Skocz do zawartości

eye_lip

Stowarzyszenie
  • Postów

    7 177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    153

Treść opublikowana przez eye_lip

  1. W internecie, taki normalny z dostawą do Polski np.
  2. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Nie myślałeś aby spróbować trafić gdzieś Meermina z drugiej ręki? Czasami można u nas trafić jakieś Seconds czy prawie nówki poniżej 400pln.
  3. Wystarczy że na początek zlecisz analizę materiału w laboratorium, a potem już z górki.
  4. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    "Tradycyjna metoda, prawdziwe rzemiosło" - mocny statement w stosunku do chyba najgorszej marki z segmentu hmm.. "klasycznego" , będącej synonimem bylejakości.
  5. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Z ciekawości, ten fakt "gyw" w jaki sposób działa na Twoją decyzję zakupową (jakie są benefity)?
  6. Myślę, że nie ma takich krawatów w dobrej jakości, ponieważ nie ma na taki produkt zapotrzebowania - to nie jest wzór który może odnaleźć się w klasycznej męskiej elegancji, także tej mocno casualowej czy dandy - jest tandetny w swoim zestawieniu kolorystycznym. No może gdzieś w rodzinie Soprano by się odnalazł przy za dużej marynarce, na szyi jakiegoś Kilera.
  7. Jak jesteś fancy grabarzem to jest to dobra koncepcja.
  8. Kupiłem kiedyś Pembroke 8.5 i było dla mnie jak każde inne 8.5 crocketta, mam stopę 275, także te ich pomysły z 7.5 przy 2 cm mniejszej stopie są słabe.
  9. Projekt z lini sygnowanej słynnym jubilerskim nazwiskiem Andrew Grima, który to artysta podjął w latach 70 współpracę z Omegą. Zegarek jest innowacyjny bo posiada fasetowane (modele z tym szkłem zwane są Omega Emerald) szkło szafirowe, co jak na tamte lata było niezwykle drogim i skomplikowanym rozwiązaniem.
  10. eye_lip

    TK Maxx

    Prorocze słowa, ale tak jakby od razu trzeba to zrobić w wielu modelach ?
  11. eye_lip

    Marka Gordon Bros

    Bardzo nieładna praktyka, przejście się w butach dyskwalifikuje je do zwrotu w mojej opinii - nie chciałbym kupić butów w sklepie i odebrać przesyłki z butami chodzonymi, nawet w domu. Takimi praktykami utrudniasz pracę dystrybutorom bo ktoś je kiedyś odbierze i nie kupi z tego powodu.
  12. Udało mi się kupić kiedyś nowe Dinkenlackery z horween whisky cordovanu i przyznam że materiał był świetny, pewnie @kormox coś więcej powie bo je użytkuje.
  13. Potwierdzam, miałem dwie i jedna po kilku praniach się zmniejszyła o 2 rozmiary, druga mniej ale efekt wyglądu szmaty do podłogi został.
  14. Jaki teraz jest koszt rękawiczek?
  15. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Nie wiem czy żartowniś, ale dawno takich bzdur nie czytałem.
  16. Te filmiki z produkcji ciekawe akurat.
  17. Taka reklama pokazała mi się na insta i muszę przyznać że pasuje do wątku (z całą sympatią dla marki ZR):
  18. Jak ktoś lubi to tak nosi, co za różnica.
  19. Karnawałowo:)
  20. CJ
  21. Na pewno nie?
  22. Pan Elegant, nie bądź taki pedant. Skarpetki skopiowali od Viccela, krawaty od Marinelli, koszule Borrelli, kto myśli inaczej niech z forum wystąpi, a do końca żywota nosi Giacomo Conti.
  23. To nie jest kwestia tkaniny tylko pozycjonowania produktu.
  24. To nie tajemnica, polyuretan, poliester lub pochodne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.