-
Postów
7 177 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
153
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez eye_lip
-
Tak, Bartek zna forum, a kiedyś pracował u konkurencji która na pewno znasz. A ubrania to naprawde fajna włoszczyzna.
-
Kyle, nie empirycznie ale patrzę z przyjemnością na to co oferuje Bartek (Tasso).
-
Nie jest szyta ręcznie, jest wykonywana jak każda inna torba.
-
-
-
Nie idź tą drogą, tandeta straszna.
-
Nie, oznacza że z nią do czynienia nie mamy.
-
Jest dokładnie tak jak napisał Nawrot jeśli chodzi o linie i ich producentów. (Edit) co chyba też potwierdzasz;)
-
Krawat Kitona (7fold) można też kupić na Sartoriale za 80 euro.
-
A po co miałyby się zejść?
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
-
-
-
-
-
Ok i ok.
-
Dzisiaj taki, ale musiałem oddać?
-
Mam kilka par klasycznych AS i Hannovery w tym samym rozmiarze pasowały dobrze.
-
-
-
Co masz na myśli w przedostatnim zdaniu? Smoking z białą marynarką jest tak samo formalny o 19 jak i o 2 w nocy.
-
Teraz np. w Emanuel Berg masz kilka koszul na wyprz. za 229 pln, to porządny produkt.
-
Był np Apollo 11
