Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Whale cieszę się, że jesteś zadowolony! Pomagać zawsze będę, jednak czasami pojawia się problem z czasem. Kolejne zamówienie moge dopiąć tylko w tym tygodniu, gdyż po weekendzie, do końca czerwca, będę okropnie zajęty i nie dam rady się zająć zamawianiem butów AS.
  2. @Mosze - Kolor spodni w rzeczywistości jest między bladym pomarańczowym a łososiowym (na zdjęciach wyszły inaczej). Mam rówież identyczne spodnie w odcieniach różu. Obie pary noszę tylko kilka razy w roku, jednak powodem jest kiepski krój. Kolory są OK, choć jest to subiektywna opinia. Przyłączam się do życzeń Hargina
  3. Na pierwszym oficjalnym spacerku
  4. Gratuluję odwagi i życze sukcesów!!!! Chętnie poznam odpowiedz na pytanie zadane przez WH.
  5. Cena też fajna
  6. Fajne! Z jakiego klasztoru?
  7. Ja mam Cheaney Avoc C na Commando i buty są bardzo wygodne. Nie mam problemu z chodzeniem, stukaniem czy też "czuciem bieżnika". Jestem bardzo zadowolony
  8. Pepenix - dziś i nie dostałem listy i zakładam, że będzie dopiero na poniedziałek. Zapytam o rozm 12. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany konkretnymi rozmiarami?
  9. Piękniutkie te Oxfordy
  10. http://www.gentlemansgazette.com/alfred-sargent-show-review/
  11. Poprosiłem o podanie dostępnych rozmiarow (w przedziale 5.5 - 10, 12)
  12. Nie ma sprawy. Ciesze sie, że jesteś zadodolony.
  13. W przypadku butów, kt ja kupiłem: - Drake również wyglądają jak z półki - Charles II - mała rysa na skórze na dł 3 mm, kt bez problemu zapastuję - Cambridge - tu widzę powód - skóra na lewym bucie jest idealna, na prawym struktura skóry troszeczkę mniej chropowata
  14. Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji posłuchać Jessica Ware, to gorąco namawiam. Oba albumy są bardzo dobre. Dziś umilija mi powrót z Warszawy Jeden z utworów:
  15. Nie ma sprawy. Cała przyjemność po mojej stronie. Jak możesz to wrzuć jutro zdjęcia. Ja również postaram się zrobić kilka fotek kupionych modeli. Postaram się wyszukać defektów, kt dziś nie dostrzegłem.
  16. Buciki dotarły - jutro wrzucę zdjęcia. W związku z zapytaniem jednego z naszych kolegów o rozmiar 8.5 & 9 w 3 dodatkowych modelach, lista dostępnych butów jest następująca:
  17. Też bym kupił, ale muszę odpocząć finansowo. Przy ostatnim zamówieniu odłożyłem prawidła 87 do Cambridge oraz 1966 do Drake. W wiązku z okazją opłacę prawidła do Cambridge aby im nie zalegały. Zarezerwowałem Ramsey w Oak Calf oraz Hannover w Rustic Calf (tylko w MTO - identyczna skóra jak w AS Cambridge). Planuję być w Oxfordzie pod koniec kwietnia - wtedy opłacę buty z dostawą do Oxfordu.
  18. Kolejne zamówienie grupowe planowaliśmy na koniec kwietnia, jednak jeden z moich znajomych poprosił mnie o sprawdzenieu kilku modeli w rozmiarze 7.5 oraz 8. W związku z tym pojawiło się dodatkowe zamówienie. Z tego co on nie zamawia mam na liście następujące buty: - AS Ramsey (monk) size 7.5 in Oak Calf - klamry są srebrne - AS Ramsey (monk) snuff suede size 8 - klamry są złote - AS Moore size 8 Cherry Calf Nad Moor sam się zastanawiam. Ciekawą recenzję tego modelu można przeczytać pod tym linkiem - http://www.gentlemansgazette.com/alfred-sargent-show-review/ Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o szybką odp.
  19. bardzo ładne.
  20. Dziś dotarła pierwsza marynarka. Z tkaniny jestem bardzo zadowolony. Kolor jest mniej intensywny niż na zdjęciach, jednak mi odpowiada. Dopasowanie OK. Marynarka zostaje w szafie. Zabaczymy, jak będzie z pozostałymi:
  21. Herring nie są dziadkowe! Bardzo lubie te buty. Jednak do modnych włoskich butów im daleko. A gajowy to by chciał chodzić w takich zielonych butach i to niejeden
  22. Myślę, że jest Chamberlain wyprodukowany przez Cheaney. Trzewiki to Holme wyprodukowany przez Sanders. ups - Bardzo ładne buty. Gratuluję zakupu.
  23. Niestety w moim przypadku jest identycznie - wszystkie spodnie, kt kupiłem wyglądają inaczej niż na stronie (mam na myśli kolory). Jutro ma dotrzeć pierwsza marynarka z zamówionych trzech, więc się przekonam jak wypada pod względem rozmiary i koloru. W przypadku marynarek będę mniej tolerancyjny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.