Skocz do zawartości

Konkurs Sartolane


Sartolane

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy pod koniec zeszłego roku prezentowaliśmy nasz zamszowy Tote Bag, rozgorzała ciekawa dyskusja wokół “męskości” takiego modelu torby. Podchwyciliśmy wtedy ciekawy żart @lubo69 i obiecaliśmy, że zrobimy z tego konkurs - oto jest!
 
Tote Bag dla prawdziwego mężczyzny

 

1878-sax8168-jpg.jpg.8188c6da2ce193213710943c6397eb31.jpg
 
 

Zadanie konkursowe:

Zaproponuj (narysuj, sklej, nakręć, napisz scenariusz, naszkicuj plan - dowolnie) możliwie jak najbardziej MĘSKĄ reklamę/kampanię dla naszej torby Tote (ten model: link). 
Spora dowolność, jesteśmy otwarci na każdy typ zgłoszenia, tylko pamiętajcie - ma być męsko, męsko, męsko aż do przesady!


 
Przewidzieliśmy wyłonienie zwycięzcy oraz jedno wyróżnienie:

I. miejsce
- proponujemy wspomiany Tote Bag z naszej oferty, w wybranym kolorze, ale jesteśmy otwarci na negocjacje ze zdobywcą nagrody ;) 

Wyróżnienie - dowolny pasek z oferty Sartolane (z wyłączeniem modelu z The Shine)
 


Regulamin:

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest marka Sartolane.
2. W konkursie mogą wziąć udział jedynie pełnoletni, zarejestrowani użytkownicy Forum But w Butonierce.
3. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na Forum i trwa do dnia 19.03.2020 r., do godz. 23:59.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niniejszym wątku w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu.
5. Prace konkursowe należy zamieszczać w niniejszym wątku forumowym.
6. Każdy uczestnik może zaprezentować dowolną liczbę prac konkursowych, przy czym jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. 
7. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac konkursowych w swojej komunikacji marketingowej poza Forum.
8. Zwycięzcy konkursu proszeni są o kontakt z Organizatorem w wiadomości prywatnej na Forum But w Butonierce lub poprzez wiadomość na kontakt@sartolane.pl w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników.
9. Nagrody będą wysłane wybranym przez uczestnika sposobem, na terenie Polski.
10. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
11. Uczestników konkursu oceniać będzie jury w składzie: 
@damiance (stowarzyszenie)
@lubo69
Mateusz Łohutko (Sartolane)

 

Życzymy powodzenia i zapraszamy do walki!

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie mam talentu graficznego, a i w sumie do pokazania konceptu musiałbym mieć fotki samej torby z akcesoriami to opiszę mój pomysł.

Nie raz pojawiały się opinie, że ta torba za bardzo męska nie jest i trzeba być naprawdę przekonanym o swojej 'męskości' żeby ją nosić. Z tego w mojej głowie zrodził się pomysł by w kampanii do tego nawiązać - żeby mężczyźni pokazali, że są właśnie pewnymi siebie facetami, nie bojącymi się zazdrosnych spojrzeń kobiet w otoczeniu :D
Nie wiem jak z terminami, jeśli chodzi o wypuszczenie nowych toreb, ale zbliża się wielkanoc i wszystko mogłoby się fajnie zgrać ;) 

Hasło reklamowe/slogan: Prawdziwie Męska Torba*, The Truly Men's Bag*
Tagi społecznościowe: #trzebaMiecWłasneJaja #haveYourOwnBalls
Możliwości wykorzystania, czyli konkretne pomysły na kampanijne media :) 
Zdjęcia torby z jajkami (pisankami w okresie wielkanocy). Hasło reklamowe na górze zdjęcia.
Na dole zdjęcia wyjaśnienie gwiazdki z hasła reklamowego z tekstem: *Eggs not included. #haveYourOwnBalls. / *Jajka nie są częścią oferty. #trzebaMiecWlasneJaja.


Mam nadzieję, że dość jasno opisałem koncept i pomimo braku części artystycznej będzie brany on pod rozważania, a przynajmniej mam nadzieję, że ktoś się uśmiechnie czytając moje wypociny ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora wejść w lokowanie produktu.Nie w śniadaniówki, to dla mięczaków. Coś dla prawdziwych facetów.W dobry serial z dobrymi postaciami, z mocnymi emocjami  tak mocnymi jak tote bag. Bez wątpienia taką postacią jest Dario (Jan Frycz w Ślepnąc od świateł).Niebieską torbę (zguba Dario) którą widać w trailerze należy zastąpić  zielonym tote bagiem od Sartolane.

dds19m9-f606409e-eb59-488f-92da-832dd6b1

Trailer 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tote Bag znajduje się na środku grafiki. Wokół niego, niczym planety wokół słońca, znajdują się przedmioty stereotypowo łączone z męskością: rękawice bokserskie, brzytwa, butelka whisky, cygaro, zapalniczka benzynowa, okulary aviator, kastet, rewolwer, nóż myśliwski, scyzoryk, kask budowlany, kombinerki, zwijana miarka... Zasadniczo lista ta jest otwarta i można do niej dopisać jakikolwiek przedmiot łączony z prawdziwym mężczyzną. Torbę i znajdujące się wokół niej przedmioty łączy hasło "Tote Bag - zmieści wszystko czego potrzebujesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poemat reklamowy TOTE BAG"

 

Oto torba dla prawdziwego mężczyzny 

Który nie znosi chińszczyzny!!

