Skocz do zawartości

Szlafroki


Żorż Ponimirski

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Fey napisał:

Jak Waszym zdaniem powinien wyglądać strój do chodzenia po domu? Zawsze krawat i marynarka, czy czasem wskakujecie w coś bardzo luźnego? ;)

Jaja se robisz? Do chodzenia po domu nadaje się wg kanonów mody tylko i wyłącznie szlafrok. Ja wybieram taki z Ancient Madder - uwielbiam ten jedwabisty chwyt, do tego dla przełamania konwencji...bambosze. Nasz Majordomus przygotowuje mi codziennie zestaw o 6 rano. Żeby było jasne - ja budzę się o 7...

https://www.hangerproject.com/sovereign-grade-ancient-madder-dressing-gown.html

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 07:14, Żorż Ponimirski napisał:

Jaja se robisz? Do chodzenia po domu nadaje się wg kanonów mody tylko i wyłącznie szlafrok. Ja wybieram taki z Ancient Madder - uwielbiam ten jedwabisty chwyt, do tego dla przełamania konwencji...bambosze. Nasz Majordomus przygotowuje mi codziennie zestaw o 6 rano. Żeby było jasne - ja budzę się o 7...

https://www.hangerproject.com/sovereign-grade-ancient-madder-dressing-gown.html

Swoją drogą, piękny szlafrok. Ja mam taki kaszmirow/wełna z H&M, niestety kiepski fason sprawia, że ciągle się zsuwa, nawet zawiązany w pasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, damiance napisał:

przy okazji - czy ktoś może podzielić się doświadczeniami z użytkowania bawełnianych szlafroków polskiej marki Andropol? 

Miałem takowy. Całkiem przyjemny w użytkowaniu, ciepły i puszysty. Jako szlafrok "hotelowy" się sprawdzał, natomiast jako substytut dziennego domowego odzienia - był dla mnie mało praktyczny i zbyt "puchaty". Zdecydowanie lepiej sprawdzał mi się zwykły "aksamitny" no-name, noszony w domu z powodzeniem nawet na białej koszuli :)

Zrzut ekranu 2020-03-28 o 19.19.18.png

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że wydzielony został osobny temat "szlafroki". Jako niechcący założyciel tematu apeluję do moderacji o dokładne przeklejanie wpisów. Prawdopodobnie ratująca życie porada @lubo69 odnośnie wpływu spania w krawacie na bezdech nocny została w poprzednim wątku zupełnie wyjęta z kontekstu... Panowie, pandemia epidemią, ale nie dziesiątkujmy się z własnego lenistwa!

PS . Nigdy w życiu nie chodziłem, ani nie miałem na własność szlafroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, spróbuj w szlafroku bawić się z dziećmi jak jedno wchodzi przez plecy na głowę, a drugie chowa się między nogami i się nawzajem szukają, a jak się znajdą to mniejsze dostaje prędkości jak ślimak turbo, wtedy goń go z tymi połami z jedwabiu, polaru albo flauszu czy innego chadziajstwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.