-
Postów
7 177 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
153
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez eye_lip
-
W internecie, taki normalny z dostawą do Polski np.
-
Nie myślałeś aby spróbować trafić gdzieś Meermina z drugiej ręki? Czasami można u nas trafić jakieś Seconds czy prawie nówki poniżej 400pln.
-
Wystarczy że na początek zlecisz analizę materiału w laboratorium, a potem już z górki.
-
"Tradycyjna metoda, prawdziwe rzemiosło" - mocny statement w stosunku do chyba najgorszej marki z segmentu hmm.. "klasycznego" , będącej synonimem bylejakości.
-
Z ciekawości, ten fakt "gyw" w jaki sposób działa na Twoją decyzję zakupową (jakie są benefity)?
-
Myślę, że nie ma takich krawatów w dobrej jakości, ponieważ nie ma na taki produkt zapotrzebowania - to nie jest wzór który może odnaleźć się w klasycznej męskiej elegancji, także tej mocno casualowej czy dandy - jest tandetny w swoim zestawieniu kolorystycznym. No może gdzieś w rodzinie Soprano by się odnalazł przy za dużej marynarce, na szyi jakiegoś Kilera.
-
Jak jesteś fancy grabarzem to jest to dobra koncepcja.
-
Kupiłem kiedyś Pembroke 8.5 i było dla mnie jak każde inne 8.5 crocketta, mam stopę 275, także te ich pomysły z 7.5 przy 2 cm mniejszej stopie są słabe.
-
Projekt z lini sygnowanej słynnym jubilerskim nazwiskiem Andrew Grima, który to artysta podjął w latach 70 współpracę z Omegą. Zegarek jest innowacyjny bo posiada fasetowane (modele z tym szkłem zwane są Omega Emerald) szkło szafirowe, co jak na tamte lata było niezwykle drogim i skomplikowanym rozwiązaniem.
-
-
-
Bardzo nieładna praktyka, przejście się w butach dyskwalifikuje je do zwrotu w mojej opinii - nie chciałbym kupić butów w sklepie i odebrać przesyłki z butami chodzonymi, nawet w domu. Takimi praktykami utrudniasz pracę dystrybutorom bo ktoś je kiedyś odbierze i nie kupi z tego powodu.
-
Udało mi się kupić kiedyś nowe Dinkenlackery z horween whisky cordovanu i przyznam że materiał był świetny, pewnie @kormox coś więcej powie bo je użytkuje.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
eye_lip odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Potwierdzam, miałem dwie i jedna po kilku praniach się zmniejszyła o 2 rozmiary, druga mniej ale efekt wyglądu szmaty do podłogi został. -
Jaki teraz jest koszt rękawiczek?
-
Nie wiem czy żartowniś, ale dawno takich bzdur nie czytałem.
-
Te filmiki z produkcji ciekawe akurat.
-
Taka reklama pokazała mi się na insta i muszę przyznać że pasuje do wątku (z całą sympatią dla marki ZR):
-
Jak ktoś lubi to tak nosi, co za różnica.
-
-
Na pewno nie?
-
Pan Elegant, nie bądź taki pedant. Skarpetki skopiowali od Viccela, krawaty od Marinelli, koszule Borrelli, kto myśli inaczej niech z forum wystąpi, a do końca żywota nosi Giacomo Conti.
-
To nie jest kwestia tkaniny tylko pozycjonowania produktu.
-
To nie tajemnica, polyuretan, poliester lub pochodne.
