Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Arsen piękne buty!
  2. Koledzy, którzy zdecywali się na zakup grupowy, info dotyczące danych do przelwu wysłałem na priv. Proszę jednak o sprawdzenie, czy: - wyliczenie zgada się (mam na myśli obe strony rozliczenia ) - czy wymieniony model, rozmiar, kolor oraz czy Tytuł przelewu zgadza się z zamówieniem
  3. Niestety tylko w 10 oraz 10.5
  4. Gratuluje zakupu! Rewelacyjny model. Moje czekają na lepszą pogodę
  5. Morriarty dziękują za miłe słowa!
  6. Przepraszam za kiepskie zdjęcia, niestety sztuczne światło w hotelu nie pomaga - wczoraj Herring Morriarty - dziś Yanko 659
  7. Koledzy noszący buty w rozm. 10 oraz 10.5 na kopycie 106 są takie 3 ciekawe modele. Jutro zamykam listę więc, jeżeli ktos jest zaintereswany prosze o info: piasek jest granatowy
  8. Aby nie pisać oddzielnie do wszystkich osób- najpózniej w środę będę wysyła emaile z potwierdzeniem zamówienia i info dotyczące wpłat. Zwłoka jest spowodowana moim wyjazdem (duża różnica czasu oraz ograniczony dostęp do internetu) oraz faktem, że dopiero dziś wysłałem info na temat butów w rozm 10 oraz 10.5 do kolegów, kt czekali spis od soboty.
  9. Zdjęcie bardziej pasuje do wpisu "Jakie buty będę miał od jutra na sobie", jednak takiego nie mamy. Właśnie wrzuciłem do walizki Herringi, a do samolotu ubieram Yanko. Mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu ,uda mi sie strzelić kilka fotek butów w akcji. Yanko są już sprawdzone. Natomiast Herring Morriarty by AS będą testowane w terenie pierwszy raz.
  10. Ciekawe monki. Był moment, że również się nad nimi zastanawiałem. Gratuluję świetnego zakupu!
  11. AS More są na kopycie 742
  12. Ponownie Yanko
  13. Może nie jest to "sesja zdjęciowa" jaką zamierzałem zrobić. Niestety jestem strasznie zabiegany. Aby nie być jednak pokazać buty, postanowiłem zrobić kilka zdjęć na szybko Charles II, Drake oraz AS Cambridge - W Drakeach czubki oraz pięty delikatie potraktowałęm czarnym kremem oraz pastą Buty są naprawde świetne i postanowaiłem w obecnym zamówieniu grupowym uzupełnić kolekcję o Moore w Cherry, Ramsey w Oak oraz Radwell
  14. Zawsze cieżko doradzić. W tej konkurencji widze tylko starcie Yanko vs Barker, gdyż modele Herrinag, kt wymieniłeś są wyprodukowane przez Barkera. Rewelacyjny producent. Kopyto 386 jest bardzo chwalone. Czy wybierzes Y czy H, zawsze będzie to dobra decyzja - kwestia gustu.
  15. Mam jeszcze dodatkową informację na temat Chucka Radwell, które wyprodukowane są z Hatch Grain (skóra z garbarni Horween). Na pediwear buty w wyprzedaży są za 375 GBP. Poczytałem troszkę w internecie i dodatkowo dziś popytałem. Jest to rewelacyjna skóra, z której np. bardzo dużo produkuje Gaziano and Girling’s. Należy jednak wiedzieć, że G&G przy produkcji butów, czyści barwienie i wykańcza skórę ponownie. Skóra na butach oferowanych przez AS nie była w fabryce czyszczona dodatkowo. W związku, osoby, które zdecydują się na zakup, mają 3 możliwości: - zostawić jak jest mając świadomość, że skóra będzie się delikatnie łuszczyła (jaśniejsze plamy) - usunąć obecną farbę z powodu czego buty będą delikatnie jaśniejsze -dokonać polerki ciemniejszym woskiem/pastą. Dodatkowe zdjęcie z pediwear P.S. Nigdy nie planowałem kupić Chucka, jednak tym razem postanowiłem zmienić zdanie
  16. Ponownie Yanko
  17. I jeszcze mam info o tych modelach - room 7.5, 8.5 oral 11 (podobne do Ramsey)
  18. Duzo modeli w rozm 12 RAMSEY HUNT ANTIQUE MAHOGANY & MAHOGANY CHARLTON - RUSTIC Graied RADWELL CHESTNUT BURNISHED JODPHUR BOOT Herring RALEIGH oraz FIENNES
  19. Jezeli ktoś jest zainteresowany (rózne rozmiary)to zapraszam na priv - ważne tylk odo soboty (14.03.15) Charlton (split toe) w kolorze Antique Oak (jak na stronie AS) - (jest to kopyto 99, więc wypada troszkę mniejsze) Hunt - w kolorze jak na stronie AS Cambridge - kolor Rustic (jak na stronie AS) Armfield - kolor czarny i mahogany Moore - w kolorach Black, Cherry oraz Mahogany Radwell - w kolorze jak na zdjęciu - Piekne Chukka wykonane z Hatchgrain, idealne na wysokie podbicie Ramsey -
  20. Dziś dotarły pozostałe 2 marynarki. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo dobre tkaniny. Jest kilka detali, do kt mogę się przyczepić, jednak patrząc na cenę jaką zapłaciłem, byłoby to nieuczciwe. Myślę, że ni są to moje ostatnie marynarki z Bytomia, jednak pod warunkeim, że kupione w wyprzedaży -40 - 60% od ceny z metki.
  21. Myślę, że warto podzielić się doświadczeniami związanymi z rozmiarówką AS i innymi butami. Poniżej podaję porównania, które naturalnie mi się nasuwają. Jeżeli ktoś potrzebuje porównania z innymi butami kt posiadam, to proszę o sugestie. Kopyto 109F - posiadam 2 pary w rozmiarze 7.5. Buty są bardzo dopasowane jednak mam wciąż zapas na długość. Pokonując do: - Yanko 915F, w moim przypadku - Yanko są delikatnie dłuższe i obszerniejsze o jakieś 2/5 rozmiaru (więcej mijsca w okolicach dużego palca). - Meermin Hiro-na tęgość jak Hiro 7.5 jednak AS są delikatnie dłuższe (2 mm) Kopyto 1966 (jest delikatnie obszerniejsze niż 109 biorąc pod uwagę ten sam rozmiar). Buty mam w rozmiarze 8. Nie nasuwa mi się żadne porównanie. Kopyto 87 - jak pisali koledzy forumowi, jest to całkiem obszerne kopyto jak na tęgość F. Porównując do 109, jest troszkę krótsze, jednak zdecydowanie szersze. Buty mam w rozmiarze 7.5 i porównując do: - Loake 024 - wypadają troszeczkę większe - Cheaney Avon Tweed-na długość podobnie, jednak 87 są troszkę szersze. Kopyto 99 oraz 742 z informacji, kt otrzymałem z fabryki, są o jakieś 0.5 cm krótsze od 109. Jednak należy zaznaczyć, że 742 są szersze delikatnie od 109. Ja osobiście zamawiam w przypadku modeli na kopycie 99 i 742 o 1/2 większe buty. Nie wiem, czy ten bełkot pomoże, jednak zawsze jakieś sugestie.
  22. Pytania wysłane
  23. Dziś będę miał listę dostępnych modeli w rozm 6-9.5 oraz 12. Jeżeli ktoś poważnie się zastanawia a nosi inne rozmiary to prosze o szybka informację
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.