Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Niestey w styczniu i lutym wydał zbyt dużo na buty. Dodatkwe zamówienie w Cheany oraz AS powoduje, że muszę zapomnieć o tych trzewikach. Jeżeli kogoś zainteresowały, przesyłam link - http://www.robinsonsshoes.com Pozdrawiam M
  2. Dziś dostałem email ze sklepu fabrycznego Cheaney, że mają dość dużą dostawę secods modeli Herringa (szczególnie duże rozmiary) oraz potwierdzenie, że oczekiwane przeze mnie buty również są dostępne: - Fencote - Attlee Seconds kosztują w fabrycznym sklepie 140 GBP + przesyłka 25 GBP. Można również zorganizować własną przesyłkę za 16 GBP Płatność kartą kredytową przez telefon
  3. Jeżeli są jeszcze chętni to proszę o info dziś gdyz jutro potwierdzam ostatecznie zamówienie
  4. Koledzy niestety ceny się nie zmieniły
  5. whale - mam potwierdzenie ze mają Chrles II w rozm 7 Maciato - niestety Jamesow dla Ciebie nie maja Dzis wieczorem mam miec rowniez potwierdzone ostateczne ceny za zamowione buty Mam nadzieje ze wszyscy bedziemy zadowoleni. Mam nadzieje ze uda sie to powtorzyc na wiosne
  6. Zgadzam się w 100%.
  7. Za ostatnią zamówioną parę doliczyli mi 5%. Nie zwróciłem uwagi w przypadku wcześniejszych zamówień.
  8. Wysłałem zapytanie w sprawie butów dla Was (whale i maciato). Mam nadzieję, że będę coś jutro wiedział
  9. Maciato - zapytam Koledzy jeżeli są jeszcze chętni to do rana proszę przesyłać zapytania. Jutro o godz 11.00 wysyłam ostatnie zapytanie Spokojnej nocy M
  10. Podaj konkretnie o jakie modele, kolory mam zapytac - http://www.herringshoes.co.uk/alfred-sargent
  11. Mogę jeszcze jutro zapytać
  12. Zamowienie zakonczone
  13. Hush - zgadzam się z kolegami, wszystkie buty wskazane przeze mnie nie spełniają kryteriów butów bardzo formalnych. Jeżeli bierzemy pod uwagę zakup butów, które maja się sprawdzać przede wszystkim na formalne okazje, to ja widzę tylko czarne Oxfordy (do lotników jeszcze nie dorosłem). Pojawia się pytanie - jakich okazji jest więcej w Twoim przypadku? Oxfordy zawsze będą najbardziej uniwersalne, jednak jak zauważył Ingvar, czarne zawsze będą formalne. Dramatu na 100% nie będzie. Zając Poziomka - ten model nie należy do najpiękniejszych, jednak wciąż mi się podoba. Dodatkową zaletą jest dobra cena. EDIT: jeżeli to Twoje pierwsze porządne buty to zdecydowanie czarne Oxfordy
  14. Barkery z Zalando sa bardzo dobre w przyzwoitej cenie. Może również warto zastanowić się na Yanko 204 na kopycie 915F - http://patine.pl/yanko-style-204-goodyear-welted.html- drożej niż Barkery, jednak wciąż cena przyzwoita
  15. Jakiś czas temu, skuszony ceną wyprzedaży, kupiłem chinosy w sklepie internetowym Bytom. W związku z tym, że spodnie są OK, postanowiłęm dokupić inne kolory i modele. Okazuję się, że przy zakupie 4 par z sekcji wyprzedaż, na 2 najtańsze pary otrzymuje się dodatkowe 50% rabatu. Działa to jednak tylko na spodnie z rzędu 1 - 7.
  16. Zgadzam się kolegą - jednak nie wiem co ten odważny Pan wrzuci na górę?
  17. Nie ma problemu Whitesnake- mają wszystkie rozmiary w każdym kolorze, jednak muszę zaznaczyć że jest to kopyto 87 ale G. Ja z zamówieniem wstrzymuję się do wtroku, gdyż najpierw czekam na odp z fabryki Alfred Sargent, co mają w "seconds" z modeli dla Herring Shoes. EDIT: Jedyny problem to rozmiar. Na podstawie informacji uzyskanych od kolegów, którzy mają AS na 87F, wydaje mi się że buty rozmiarowo są zbliżone do trzewików Yanko na kopycie 960G.
  18. Jak wypada to kopyto Churchs? Zakładam że to 81?
  19. Mam Chenaey w 3 odcieniach brązu i jestem z nich bardzo zadowolony - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1304-marka-cheaney-imperial-collection/page-4 W modelu Vistuli przeszkada mi troszkę ten jasny niebieski. Plus dla Vistuli za odwagę
  20. Bardzo ładny kolor!
  21. Meermin Hiro - kolor był dostępny w 2013r. Zgadłem?
  22. Mosze - zagadzam się z Tobą, gdyż skórę nawet bardzo zniszczoną zawsze można odnowić, natomiast z Tweedem będzie już trudno.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.