fan_dobrego_buta
Użytkownik-
Postów
2 337 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta
-
Moja ukochana żona wie, że mam bardzo dużo butów, ale nie wprowadzam ją w szczegóły. .... żeby nie krzyczała, że zbyt dużo czasu poświęcam na pastowanie butów. Zakładam, że nie jestem jedyny i jest więcej kolegów, którzy nie zawracają żonom głowy zbędnymi szczegółami, czy to w sprawie butów, zegarków czy też innych ....
-
Grzegorz — myślę, że jakoś dam radę bez panoramy. Większy problem to zebranie wszystkich butów w jedno miejsce, gdyż kartony mam porozrzucane w całym domy na każdym piętrze. Nazywa się to „maskowanie” i „mylenie przeciwnika". @MDS - dziękuję. Bardzo lubię te buty. Może latem uda mi się strzelić taką fotkę - mam wtedy więcej wolnego czasu.
-
Dziękuję
-
Ciekawy kolor - Cambridge Niger. Czy istenieje możliwość zdjęcia porównawczego z Testa de Moro?
-
Mateusz - gdy wrócę do domu, mogę dokładnie porównać AS 742 z Yanko 962G, Loake 024F oraz Barker 396 FX. Z pamięci: AS 742 rozm 8 vs Yanko 962 rozm 7.5 G- Yanko są dłuższe, mają troszkę więcej miejsca nad palcami, jednak są niższe w podbicu AS 742 rozm 8 vs Yanko 715 rozm 7.5 F - buty wypadają bardzo podobnie, jednak AS mają więcej miejsca w podbiuciu Jak wrócę do domu to postaram się prównać dokładniej AS vs Yanko.
-
-
@Saphir - jaki kolor polecacie do Testa de Moro?
-
super. Czyli juz wiem co mam zamowic M
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na ebay.co.uk pojawiła się oferta seconds z Loake - ciekawe modele w całkiem przystępnych cenach - http://www.ebay.co.uk/sch/loakesecondsbynorthshoes/m.html?item=331518878022&hash=item4d3010a146&pt=LH_DefaultDomain_3&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562
-
Cała przyjemność po mojej stronie Filip. Jeszcze raz gratuluję wyboru.
-
Ja dziś męczyłem AS Radwell na 742 (niestety zapomniałem o zdjęciach) - rewelacyjnie wygodne kopyto !
-
Bardzo ładne buty. Świetne zdjęcia
-
WS - to już wszystko rozumiem. Mam być funkcjonalnie. W moim przypadku spełniją się buty sportowe, kt często nie pasują do pozostałej garderoby.
-
Filip - widzę, że nasze pierwsze wrażenia są inne. Postaram się w czwartek jeszcze raz przymierzyć buty i ponownie napisać opinie. BTW - ładne te twoje Moore w czerni!
-
Przepraszam WS, ale te boat shoes są okropne! Co Cię skłoniło do tego zakupu? Może to kwestja zdjęcia. EDIT: Dobrze, że są wygodne!
-
Yanko 433 / 272 są rewelacyjne. Wpisane na listę w kolorach Testa de Moro oraz Dark Navy EDIT: Testa de Moro jest jednym z najciekawszych kolorów w całej moje kolekcji butów. Polecam każdemu
-
Maciato oba modele są rewelacyjne. Herring Drake są bardziej eleganckie i gdybym musiał wybrać tylko jeden model, to właśnie byłby to Herring Drake.
-
Nie ma zdjęcia Herring Fiennes
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
Maciato - daj znać jak ci się uda kremem + pasta, gdyż ja mam delikatnie jaśniejszą plame na przodzie prawego buta. Zastanawiam się czy mam kupić Pommadier czy też Juvacuir?
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. nie mam butów przed sobą w tym momencie. Jednak wczoraj ubierałem obie pary jednocześnie, więc kilka uwag z pamięci: - 1966 są delikatnie dłuższe i obszerniejsze niż 742 - myśle, że jest to różnica 1/4 rozmiaru. - taliowanie w 742 układa się lepiej w przypadku moich stóp, jednak jest to już bardzo indywidualna opinia. - tak jak zauważył Filip, czubek jest bardziej kaczkowaty w 742, ale mi się to podoba. EDIT: Maciato - 1966 jest delikatnie szersze
-
-
Bardzo ładne Aldeny !
-
Jest to faktycznie piękny model. Polecam każdemu!!!!
-
Dla zainteresowanych - szybkie porównanie Yanko 306 z AS Ramsey - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/242-monk-shoes-forever-and-ever-wszystko-o-monk-shoes/page-21?p=161108
