Skocz do zawartości

bodzixon

Użytkownik
  • Postów

    650
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez bodzixon

  1. To dobrze Gratuluję i powodzenia na nowej drodze życia A wracając do tematyki forum tj. ubioru - no, cóż tego nie trzeba komentować za nadto - pełna klasa
  2. Nie mam poszetki z Susu, ale mam kilka krawatów i to jest liga niższa, i to sporo niż poszetka.com - w każdym aspekcie: odszycia, kroju, materiału. Mam kilka poszetek z poszetka.com i ich jakość jest w 100% zadawalająca. Jeżeli w SuSu są droższe niż w poszetka.com to bym na pewno od nich nie zamawiał. Abstrahując już od patriotyzmu gospodarczego
  3. Czy mi się zdaję, czy na miejsce pasażera zmierzasz?
  4. Kup białą lnianą z kolorowym (najlepiej granatowym) obszyciem. Do ślubu złożysz ją w tv fold i nie będzie widać obszycia - będzie formalnie. Natomiast eksponując granatowe obszycie będziesz mógł nadać bardziej nieformalny charakter tej poszetce. Poszetkę "lwa" odradzam. Już za nadto butami odformalizowałeś swój strój. Dalsze jego odformalizowanie finezyjną poszetką nie jest dobrym pomysłem.
  5. @Beny23 Bardzo ładne buty i idealnie dopasowane kopyto na Twoje stopy.
  6. bodzixon

    Partenope

    To zapytaj, gdzie kupował, bo bym chętnie kupił Tod'sy za taką cenę.
  7. bodzixon

    Marka Loake

    To pytanie typu: kupiłem samochód (tu marka i model), będę jeździł 2-3 razy w tygodniu, ile spali mi miesięcznie benzyny?
  8. AS = Alfred Sargent
  9. @MWojtylak Ten ostatni kolega z prawej to Twòj młodszy brat?
  10. Według mnie captoe jest bardziej formalny od plaintoe. Niemniej, to jest niuans, kwestia preferencji i jakiś własnych przeświadczeń, co do "miejsca" poszczególnych rodzajów butów w drabince formalności. Bo ile znawców to tyle różnych drabinek formalności Swoją drogą, buty bardzo ładne!
  11. To marynarka flanelowa?
  12. To taka próba "odegrania" się za Twoje "ładne" CCC?
  13. Popover by SuSu http://eu.suitsupply.com/pl/new_arrivals/biały-gładki-koszulka-polo/H5532.html?cgid=new_arrivals&from=whatsnew
  14. Yanko 306 Testa de moro.
  15. Raczej tak, na ile można to ocenić z tych zdjeć. Jak kolega wyżej napisał - "trzeba szukać dalej". Nie wiem, bo nigdy tego nie robiłem, ale z tego co kojarzę to koledzy pisali, że SuSu ma zapas w spodniach i można je trochę poszerzyć. Poza tym, żywię szczerą nadzieję, że paska ze zdjęć z SuSu i koszuli ze zdjęć z Albione nie bierzesz pod uwagę, jako elementów Twojego jakiekolwiek stroju, a już na pewno stroju ślubnego...
  16. Zestaw sam w sobie bardzo udany. Jednak idąc na rozmowę kwalifikacyjną ubrałbym buty z licówki. Sam nie mam nic przeciwko monkom zamszowych czy loafersom bez skarpet, jednak w tym wypadku lepiej założyć skarpety. PS "no pasaran"
  17. Zdecydowanie do zwrotu. Nawet się nie zastanawiaj. Buty mają wady i nie mówię tu tylko o marszczeniu się skóry.
  18. Nie wiem, nie znam się, ale intuicyjnie obstawiam, że po rite in rain piórem się dobrze nie popisze
  19. Do czego zmierzasz? Że niby te buty są lepsze od Berwicków 3010?
  20. Koniakowe podwójne monki, nigdy nie będą zbyt formalne
  21. Nie wiem, jak to możliwe Lubię buty dopasowane i np. w Yanko 42,5 czuję się już jak w płetwach. Wybieram z reguły G. Mam stopę umiarkowanie szeroką, ale z bardzo wysokim podbiciem, więc i niektóre F na mnie pasują na szerokość w palcach. Lakierowane buty są niepraktyczne i to w kwestii estetycznej (pasują tylko do wieczorowych garniturów) i w kwestii użytkowej ("normalną" licówkę nakremujesz, zapastujesz, usuniesz tym samym drobne uszkodzenia, ślady zużycia, otarć etc.; w przypadku uszkodzeń i rys na lakierkach to nie będzie już takie proste, a w wielu przypadkach będzie to nawet niemożliwe; poza tym, czym starsze lakierki tym brzydsze, a zadbana dobra licówka po latach lepiej wygląda niż nowa). W Warszawie Berwicki i Magnnani są u Tomato Macaroni; jest też salon Loding.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.