt finalny. Styl wyrabia się latami...

Opublikowano

We Wrocławiu mają butik. Próbowałem raz zajrzeć, ale był zamknięty w deklarowanych godzinach otwarcia. W każdym razie jako bodaj jedyni sprzedają w Polsce bieliznę Zimmerli, czyli światową ekstraklasę. Nie wiem, czy pozostałe elementy garderoby w ich ofercie są z równie wysokiej półki.

Opublikowano

Kolekcje ubrań dostępne są w Warszawie lub na zamówienie + szycie. Nie wiem tylko czy mtm/bespoke.

We Wrocławiu chyba już nie ma siedziby, tylko blaszka została z nazwą, na kamienicy... ale nie dam sobie głowy uciąć.

Swoją drogą, sporo klientów z listy Forbes obsługuje.

Opublikowano

Poza tym, co to za różnica czy Panu X doradza krawiec, kolega, czy sam sobie wyszykuje na internecie inspiracje? Ważny jest efekt finalny. Styl wyrabia się latami...

Różnica jest. Czasami zdarza się, że zagaduję do klientów którzy mają jakiś ciekawy zegarek który mnie zainteresował.. są tacy którzy zapytani o model który noszą na ręku (powiedzmy za kilkadziesiąt tysięcy zł) - potrafią jedynie zrobić głupią minę i powiedzieć.. a tak no fajny, taki spodobał mi się i kupiłem i nawet nie wiedzą czy to automat czy manual czy kwarc..

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.