-
Postów
7 177 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
153
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez eye_lip
-
Linkuję, więc czytałem artykuł;) Ktoś nie lubi, ktoś lubi.
-
Chyba ciężko mówić o stylistycznym zgrzycie w konstrukcji stosowanej od wieku;) tak jak wspomniane w artykule poniżej wszystko zależy od proporcji i stylu marynarki. https://www.permanentstyle.com/2012/07/peak-lapel-single-breasted-suits.html
-
Najlepiej rzucić monetą:)
-
Nie znam i nigdy o nim nie słyszałem.
-
Daj spokój..
-
Myślę że na pewno jest dużo droższa ze względu na małą podaż pracowników z doświadczeniem, mały popyt na produkt, a także na małą podaż używanych maszyn jak i osoby do ich obsługi i serwisu.
-
Pytanie czego oczekujesz od dżinsów, chcesz mieć "dobre" dżinsy ale z tego co piszesz nie nosiłeś do tej pory takich i nie masz doświadczenia - akurat w dżinsach nie doświadczysz absolutu kupując takie za kilkaset czy 1000pln porównując je do tych za 100pln, to zupełnie inna historia niż z marynarkami czy koszulami. Ja osobiście nie macałem ale kolega polecał mi Tramarossa - kosztują kilkaset pln na yoox, ale wiem że można też trafić w TK maxx w dobrej cenie.
-
W tej cenie kupiłbym coś z Yanko, TLB na ciągłej wyprz, lub markę własną czyli Patine.
-
To luźny żart nie odcinek, nie miało być złośliwie. Co do drugiej części zdania to trochę zaskakujące, ponieważ ma to raczej pejoratywny wydźwięk, miałem od Was kilka krawatów i to wszystko, ale nie przypominam sobie abym był jakimś hardkorowym komentatorem Waszego wątku ubraniowego, mój stosunek jest raczej pośrodku, a "nie byłeś naszym fanem" brzmi jakbym emocjonalnie dawał upust swojemu negatywnemu stosunkowi do marki Poszetka - co nie miało miejsca.
-
Akurat na tym ostatnim foto - do dresu logo pasuje ?
-
Serio. Tzn byłby to powód dla którego bym mnie kupił jeśli miałbym podobny produkt konkurencyjny bez. Tak samo jak np koszule Berga z logiem na rękawie.
-
Po to żeby x osób nie kupiło;)
-
Sneakersy to nie buty z dobrej klasy skóry, żeby się zastanawiać nad takimi standardowymi dla ich cholewki zmarszczkami serio nie miałeś nigdy w życiu "adidasów"... każde tak wyglądają po przymierzeniu
-
-
-
Jeszcze w marcu można było kupić bo koledzy kupowali, być może jest teraz jakaś przerwa związana z wdrażaniem nowych procedur Brexit, może też z covidem.
-
Do tego kraju co napisałeś może i nie, ale dostarcza do Polski jak do każdego innego europejskiego kraju.
-
Granat w pepitkę na oficjalne okazje to raczej średni pomysł.
-
Oj chyba zły pomiar Przemkowi wysłałeś;)
-
Ale tu nic nowego nie ma, 90 proc butów tego typu ma takie skóry.
-
SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI
eye_lip odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Wniosek z użycia ww środka jest jedny - nie należy kupować niedopasowanych do tęgości swoich stóp butów;) niestety to niedopasowanie widać nie tylko na kwaterach, małe palce wybrzuszają boki cholewki, nie są to buty na Twoją stopę.- 571 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- pielegnacja butow
- multirenowacja.pl
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Komunikacja marketingowa raw denimu jest jednak taka że jest to bardziej wytrzymały produkt i za to się płaci, a w produktach ręcznie robionych, czy to pasek z aligatora, czy marynarkach, z dużym nakładem pracy ręcznej, oraz z drogiego materiału, nikt nie przekonuje że wysoka cena wynika z bardzo wysokiej odporności na zużycie. Tak samo jest w luksusowych zegarkach jak zapewne się przekonałeś, często nie są dokładniejsze od tych za kilkaset złotych, serwis jest drogi, rysują się jak inne stalowe itp. itp. Dodam, że te dwie pary raw denimu o których wspomniałem to nie jedyne jakie posiadam, nie narzekam na te spodnie, po prostu kupując płacę za tradycyjny grubszy materiał czy ciekawiej wykończone szwy ale nie napalam się że ma to mnie przeżyć.
-
Nie do końca tak jest, miałem levisy raw denim selvedge plus naked and famous i pościerały się i podziurawiły szybciej niż kilka razy tańsze dżinsy z sieciowki.
-
Paski są ze skóry która oddaje kolor od strony mizdry, najlepiej naszyć sobie na pasek nakładkę z materiału i tyle.
-
