Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. eye_lip - zanotowane. Czy konkretne kolory, czy obojętnie? BTW - wstępne zamówienia zbieram tylko do niedzieli wieczorem
  2. Dziękuję za info. To pocieszające. Czekam do poniedziałku, aby zobaczyc co mają z seconds w moim rozmiarze w fabryce ASi wtedy dokonam decyzji co do tych butów
  3. Mam możliwość kupienia trzewików na bazie Alfred Sargent Hannover, wykonanych na zew. ze skóry oraz z tkaniny Harris Tweed. Buty bardzo mi się podobają, jednak zastanawiam się, a nawet troszkę obawiam się o to, jak będzie zachowywał się Harris Tweed z czasem. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwestii? Trzewiki dostępne w 2 opcjach kolorystycznych:
  4. Ja mierzę w najszerszej części stopy
  5. Ja przy stopie 28 cm (obwód poniżej 25 cm) również noszę 8
  6. Bardzo ładne. Gratuluję!
  7. Barker Lincoln - na pierwszym dłuższym spacerze
  8. Dzięki za odp. W pierwszej kolejności ponoszę je w org kolorze i zobaczę jak się sprawdzają. A potem zdecyduje jak drastycznie chcę lub muszę zmienić kolor.
  9. marci_old - ja również lubię koszule Lamberta. Jednak tylko kupione podczas Happy Hourse (3 za 199 pln) lub z rabatem -70%
  10. Buty również mnie zaintrygowały. Zakładam, że "stylizacja" miała pomóc stworzyć klimat podczs seansu
  11. Koledzy rok temu kupiłem zamszowe buty Loake Jack w kolorze piasku "Sand". Jakoś nie miałem okazji aby ich ubrać. Z powodu, że kolor jest dość jasny, zastanawiam, się czy aby zmienić na inny mogę posłużyć się Renowatorem? w rzeczywistości buty są jaśniejsze niż na zdjęciu
  12. Dziękuję!
  13. Ja w 915F mam 7.5 i są dobre na szerokość a dł jest OK. W przypadku 960G i 962G, mam 7.5, jednak aby nosić bez wkładki byłby idealny rozmiar 7. Uważam, że w 915F powinny być o 0.5 rozmiaru większe niż 960G. Kopyto 962G dla mnie jest dziwne i żałuje że zamówiłęm buty a tym kopycie, gdyż jest bardzo długie i obszerne.
  14. Jutro postaram się zmierzyć. Czy możesz napisać jakie buty innych producentów nosisz (rozmiar, kopyto i tęgość). Może mam coś podobnego i mogę dokonać porównania dopasowania.
  15. Wszystkie kolory, które wymieniłeś są rewelacyjne.
  16. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z zakupu. Faktycznie moje zdjęcia nie oddają piekna tych butów.
  17. WOW!!!! Strasznie podobają mi się te buty! Bardzo lubię jakość skóry w środku buta. Gratuluje zakupu. P.S. Jeszcze nie śmigane
  18. Dziś dotarły moje pierwsze doubke monki. Na wstępie chciałbym podziękować kolegom Whitesnake, Goblinn oraz Remy za opinie i cenne uwagi, które pozwoliły mi podjąć ostateczną decyzję. Yanko 915 F, rozmiar 7.5 Testo de Moro. Z butów jestem bardzo zadowolony. Rozmiar jest idealny. Na 100% nie są to moje ostatnie monki, jednak wołałbym coś bardziej casula, gdyż nosek w 915 nadaje elegancji butom. Zastanawiam się czy zamiennikiem dla kopyta 915 rozm 7.5F, może być koputo 962 rozm 7F? Kilka opcji chodzi mi po głowie : - całe granatowe (skóra cielęca) - całe granatowe (zamsz) - całe z zamszu w kolorze koniaku - łączenie zamszów - granat + koniak - EDIT - ta opcja odpada - łączenie granat skóra + granat zamsz - decyzję dopiero podejmę jak dotrą do mnie Balmorale w tym łączeniu Zdjęcia robione przy sztucznym naświetleniu (kolory troszkę zmienione): - Yanko - ostatnie nabytki w brązie - barkuje tylko Herring Edward II
  19. Przygotowania do sezonu wiosennego Herring Brunshwick
  20. Charles II są pięknym butem. W grudniu były za -50% na Herring w rozmiarze 8.5- czy Tobie właśnie udało się je ustrzelić? Ja niestety nosze 7.5 - w tym rozmiarze, buty leżą jak szyte na miarę. Mam ogromną nadzieję na second w Edward II jednak Charlesowi, też nie powiem „nie". Jeżeli nic się nie pojawi do końca lata to z bólem serca kupie w I gatunku. Podziel się zdjęciami. Buty są super, pięknie wykonane, rewelacyjna skóra!
  21. Stopy nie są jednakowe i tego efektem jest różnica w dopasowaniu buta lewego i prawego. Jeżeli buty troszeczkę się rozejdą, zawsze można zastsować wkłądkę. Ja osobicie wolę takie rozwiązanie, niż rozbijanie butów na siłe.
  22. Czy ktoś jz forumowiczów jest szczęśliwym posiadaczem następujących butów wykonanych przez Alfred Sargent dla Herringa: Charles II lub Edward II? Charles II Edward II Kopyto 109 jest rewelacyjne
  23. Poniżej kilka zdjęć moich Lincolnów. Pierwszy raz na nogach przez kilka godzin pracy z domu:
  24. Twardy82 - dziękuję za wyłapanie błędu - jest to kopyto 024. Już porawiłem wpis. Tak kolor jest ciemniejszy niż typowy Tan
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.