fan_dobrego_buta
Użytkownik-
Postów
2 337 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta
-
Nowy Garnitur - potrzebna porada
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na fan_dobrego_buta temat w Bespoke
Maciato - dziękuję musa 19 - zgodnie z odp MP Materiał dopiero zobaczę na żywo w czerwcu. Aby nie tracić na wysyłce do PL, paczka poszła do Oxfordu. Garnitur i tak będę dopiero szył od sierpnia. Poczytałem troszkę o tej tkaninie i uważam, że 41.42 GBP to bardzo dobra cena. -
Nowy Garnitur - potrzebna porada
fan_dobrego_buta odpowiedział(a) na fan_dobrego_buta temat w Bespoke
-
Z marynarki jestem bardzo jestem zadowolony. Testowałem ja w zeszłym tyg i właśnie zdecydowałem się na zakupu kolejnej, tym razem w granatową kratę:
-
Herring Mayfair i Yanko - buty będą w zbliżonej jakości i cenie. Osobiście wybrałbym Yanko. Barker Navis są gorszej jakości w porównaniu do ww Barkerów.
-
Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem Yanko 306 w kolorze Navy (Box Calf) lub Yes Blue?
-
Dziekuję. To jest Antiqued Cherry
-
-
Coraz bardziej doceniam i lubię Monki - w tym tygdniu przez 2 dni męczyłem Yanko 306 YdM - oczywiście z uśmiechem na twarzy
-
-
Gratuluję dobrego zakupu!
-
Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek: Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC. Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.
-
słuszna uwaga Mosze.
-
Dla mnie marynarki z Bytomia są OK. W przypadku koniecznej korekty mam dostęp do niedrogiego krawca
-
@Hargin - nie zniweluje, jednak mniejsza (niższa lub krótsza poduszka poduszka) ma wpływ na układanie się marynarki/ramion. Aby wymienić poduszkę, trzeba odpruć rękaw, co daje pewne możliwości korekty przy ponownym wszywaniu.
-
-
Jeżeli to kwestia dużych poduszek, to można je wymienic na mniejsze EDIT: właśnie na szybko ubrałem 3 posiadane marynarki z Bytomia, i dla mnie ramiona są OK. Gdybym zapłacił 1000 - 1500 PLN to oczywiście miałbym inne zdanie
-
Z ramionami masz rację - są troszkę kanciate. Nie jest to jakiś wielki problem, gdy się placi za marynakrę 400 - 500 PLN, gdyż można to zmienić bez większych kosztów.
-
Dziękuję
-
-
-
Jak już kiedyś ktoś zauważył, bardzo trudno doradzić w taki sposób, gdyż mamy długość i kilka szerokości, gdzie but może być zbyt obszerny lub wąski. Ogólnie AS kopyto 109 osobiście uważam, jest całkiem długie jednak dość wąskie
-
Ja podałem długość w rozm 7.5 gdyż wcześniej byłem o to proszony. Aby sprostować - mój wpis nie był sugestią rozmiaru
-
-
długośc AS 109 rozm 7.5 - podeszwa - 29.9 cm. Patrząc na but mogę powiedzieć, że pięta jest wysynięta jakieś 1.5 - 2 mm, poza obcas na zewnątrz buta, a czybek 3 mm jest kr od końca podeszwy.
-
POwód jest prosty - marynarka na miarę (2-3 przymiarki) jednak detale i szczegóły okrojone - brak ręcznego wyszywania, brak lamówki ręcznie robionej, obszycia ręcznego w środku itd. Czyli biedniejsza wersja
