fan_dobrego_buta
Użytkownik-
Postów
2 337 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta
-
eye_lip - zanotowane. Czy konkretne kolory, czy obojętnie? BTW - wstępne zamówienia zbieram tylko do niedzieli wieczorem
-
Buty - łączenie skóry z Harris Tweed
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na fan_dobrego_buta temat w Buty
Dziękuję za info. To pocieszające. Czekam do poniedziałku, aby zobaczyc co mają z seconds w moim rozmiarze w fabryce ASi wtedy dokonam decyzji co do tych butów -
Mam możliwość kupienia trzewików na bazie Alfred Sargent Hannover, wykonanych na zew. ze skóry oraz z tkaniny Harris Tweed. Buty bardzo mi się podobają, jednak zastanawiam się, a nawet troszkę obawiam się o to, jak będzie zachowywał się Harris Tweed z czasem. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwestii? Trzewiki dostępne w 2 opcjach kolorystycznych:
-
Ja mierzę w najszerszej części stopy
-
Ja przy stopie 28 cm (obwód poniżej 25 cm) również noszę 8
-
-
Bardzo ładne. Gratuluję!
-
-
Pastowanie/Farbowanie zamszu. Przyciemnianie koloru
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na Heathcliff temat w Buty
Dzięki za odp. W pierwszej kolejności ponoszę je w org kolorze i zobaczę jak się sprawdzają. A potem zdecyduje jak drastycznie chcę lub muszę zmienić kolor.- 21 odpowiedzi
-
Co mam dziś casualowego na sobie
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na The-Bigwig temat w Sala klubowa
marci_old - ja również lubię koszule Lamberta. Jednak tylko kupione podczas Happy Hourse (3 za 199 pln) lub z rabatem -70% -
Co mam dziś casualowego na sobie
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na The-Bigwig temat w Sala klubowa
Buty również mnie zaintrygowały. Zakładam, że "stylizacja" miała pomóc stworzyć klimat podczs seansu -
Pastowanie/Farbowanie zamszu. Przyciemnianie koloru
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na Heathcliff temat w Buty
Koledzy rok temu kupiłem zamszowe buty Loake Jack w kolorze piasku "Sand". Jakoś nie miałem okazji aby ich ubrać. Z powodu, że kolor jest dość jasny, zastanawiam, się czy aby zmienić na inny mogę posłużyć się Renowatorem? w rzeczywistości buty są jaśniejsze niż na zdjęciu- 21 odpowiedzi
-
Dziękuję!
-
Ja w 915F mam 7.5 i są dobre na szerokość a dł jest OK. W przypadku 960G i 962G, mam 7.5, jednak aby nosić bez wkładki byłby idealny rozmiar 7. Uważam, że w 915F powinny być o 0.5 rozmiaru większe niż 960G. Kopyto 962G dla mnie jest dziwne i żałuje że zamówiłęm buty a tym kopycie, gdyż jest bardzo długie i obszerne.
-
Jutro postaram się zmierzyć. Czy możesz napisać jakie buty innych producentów nosisz (rozmiar, kopyto i tęgość). Może mam coś podobnego i mogę dokonać porównania dopasowania.
-
Wszystkie kolory, które wymieniłeś są rewelacyjne.
-
Naprawdę jestem bardzo zadowolony z zakupu. Faktycznie moje zdjęcia nie oddają piekna tych butów.
-
WOW!!!! Strasznie podobają mi się te buty! Bardzo lubię jakość skóry w środku buta. Gratuluje zakupu. P.S. Jeszcze nie śmigane
-
Dziś dotarły moje pierwsze doubke monki. Na wstępie chciałbym podziękować kolegom Whitesnake, Goblinn oraz Remy za opinie i cenne uwagi, które pozwoliły mi podjąć ostateczną decyzję. Yanko 915 F, rozmiar 7.5 Testo de Moro. Z butów jestem bardzo zadowolony. Rozmiar jest idealny. Na 100% nie są to moje ostatnie monki, jednak wołałbym coś bardziej casula, gdyż nosek w 915 nadaje elegancji butom. Zastanawiam się czy zamiennikiem dla kopyta 915 rozm 7.5F, może być koputo 962 rozm 7F? Kilka opcji chodzi mi po głowie : - całe granatowe (skóra cielęca) - całe granatowe (zamsz) - całe z zamszu w kolorze koniaku - łączenie zamszów - granat + koniak - EDIT - ta opcja odpada - łączenie granat skóra + granat zamsz - decyzję dopiero podejmę jak dotrą do mnie Balmorale w tym łączeniu Zdjęcia robione przy sztucznym naświetleniu (kolory troszkę zmienione): - Yanko - ostatnie nabytki w brązie - barkuje tylko Herring Edward II
-
-
Charles II są pięknym butem. W grudniu były za -50% na Herring w rozmiarze 8.5- czy Tobie właśnie udało się je ustrzelić? Ja niestety nosze 7.5 - w tym rozmiarze, buty leżą jak szyte na miarę. Mam ogromną nadzieję na second w Edward II jednak Charlesowi, też nie powiem „nie". Jeżeli nic się nie pojawi do końca lata to z bólem serca kupie w I gatunku. Podziel się zdjęciami. Buty są super, pięknie wykonane, rewelacyjna skóra!
-
Stopy nie są jednakowe i tego efektem jest różnica w dopasowaniu buta lewego i prawego. Jeżeli buty troszeczkę się rozejdą, zawsze można zastsować wkłądkę. Ja osobicie wolę takie rozwiązanie, niż rozbijanie butów na siłe.
-
Czy ktoś jz forumowiczów jest szczęśliwym posiadaczem następujących butów wykonanych przez Alfred Sargent dla Herringa: Charles II lub Edward II? Charles II Edward II Kopyto 109 jest rewelacyjne
-
-
Twardy82 - dziękuję za wyłapanie błędu - jest to kopyto 024. Już porawiłem wpis. Tak kolor jest ciemniejszy niż typowy Tan
