-
Postów
650 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez bodzixon
-
Po pierwsze, nie wiem, czy to dobry pomysł kupować buty kilka dni przed weselem Po drugie, mam dość zbliżoną szerokość i długość (280 i 281 mm) stopy i we wszystkich swoich butach mam rozmiar 8. Do butów od Herringa dopiero się przymierzam i będę zamawiał też 8. Po trzecie, nie kupowałbym na Twoim miejscu lakierowanych butów. Rozważ np. takie: http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=3447&siteNavEvent=herringToHerringEquivClick Po czwarte, stopy nie charakteryzują tylko dwa wymiary - szerokość i długość. Nawet, jeżeli ktoś będzie miał takie same wymiary stóp jak Twoje nie oznaczać to będzie, że buty które pasują takiej osobie będą pasowały Tobie. Po piąte, jak naprawdę chcesz kupić wygodne buty z internetu to zamów co najmniej 4-5 pary, w różnych kopytach i rozmiarach. Na marginesie, chyba zbędny jest kolejny taki temat. Pytanie można było zadać w wielu innych odpowiednich do tego wątkach
-
Bardzo ładna faktura i kolor materiału.
-
Nie patrz, tylko bierz i pokaż w CMDNS.
-
Nie zastanawiaj się. Darowałbym sobie - mankiet w marynarce to już spora ekstrawagancja Z przodu marynarka chyba ok, ale jakość nie pozwala na kategoryczną ocenę. Tył - jakość zdjęcia nie pozwala w ogóle na ocenę. Buty - wyrzuć i to natychmiast...
-
Nic nie obserwuj. Wygrzeb palcami, a najlepiej szczoteczką do zębów i zobacz co to jest. Jak paprochy to je usuń; jak pleśń to musisz wdrożyć radykalniejsze środki i to jak najszybciej, jak chcesz uratować buty.
-
A czy to oby na pewno pleśń? W czubkach butów zbierają się paprochy, strzępki nitek ze skarpetek etc., które czasem wyglądają jak pleśń.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
bodzixon odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Nie tłumacz się. Jakby było można, to dostałbyś minusa , za "zmuszenie" mnie do przeczytanie tego artykułu... -
A to już na forum tylko ceną RRP się kierujemy? Przykład: http://www.ebay.pl/itm/Sunspel-Short-Sleeve-Riviera-Polo-shirt-007-James-Bond-Mr-Porter-RRP-85-M-/201927319295?hash=item2f03ce5eff:g:YTYAAOSwWxNYz8zC Jakby kolega napisał "maksymalnie" to bym sobie darował komentarz. Darowałbym sobie również komentarz jakby był np. w temacie "krótkie pytania, krótkie odpowiedzi", albo "gdzie kupić", ale jesteśmy w dziale "Koszulki polo - dyskusje i porady" i ot, dlatego postanowiłem przy okazji poruszenia tematu pokazać model polówki, który akurat chciałbym mieć
-
Faktycznie mała łopatka tylko się należy Kiedyś od @lubo69 "dostałem" złotą koparkę, ale ja to wtedy "odkopałem" post po roku
-
@Krzysiek_W Nie z własnych doświadczeń, ale z wysokiej pozycji mojej "wishlist" na lato: http://www.sunspel.com/euro/mens-combed-cotton-riviera-polo-shirt-in-navy-mpol1004-buaa.html Tutaj rekomendacja (nie licząc wyboru jej przez 007 ), która zachęca mnie do kupna tej polówki: http://macaronitomato.blogspot.com/2009/07/007-polo.html
-
Coś jest na rzeczy. Jeżeli nie zrobisz uczciwej bazy z wosku i "pójdziesz" na łatwiznę z Mirror Glossem to będzie tak jak opisujesz. Lustro będzie szybko i łatwo, ale lekkie pociągnięcie szczotką pozostawi ślady. Jak użyjesz Mirror Glossa jedynie by wykończyć - jedną cienką warstwę, po 3-4 warstwach wosku, to będzie szybko, ładnie, trwale i dobrze. Dość miarodajne dla mnie jest zużycie moich Mirror Glossów: bezbarwny, który kupiłem ok 6 miesięcy temu zużyty jest w ok. 70% (testując produkt to często przesadzałem z jego ilością i było dokładnie tak jak to opisujesz); czarny, który kupiłem ok 2 miesięcy temu zużyty jest co najwyżej w 1%, bo zacząłem go używać zgodnie z przeznaczeniem - bardzo mało i na sam "koniec".
