Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Bazant - tak to cordovan Whitesnake - cordovan jest bardzo dobry. Postaram się coś wieęcej napisać coś na ten temat w najbliższych dniach
  2. U mnie dziś ponownie Meermin LWB
  3. Ja obstawiam rozm uk 8
  4. Beny23 - piękne buty! Gratuluje zakupu. Niestety G&G nie są przewidziane i wpisane na listę zakupów.
  5. U mnie dziś dużo skromniej niż u kolegi Beny23 Meermin LWB - japoński koniakowy konik Buty nosiłem dziś pierwszy raz. W przyszłym tygodniu zabieram japończyki na tygodniową wycieczkę do Rosji i po powrocie postaram się napisać coś więcej na ich temat.
  6. Dziękuję - spodnie są częścią garnituru Clements & Church, kt udało mi się kupić rok tem na ebay. Jednak dopiero w sobotę odebrałem go od krawca, gdyż potrzebna była poważna interwencja specjalisty. Buty - to wersja Museum Calf dla ubogich, jak to ktoś napisał na SF. Bardzo wygodne buty
  7. Właśnie otzrymałem odp z fabryki AS. Przepraszam, że wklejam orginał, ale nie mam siły tłumaczyć i myślę, że nei ma takiej potrzeby, szczególnie , że https://translate.google.pl przetłumaczy taki text bez problemu: "Dear Marcin, Although it's good too hear of your colleagues considering our 106 shape, unfortunately there have been very few styles made in the past year or so on that shape. Although our website/catalogue displays styles on the 106 none of those became part of our current "instock range" and any made (MTO) were mainly shipped overseas. Answering your question, the main difference between the 106 and the others is the toe shape (longer / narrower) and being an "EX" ftg rather than "F". But like all things to do with shoes it's how they look at fit once you try them and whether or not you like a loose or tight fitting shoe. I have got a few odd pairs in my subs if anyone is still looking for something on this shape." Więc jeżeli, ktoś jest zainetersowany AS na 106, proszę o rozmiary a dowiem się co jest na stanie.
  8. Ja uważam, że jest to wada. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to wyślij email + zdjęcie, z możliwymi rozwiązaniami: rabat, lub wymiana butów
  9. U mnie dziś Barkery. Ku zaskoczeniu pierwszy raz w życiu zostałem zaczepiony przez obcą osobę na ulicy z pytaniem: "co to są za buty". Jednak nie był to miejscowy Łotysz, a Fin pracujący w Rydze, pewnie stąd ta bezpośredniość.
  10. AS Radwell - dziś mniej formalnie
  11. zapytanie poszlo
  12. Niestety nie wiem. Oczywiście wszystko jest do sprawdzenia
  13. Tak wygląda kopyto 742
  14. Poniżej zdjęcia Moore oraz Radwell W przyszłym tygodniu mam zamiar prztestować Radwell oraz Ramsey w terenie
  15. Ładniej prezentują się na skórzanej podeszwie. Oczywiście York jest praktyczny.
  16. tombar - tkaninę będę "macał" dopiero po 19 czerwca, gdy będę w biurze w UK. Z tego co wyczytałem w necie, tkanina jest bardzo przyjemna w dotyku i eksploatacji. Można kupić każdą długość
  17. fan_dobrego_buta

    Mała renowacja

    Dziś dotarła do mnie przesyłka z Multirenowacji. Jeden z oczekiwanych produktów to balsam koloryzujący Javacuir do AS Radwell kupionych ze sklepu fabrycznego. Pani Agnieszka polecała mi kolor „Średni Brąz” - jednak bałem się, że ten kolor zbyt przyciemni buty, więc zamówiłem Konikowy. Po pierwszej aplikacji okazało się, że Pani Agnieszka miała rację, gdyż balsam nie pokrył przebarwień (jaśniejszych plam). Jednak druga aplikacja kremu, pozwoliła na zmniejszenie widoczności plam. Po wyszczotkowaniu i wypolerowaniu butów przystąpiłem do drugiego etapu operacji: - przetarłem buty czarnym kremem, aby uzyskać minimalny efekt zabrudzenia-oczywiście minimalna ilość rozprowadziłem szmatka, a następnie jeszcze przed wyschnięciem kremy przetarłem szczotką. - następnie Saphir Medaille D'or-Krem tabakowy x 2 - wykończenie woskiem Saphir Medaille D'or-tabakowy Ekeft końcowy zadowalający, byty są troszkę jaśniejsze niż były orginalnie
  18. Bardzo ładne! Gratuluję zakupu.
  19. Koledzy w związku z tym, że na koniec czerwca/początek lipca planuję odbiór AS Hannover (Rustic Calf jak w AS Cambridge), mam przyjemność rozpocząć ostatni w tym roku, zorganizowany przeze mnie, zakup grupowy butów z AS z fabryki producenta. Czasu jest oczywiście bardzo dużo, jednak z powodu licznych wyjazdów, wolę rozpocząć sprawdzanie dostępnych rozmiarów i modeli już dziś. W pierwszej kolejności proszę o podanie na priv rozmiarów, modeli oraz kolorów, jakimi jesteście wstępnie zainteresowani. W przypadku tego zamówienia mam zamiar zbierać zapytania z waszej strony i jednocześnie sprawdzać dostępność w fabryce, aby finalnie zamknąć listę pod koniec czerwca. Jeżei do 10 czerwca nie będzie chętnych, to odwołuję akcję, gdyż planuję być w UK przed 20 i zamówione buty odbiorę osobiście.
  20. Nie jest biedna tylko "czekająca"na "nowych mieszkańców" Nie jestem specjalistą od garniturów, jednak uważam, że pierwsze zakupy/zamówienia wydać na głądkie, gyż są bardziej uniwersalne.
  21. zixart - osobiście myśle, że jakościowo będzie podobnie. Osobiście wybrałbym Mayfair, z 2 powodów (subiektywnie patrząc): - ładniejsze kopyto - oczekuję po Barkerach więcej
  22. Mateusz - Royal Blue jest przepięknym kolorem i jakość materiału jest bardzo dobra (oceniam z wzorów kt otrzymałem). Osobiście bardzo lubię paski i jest to jeden z powodów, dlaczego wybrałem Dormeuil i być może dobiorę jeszcze jedną tkaninę w bardzo ciemnym granacie (również w paski). Z RB zrezygnowałem z 2 powodów: 1. mam kilka jednolitych garniturów w granacie, szarym i czarnym, w tym jeden szyty na miarę. 2. Gładkie garnitury są łatwo dostępne - Vistula, Bytom, Prochnik, SS, itd - zawsze można coś znaleść, co po małej przeróbce u krawca będzie wyglądało przyzwoicie. Nie jest już tak łatwo o przepiękny garnitur w kratę lub paski Faktycznie sprzedawca ma sporo ciekawych tkanin, w bardzo dobrej cenie.
  23. Kierman - oczywiście, zakupiona tkanina Dormeuil jest dużo ciekawsza.
  24. Arsen - ponownie rewelacyjna praca. Przyjdzie dzień, że również coś zamówię!
  25. Szczerze polecam tkaninę http://www.ebay.co.uk/itm/100-LUXURY-WOOL-WORSTED-CRISPAIRE-SUITING-FABRIC-BY-HOLLAND-SHERRY-3-5-m-/321335099739?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4ad110815b Materiał zachowuję się rewelacyjne. Mam zamiar dokupić tkaninkę na drugą parę spodni, gdyż wiem, że ten garnitur będę męczył dość intensywnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.