Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Maciato - dziękuję musa 19 - zgodnie z odp MP Materiał dopiero zobaczę na żywo w czerwcu. Aby nie tracić na wysyłce do PL, paczka poszła do Oxfordu. Garnitur i tak będę dopiero szył od sierpnia. Poczytałem troszkę o tej tkaninie i uważam, że 41.42 GBP to bardzo dobra cena.
  2. Ostatecznie zrezygnowałem z tych tkanim. Dopiero dziś kupiłem następującą tkaninę:
  3. Z marynarki jestem bardzo jestem zadowolony. Testowałem ja w zeszłym tyg i właśnie zdecydowałem się na zakupu kolejnej, tym razem w granatową kratę:
  4. Herring Mayfair i Yanko - buty będą w zbliżonej jakości i cenie. Osobiście wybrałbym Yanko. Barker Navis są gorszej jakości w porównaniu do ww Barkerów.
  5. Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem Yanko 306 w kolorze Navy (Box Calf) lub Yes Blue?
  6. Dziekuję. To jest Antiqued Cherry
  7. Zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem przy sztucznym oświetleniu w pokoju hotelowym AS Moore
  8. Coraz bardziej doceniam i lubię Monki - w tym tygdniu przez 2 dni męczyłem Yanko 306 YdM - oczywiście z uśmiechem na twarzy
  9. Deszczowy wtorek w Wilnie
  10. Gratuluję dobrego zakupu!
  11. Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek: Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC. Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.
  12. słuszna uwaga Mosze.
  13. Dla mnie marynarki z Bytomia są OK. W przypadku koniecznej korekty mam dostęp do niedrogiego krawca
  14. @Hargin - nie zniweluje, jednak mniejsza (niższa lub krótsza poduszka poduszka) ma wpływ na układanie się marynarki/ramion. Aby wymienić poduszkę, trzeba odpruć rękaw, co daje pewne możliwości korekty przy ponownym wszywaniu.
  15. Zdjęcie z wczoraj - AS Ramsey
  16. Jeżeli to kwestia dużych poduszek, to można je wymienic na mniejsze EDIT: właśnie na szybko ubrałem 3 posiadane marynarki z Bytomia, i dla mnie ramiona są OK. Gdybym zapłacił 1000 - 1500 PLN to oczywiście miałbym inne zdanie
  17. Z ramionami masz rację - są troszkę kanciate. Nie jest to jakiś wielki problem, gdy się placi za marynakrę 400 - 500 PLN, gdyż można to zmienić bez większych kosztów.
  18. Dziękuję
  19. U mnie dziś przez 3h AS Moore - "przygotowują się" na pierwszy wypad służbowy
  20. Kilka ciekawych par Alfred Sargent oraz Sanders w dobrej cenie na www.afinepairofshoes.co.uk Np:
  21. Jak już kiedyś ktoś zauważył, bardzo trudno doradzić w taki sposób, gdyż mamy długość i kilka szerokości, gdzie but może być zbyt obszerny lub wąski. Ogólnie AS kopyto 109 osobiście uważam, jest całkiem długie jednak dość wąskie
  22. Ja podałem długość w rozm 7.5 gdyż wcześniej byłem o to proszony. Aby sprostować - mój wpis nie był sugestią rozmiaru
  23. długośc AS 109 rozm 7.5 - podeszwa - 29.9 cm. Patrząc na but mogę powiedzieć, że pięta jest wysynięta jakieś 1.5 - 2 mm, poza obcas na zewnątrz buta, a czybek 3 mm jest kr od końca podeszwy.
  24. POwód jest prosty - marynarka na miarę (2-3 przymiarki) jednak detale i szczegóły okrojone - brak ręcznego wyszywania, brak lamówki ręcznie robionej, obszycia ręcznego w środku itd. Czyli biedniejsza wersja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.