-
Postów
650 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez bodzixon
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
bodzixon odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Adam Strzembosz - musiałem dobrze "pogooglować", aby się upewnić, że nie nosi krawata "forumowego". Niemniej, podobieństwo bardzo duże -
-
-
Nie nazwałbym tego "faux pas", ale złym gustem. Wygląda to tragicznie. Owszem, można uznać, że czepianie się tego "zakrawa o pewien anachronizm wręcz". Zważywszy zwłaszcza na masy modnych chłopców z szeleczkami na wierzchu, z bujnym zarostem, z przedziwnymi kolczykami w najróżniejszych miejscach twarzy, lansującymi się swoimi Macbookami przy kawuni w Starbacksie
-
- 26 odpowiedzi
-
O, widzę, że Prezes przeżywa ostatnio zachwyt wszelkimi "plecionkami". Oby to nie skończyło się takim nosidłem na zakupy :
-
Dzięki. Bardzo ładne buty. Może to opinia na gorąco, ale bardziej mi się podobają niż Fukuda. Abstrahując, już od tego, że to inna półka cenowa - na stronie Meccariello buty są w cenie 550-670 Euro za RTW w preorderze. Mto jest w granicach 700-800 Euro.
-
Nic nie wniosę. Tylko się zachwycę: https://www.thesabot.com/products/dark-brown-short-wing-oxford Przepiękne!
-
Dziękuję koledzy za radę. W wolnej chwili zobaczę co mają w ofercie i sobie zrobię listę na bazie Waszych rekomendacji.
-
Mówisz? Co roku robię przysługę hurtowni monopolowej i dostaję parę flaszek. W tym roku miałem wątpliwość co wybrać, bo wszystkie Jacki z ich oferty już mam, zdam się zatem na Ciebie EDIT Wezmę też Caol Ila. Jakieś inne 2 malty z tej półki cenowej, które warto mieć w barku? Jakieś propozycje?
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
bodzixon odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
-
O czym Ty piszesz? Jakiego dogadania się stron? Przeczytaj tę ustawę jeszcze raz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. W tym uprawnieniu konsumenta chodzi o to, aby w przypadku zakupu przez internet konsument miał możliwość zapoznania się z towarem, tak jak w sklepie stacjonarnym (vide np. punkt 47 preambuły dyrektywy w sprawie praw konsumentów). Tak więc, "złamanie" butów nie jest zmniejszeniem wartości towaru zgodnie z tą ustawą, bo "złamalibyśmy" je mierząc w sklepie. Ryzykiem sprzedawców obuwia jest, że kolejny nabywca butów nie będzie chciał w pełnej cenie butów już "złamanych", ale myślę, że sprzedawcy mają to ryzyko wkalkulowane w cenę butów
-
Pracę doktorską można napisać na każdy temat, również na ten zaproponowany przez Ciebie O ile pod pojęciem "szczegółowy" nie mamy na myśli "kazuistyczny" to przepis ten, według mnie, dostatecznie wyczerpuje przesłanki dozwolonego zapoznania się przez konsumenta z towarem
-
Zelować takie buty, to tak jak "zagazować" Porsche...
-
Według mnie ustawa to szczegółowo reguluje.
-
Koncepcje jak narazie mam taką: Pelikan M200 lub M400 do teczki, a Visconti Divina na biurko, więcej piór nie chcę - to nie buty M800 ma jeden szef, a MB Meisterstuck ma drugi - wolałbym uniknąć powtórzeń, więc tych modeli nie biorę pod uwagę
-
Pierwsze "poważniejsze" pióro kupione przeze mnie. Oczywiście kupione nie dla siebie (prezent dla współpracownicy) - bardzo ładna rzecz i myślę, że to będzie udany prezent. O ile już byłem zdecydowany kupić dla sobie Pelikana to zaczynam się zastanawiać nad modelami Visconti.
-
Wiem. Co firma to pewnie inna definicja. Dla mnie quarter-brogue to brogue bez medalionu.
-
A czasem nie quarter-brogues?
-
Ultramarynowy
-
IMO to hopsack.
-
albo jaśniejsze Ew. do tego zestawu beżowe chinosy, Te buty za bardzo się "zlewają" ze spodniami, przynajmniej na zdjęciu. Swoją drogą - bardzo ładne buty, dobrze dopasowane kopyto
