Skocz do zawartości

bodzixon

Użytkownik
  • Postów

    650
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez bodzixon

  1. bodzixon

    Humor

  2. Adam Strzembosz - musiałem dobrze "pogooglować", aby się upewnić, że nie nosi krawata "forumowego". Niemniej, podobieństwo bardzo duże
  3. Gaziano & Girling
  4. Można i w podkoszulku, ale do tego trzeba mięć ładny wąs i urok Gondorffa
  5. Nie nazwałbym tego "faux pas", ale złym gustem. Wygląda to tragicznie. Owszem, można uznać, że czepianie się tego "zakrawa o pewien anachronizm wręcz". Zważywszy zwłaszcza na masy modnych chłopców z szeleczkami na wierzchu, z bujnym zarostem, z przedziwnymi kolczykami w najróżniejszych miejscach twarzy, lansującymi się swoimi Macbookami przy kawuni w Starbacksie
  6. Takimi plecionkami (Saint Crispin's) nie pogardziłbym:
  7. O, widzę, że Prezes przeżywa ostatnio zachwyt wszelkimi "plecionkami". Oby to nie skończyło się takim nosidłem na zakupy :
  8. bodzixon

    Sabot Shoes

    Dzięki. Bardzo ładne buty. Może to opinia na gorąco, ale bardziej mi się podobają niż Fukuda. Abstrahując, już od tego, że to inna półka cenowa - na stronie Meccariello buty są w cenie 550-670 Euro za RTW w preorderze. Mto jest w granicach 700-800 Euro.
  9. bodzixon

    Sabot Shoes

    Nic nie wniosę. Tylko się zachwycę: https://www.thesabot.com/products/dark-brown-short-wing-oxford Przepiękne!
  10. Dziękuję koledzy za radę. W wolnej chwili zobaczę co mają w ofercie i sobie zrobię listę na bazie Waszych rekomendacji.
  11. Mówisz? Co roku robię przysługę hurtowni monopolowej i dostaję parę flaszek. W tym roku miałem wątpliwość co wybrać, bo wszystkie Jacki z ich oferty już mam, zdam się zatem na Ciebie EDIT Wezmę też Caol Ila. Jakieś inne 2 malty z tej półki cenowej, które warto mieć w barku? Jakieś propozycje?
  12. Znowu Justin Trudeau i jego skarpetki:
  13. O czym Ty piszesz? Jakiego dogadania się stron? Przeczytaj tę ustawę jeszcze raz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. W tym uprawnieniu konsumenta chodzi o to, aby w przypadku zakupu przez internet konsument miał możliwość zapoznania się z towarem, tak jak w sklepie stacjonarnym (vide np. punkt 47 preambuły dyrektywy w sprawie praw konsumentów). Tak więc, "złamanie" butów nie jest zmniejszeniem wartości towaru zgodnie z tą ustawą, bo "złamalibyśmy" je mierząc w sklepie. Ryzykiem sprzedawców obuwia jest, że kolejny nabywca butów nie będzie chciał w pełnej cenie butów już "złamanych", ale myślę, że sprzedawcy mają to ryzyko wkalkulowane w cenę butów
  14. Pracę doktorską można napisać na każdy temat, również na ten zaproponowany przez Ciebie O ile pod pojęciem "szczegółowy" nie mamy na myśli "kazuistyczny" to przepis ten, według mnie, dostatecznie wyczerpuje przesłanki dozwolonego zapoznania się przez konsumenta z towarem
  15. Zelować takie buty, to tak jak "zagazować" Porsche...
  16. Według mnie ustawa to szczegółowo reguluje.
  17. bodzixon

    pióro

    Koncepcje jak narazie mam taką: Pelikan M200 lub M400 do teczki, a Visconti Divina na biurko, więcej piór nie chcę - to nie buty M800 ma jeden szef, a MB Meisterstuck ma drugi - wolałbym uniknąć powtórzeń, więc tych modeli nie biorę pod uwagę
  18. bodzixon

    pióro

    Pierwsze "poważniejsze" pióro kupione przeze mnie. Oczywiście kupione nie dla siebie (prezent dla współpracownicy) - bardzo ładna rzecz i myślę, że to będzie udany prezent. O ile już byłem zdecydowany kupić dla sobie Pelikana to zaczynam się zastanawiać nad modelami Visconti.
  19. Wiem. Co firma to pewnie inna definicja. Dla mnie quarter-brogue to brogue bez medalionu.
  20. A czasem nie quarter-brogues?
  21. Ultramarynowy
  22. IMO to hopsack.
  23. albo jaśniejsze Ew. do tego zestawu beżowe chinosy, Te buty za bardzo się "zlewają" ze spodniami, przynajmniej na zdjęciu. Swoją drogą - bardzo ładne buty, dobrze dopasowane kopyto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.