Skocz do zawartości

B.B.

Użytkownik
  • Postów

    735
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez B.B.

  1. To wrażenie miałem i ja, ale po pewnym czasie stwierdziłem- niech się gapią, mają na co, przecież to świetnie wygląda.
  2. B.B.

    Piwa dla dżentelmena

    A jeszcze kilka lat temu browar Jabłonowo był znany głównie z podrasowanych spirytusem alpago-browarów w plastikowych butelkach, takich marek jak np Mocne (około 9 vol) i Mocniejsze (ok 12 vol), nie przypuszczałem że aż tak im się zmieni profil działalności, albo nie znałem odnogi tejże.
  3. Jest- biel (poszetka)+ ciemny granat (muszka).
  4. Niby jest, ale można ten pasek później dopasować do innych butów, albo do tych butów inny pasek, a nosić razem tylko gdy czasu na dobór brakuje, przecież nikt nie powiedział ze trzeba obowiązkowo to nosić w komplecie.
  5. Bo generalnie duża nadwaga prezentuje się kiepsko, jeżeli nie jest się zapaśnikiem sumo.
  6. Nie wiem jak inni, ale mi się wydaję że jednak jeżeli garnitur będzie jednorzędowy to brak kamizelki będzie trochę nie bardzo w ślubnym stroju.
  7. B.B.

    Kosmetyczka

    Ja na przykład za nic nie potrafię sobie nożyczkami obciąć paznokci u prawej dłoni, zbyt mała precyzja lewej ręki.
  8. Co nie zmienia faktu że stalowa z czarnymi elementami to ona nie jest.
  9. Pewnej granicy nie da się przekroczyć...
  10. Ale będzie zatrzymywać pociski, a to torba Jamesa Bonda.
  11. Czyli pan bloger chce smrodzić sobie buty i stopy tylko w imię "bezkompromisowości"... No chyba że później mikrofalówka i odświeżamy
  12. To jak kiedyś będziesz odwiedzał kogoś w szpitalu zastosuj, będziesz miał swobodę poruszania się po obiekcie.
  13. Szalik- obrzydliwy Zamówić to pewnie się da, kwestia ile to by kosztowało
  14. Od dziś faktycznie "nie ma Polonii w Warszawie", zastanawiam się czy kibiców Legii to cieszy, czy smuci, bo ich hasło przestało być ironiczne...
  15. Widocznie są czachy i czachy...
  16. B.B.

    Muzyka dla naszych uszu

    W Hard Rock Cafe raczej rzadko porządne zespoły rockowe grają, to już dawno jest hard pop cafe, tak generalnie. Ale fakt że inny klimat ma zadymiony koncert w pubie, a inny duży gig w sali koncertowej, oba rodzaje koncertów lubię, chociaż na porządnych salach byłem tylko 2 razy, w zeszłym roku w Pradze na BB Kingu i w tym roku na Hancocku, o ile BB zawiódł (za stary jest) o tyle Hancock stanął na wysokości zadania, o czym już pisałem.
  17. B.B.

    Muzyka dla naszych uszu

    Byłem w niedziele na koncercie Herbiego Hancocka, fantastyczny, świetna akustyka sali kongresowej, świetni muzycy towarzyszący (Lionel Loueke- gitara, James Genus-bas, Trevor Lawrence- perkusja), świetna muzyka, wspaniałe popisy solowe gitarzysty, fortepianowe solo Hancocka też dla mnie na +, chociaż spotkałem się z opiniami że niby solo było nudne, ale trzeba było się wczuć i było dobre, ale rozumiem tych ludzi, bo poza tym fragmentem koncert był muzycznie czarniejszy od smoły, a w tym konkretnym momencie zabrakło afrykańskiej intensywności i rytmu rodem gdzieś z okolic funku i afrykańskiej muzyki etnicznej który w twórczości tegoż jazzmana jest wręcz permanentnie obecna. Nie zawiodłem się nawet na moment, pełne spektrum możliwości Hancocka od Mwandishi po okres elektroniczny, do tego Hancock w przerwach opowiadał zabawne rzeczy i fantastycznie prowadził show, nawet z testowania vocodera potrafił zrobić element przedstawienia i przejść z niego płynie do utworu. Jak ktoś będzie miał okazję kiedyś to serdecznie polecam występy, warto.
  18. W mediach w ten sposób (jako o wzorze elegancji) raczej o nim nie mówiono, pomijając że osoba duchowna raczej nie bardzo może być "modową inspiracją" dla ludu.
  19. A kto jest stawiany w Polsce, z Polaków, za wzór elegancji? Bo właśnie nie kojarzę nikogo kogo media by za takiego uznawały.
  20. Jak w telewizji stylistą nazywa się Jacykofa, to prawdopodobnie ludzie jego pokroju doradzają celebrytom.
  21. Ale swoją drogą nawet będąc gimnazjalnym punkowcem (dziwne to się rzeczy z człowiekiem dzieją) uważałem wzór "w czachy" za wyjątkowo "wiejski", ale może ja nie byłem wychowany na Punisherze
  22. B.B.

    Dandysi

    Uważam że nadmierna opalenizna (a tylko taka by pasowała do takiego garnituru) wygląda wyjątkowo nieestetycznie...
  23. Jaki rozmiar? 7 letni syn sąsiada też bardzo lubi ubierać się w ubrania z czachami
  24. B.B.

    Męska fryzura

    Ja właśnie nie znajdując nic sensownego postanowiłem zrobić eksperyment i kupiłem gumę Joanny, fakt że "siła" na czerwono, a nie fioletowo (tylko taka była w drogerii) ale po pierwszym użyciu jestem dość zadowolony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.