Skocz do zawartości

B.B.

Użytkownik
  • Postów

    735
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B.B.

  1. Czemu szeroko pojęte media tak czepiają się polowań?
  2. To ja mam problem, bo najpierw okolice Lwowa, a później prawdopodobnie tereny byłego cesarstwa Austro-Węgierskiego...
  3. A kto to? Bo nie wiem czy dobrze kojarzę, bo do kogoś podobny, ale jakby kilka kilo amfy starszy.
  4. No tak, bo to bardziej "dandysowskie" używać kolorowych chusteczek zamiast białych
  5. B.B.

    "Boots" sznurowane

    Bo to buty do latania.
  6. Trochę zabawka, ale np gdybym miał startować w wyścigach górskich w Czechach (amatorskich), to bym się połaszczył na takie coś. [edit] Ale w sumie, to teraz patrzę że homologowane OMP w podobnych pieniądzach I przypadkiem znalazłem coś ciekawego, jak mniemam, dla użytkowników: http://www.rallyshop.v10.pl/img/zdjecia ... _11810.jpg Fakt że bardzo piękne nie są, ale jednak blisko "wizytowych" a przystosowane do jazdy samochodem.
  7. No cóż, ludzie w dzisiejszych czasach zbyt często używają słów których nie rozumieją, tak jest w tym przypadku ze słowem "awangarda".
  8. Moim zdaniem ten pan Rosjanin wygląda jak filmowy płatny zabójca, nie żeby była to wada.
  9. To są buty do jazdy autem http://www.rallyshop.v10.pl/img/zdjecia ... m_3853.jpg Ale na poważnie, im cieńsza podeszwa tym lepiej, mi się najlepiej jeździ w "trampkach" z cienką gumową podeszwą, ewentualnie w jakiś innych niezbyt sztywnych butach sportowych. Kiedyś miałem wodę w piwnicy (gruntówka) i wszedłem tam w kaloszach, jak wyszedłem to sobie pomyślałem że wstawię samochód na podwórko, więc wziąłem tylko kluczyki i poszedłem do samochodu. Skończyło się to tak że wjeżdżałem na boso, bo w kaloszach nawet pedału sprzęgła nie mogłem dobrze odpuścić, zahaczałem o sąsiednie pedały przy próbach "manipulacji" itd. Myślę że kalosze "nabutowe" dałyby podobny efekt.
  10. Biorąc pod uwagę, że mówimy tu o kulturze europejskiej, a zatem chrześcijańskiej: homoseksualizm w Biblii to obrzydliwość, przyczyna zagłady Sodomy i Gomory. Kultura była chrześcijańska w średniowieczu, wcześniej była jakaś zupełnie inna (w każdym rejonie inna), a w XX wieku to już zupełnie różnie bywało, w sumie gdzieś od XVII wieku to już bywało różnie i różniaście.
  11. B.B.

    Dress code motocyklisty

    Najczystsza klasyka stroju motocyklowego, a że bez kasku to po prostu bardziej "renegacko"
  12. Drugie buty do samochodu to najlepsze wyjście, szczególnie że buty "garniturowe" to nie są dobre buty do prowadzenia samochodu, a może to tylko moje zboczenie.
  13. hmm... lat temu 1,5 byłem ostatnio i naprawdę centrum jest obrzydliwe, walące się, niedoinwestowane itd, rozumiem że jesteś miłośnikiem Łodzi, ale porównanie, na ten przykład, z Wrocławiem, wypada fatalnie.
  14. B.B.

    Zapachy

    Zrób pranie
  15. Znam jednego "samuraja", w razie czego...
  16. Oczywiście, z kontekstu raczej widać o co chodzi. Chociaż Łódź jest obrzydliwa, a mogłaby być naprawdę ładna, tylko brakuje tam doinwestowania, ale to nie na temat.
  17. Ten "brązowy" można nazwać "suszona śliwka"
  18. Trzeba się nie przyznawać i chwalić się Włodzimierzem Smolarkiem.
  19. Nie od dziś wiadomo że to jeden z większych idiotów jakich nosi ziemia.
  20. Może noszą letnie garnitury do biura...
  21. Studiuję mechanikę i budowę maszyn, ale interesuję się motoryzacją od zawsze
  22. Człowiek w ogóle generuje około 1% całej emisji dwutlenku węgla, reszta to źródła naturalne, głównie wulkany, więc ta cała nagonka nie ma zupełnego sensu. Tak samo jest z samochodami hybrydowymi, może mniej palą i mniej generują wszystkiego, ale cała farsa z bateriami powoduje że ten samochód jest tak ekologiczny i ekonomiczny jak Ford T, a samochody elektryczne w tej chwili to piekielnie drogie i niepraktyczne samochody z rurą wydechową w elektrowni, z których trzeba utylizować baterie po 2 latach i używać do produkcji nowych rzadszych minerałów niż ropa, a takich bezsensów jest jeszcze więcej.
  23. Mnie zastanawia dlaczego komuś ma być zimno w 19-20 stopniach gdy jest ubrany w garnitur, dzisiaj było 15 stopni na dworze, do tego wiało, a ja chodziłem w koszuli, bez marynarki czy kurtki i jakoś nie zmarzłem.
  24. No już dawno "ekolodzy" stwierdzili że lepsze są sztuczne futra niż prawdziwe, bo się nie zabija zwierząt, oczywiście to że takie "futro" się będzie rozkładało 1000 lat nie jest dla nich argumentem, teraz pewnie przyjdzie kolej na produkty skórzane, a później na wełniane itp, bo przecież jak się np owcę ogoli to będzie jej zimno i będzie cierpiała, tak niestety działa współczesna "ekologia", która z ekologią, jako nauką, nie ma nic wspólnego.
  25. Lubię tylko Potop, resztę trylogii dużo mniej, a takich Krzyżaków po prostu nie potrafię zdzierżyć (najdalej doczytałem do 3/4, a 3 razy próbowałem, bo mi mówią w różnych miejscach że to świetne, a ja nie potrafię tego znaleźć), ale w sumie teraz mi się przypomniało że z polskich "klasycznych" powieści historycznych chyba najlepszy był Faraon.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.