-
Bo łatwiej i szybciej wykończyć. Kwestia preferencji. Lubię ten preparat i go polecam. Mam tak z piętami i obijaniem ich o kółka od krzesła (3 krzesła już przetestowałem i w każdym tak samo). Odkąd zacząłem robić lustro lub prawie lustro na piętach kończy się z reguły na odnowieniu małą ilością pasty. Wcześniej to Juvaciury, Canadiany, a niekiedy to i papier ścierny szedł w ruch. Zmierzam w tym wywodzie do konkluzji, że lustro to najlepsza ochrona butów - abstrahując już od kwestii estetycznych.
-
-
Pozwolę sobie nie zgodzić się. Jeżeli się zrobi porządną bazę (tj. kilka warstw normalnym woskiem Saphira) i tylko wykończy się Mirror Glossem to lustro niczym nie odbiega od tego "normalnego", w tym w kwestii trwałości. Przy czym, racja - łatwiej zrobić lustro z tym wynalazkiem.
-
Bardzo, ale to bardzo delikatnie powiedziane
-
O to, to, właśnie to! Inny krój mnie nie interesuje.
-
Dziękuję za opinię. Rozważałem zakup 3 par od Benevento: omawianych lnianych, http://www.benevento.pl/spodnie-garniturowe/194-spodnie-welniane-120s-jasno-szare.html, no i granatowy denim (wolałbym szary denim, który jest niebieski, ale już go nie ma). Więc z lnianymi dam sobie spokój.
-
O ja! Nikczemnik! A ja tu taką wazelinę wymalowałem w innym wątku! EDIT
-
To ten model: http://www.benevento.pl/spodnie-lniane/187-linen-trousers-mushroom.html ? Swoją drogą - naprawdę bardzo udany zestaw! Dawno żaden tutaj mi tak nie przypadł do gustu.
-
Model bez ażurowania lepiej by wyglądał. Według mnie do takich niekonwencjonalnych malowań najlepiej nadają się monki (vide monki camo @Krzysiek_W, czy monki w kolorze legii @Wuj -a). Niemniej, wykonanie godne podziwu. Pochwal się - spod czyich rąk wyszło?
-
Dzięki, ale już tu wspólnie do tej konkluzji doszliśmy Mój szef rozważa ich wzięcie, jak się nie zdecyduje to jutro wracają do patine. Swoją drogą, jestem zadowolony, że je zamówiłem, bo trochę wyleczyłem się z 915. Przez całą niedzielę miałem wystawkę w salonie ich i innych kopyt Yanko i CS. I stwierdzam, że na żywo nie są, aż takie piękne. To kopyto jest po prostu wybitnie fotogeniczne.
-
Bardzo i nienaturalnie marszczą Ci się w tych miejscach.
-
-
Ale, że co? To rentgen ręki trzeba zrobić, żeby koszulę dobrze dobrać
-
Nie wiem, skąd ten opis. Może VBC nie podaje skrętności wełny poniżej 110; może błąd w opisie SS. W każdym razie to niuans na który nie zwracałbym uwagi. Ta pierwsza, wydaje się być bardziej "włochata", przez co mniej formalna. Ale to ciężko powiedzieć, bo pierwszego garnituru są 3 zdjęcia, a drugiego 6. Jak masz dylemat, zamów 2 i wybierz ten, który na żywo bardziej będzie Ci się podobał.
