Skocz do zawartości

eye_lip

Stowarzyszenie
  • Postów

    7 177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    153

Treść opublikowana przez eye_lip

  1. Tak, Bartek zna forum, a kiedyś pracował u konkurencji która na pewno znasz. A ubrania to naprawde fajna włoszczyzna.
  2. Kyle, nie empirycznie ale patrzę z przyjemnością na to co oferuje Bartek (Tasso).
  3. Nie jest szyta ręcznie, jest wykonywana jak każda inna torba.
  4. Cj northcote
  5. Nie idź tą drogą, tandeta straszna.
  6. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Nie warto.
  7. Nie, oznacza że z nią do czynienia nie mamy.
  8. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Jest dokładnie tak jak napisał Nawrot jeśli chodzi o linie i ich producentów. (Edit) co chyba też potwierdzasz;)
  9. Krawat Kitona (7fold) można też kupić na Sartoriale za 80 euro.
  10. A po co miałyby się zejść?
  11. Dinkelacker
  12. Nie mogło być inaczej w tych warunkach;)
  13. Polsko-szwajcarski sojusz sprzed lat, wykonany w 19 sztukach:
  14. Pierwsza licytacja w domu aukcyjnym okazała się fartowna
  15. Ok i ok.
  16. Dzisiaj taki, ale musiałem oddać?
  17. Mam kilka par klasycznych AS i Hannovery w tym samym rozmiarze pasowały dobrze.
  18. Dziś combo, oversize Longines z 1938 roku i Cartier z ok. 77 - oba dziś przyjechały i ciężko wybrać
  19. Co masz na myśli w przedostatnim zdaniu? Smoking z białą marynarką jest tak samo formalny o 19 jak i o 2 w nocy.
  20. Teraz np. w Emanuel Berg masz kilka koszul na wyprz. za 229 pln, to porządny produkt.
  21. Był np Apollo 11
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.