Nosząc torbę TOTE BAG 

Poczujesz się jak prawdziwy mag!!

 

W tej torbie zamieszka codzienność:

Notes z myślami,

Wiersz na kolanie niedopisany...

Zmarszczony kasztan, portfel wypchany 

Klucze, telefon ciągle szturchany...

W intymnej przestrzeni ze szpargałami,

Nawet zapalniczka z papierosami.

 

Słów mi brakuje, szczęka opada,

Ile można jeszcze do niej wkładać.

TOTE BAG noś w ręce, na ramieniu-

No wiesz.... tak po mężniemu 

 

Jegomościu drogi lansuj się w TOTE BAG,

Bądź modny i praktyczny, a jak!!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzę w poważniejsze nuty😉

Tak jak noszenie różowej koszuli nie jest już niczym nadzwyczajnym, tak noszenie Tote Bag również nie powinno.
Kiedyś widziałem koszulę z napisem wew kołnierza - Tough enough to wear pink. I dokładnie o to chodzi.
Siła mężczyzna bierze się z wnętrza. I tak Tote Bag od Sartolane pomieści wszystko co jest dla niego ważne. W przenośni wszystko to z czego się bierze jego siła.

Projekty potrzebne w pracy - samorealizacja
Zabawka, artykuły pierwszej potrzeby by zostać samemu z noworodkiem. I pewnie cały manual na 100 stron od partnerki;)
Szampan/wino do przyniesienia w odwiedziny u rodziców
Gry planszowe na piknik z rodziną. No i piwko też się pewnie zmieści😉

Te sytuacje zobrazuje sesja zdjęciowa. I tutaj daję wizualizację stockowego, amatorskiego wklejenia na żywca torby😃

Tote Bag by Sartolane - are you tough enough?

Zrzut ekranu 2020-03-13 o 15.20.31.png

Zrzut ekranu 2020-03-13 o 15.20.40.png

Zrzut ekranu 2020-03-13 o 15.48.54.png

Zrzut ekranu 2020-03-13 o 15.50.01.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

uważam, że można z tego zrobić rewelacyjną kampanię w mediach społecznościowych, popartą dobrymi, nośnymi hasztagami, wykorzystując postacie i motywy, które nie muszą udowadniać swojej męskości. Kilka propozycji ode mnie:

1) w nawiązaniu do ostatniego challengu Luca Rubinacci vs Tomas Laso-Argos: zdjęcie Luki z komentarzem: żałuję, że nie ma różowej/ z różową wygrałbym ten challenge (może Luca, gdyby dostał spersolalizowaną Tote Bag, nosiłby i wrzucał na Insta? :)

image.png.abf1c8d8086c8e5581480d0340c6b816.png

2) zdjęcie: zakochana para patrzy sobie głęboko w oczy, mężczyzna trzymając Tote bag z uśmiechem mówi: Kochanie, dziś też zrobię za Ciebie zakupy #totebag #prawdziwybohaternienosipelerynytylkototebag

3) zdjęcie: kobieta mówi do mężczyzny z zazdrością: Nie możesz mieć ładniejszej torby od mojej #możesz #możeszwszystko

4) zdjęcie: motyw zabrania jednej rzeczy na bezludną wyspę, ujęcie dumnego mężczyzny z dopiskiem: wciąż uważam, że to była najlepsza decyzja!

5) zdjęcie: motyw z Cast Away, Tom Hanks w roli Chucka Nolanda do piłki: Tote Bag przynajmniej by ładnie wyglądała!

6) zdjęcie: Q pokazuje gadżety Bondowi. 007 pyta o zastosowanie, wskazując na torbę, na to Q odpowiada: Tote Bag – wystarczy, że tak wygląda!

7) zdjęcie Tote bag: stworzona po to, żebyś i Ty mógł w niej wszystko zgubić #prawdziwymężczyzna #nicniemusisz #możeszwszystko

8) zdjęcie Hulka z dopiskiem: nosiłbym tą zieloną #marvel

9) i na koniec, bo Tote Bag od Sartolane nic nie musi udowadniać :)

image.png.fa43bdec747da9ca250d62aa7bcc92fa.png

 

 

PS: Przy okazji pragnę się ze wszystkimi przywitać. Obserwuję Forum od jakiś dwóch lat, ale dopiero konkurs Sartolane zmobilizował mnie do stworzenia konta... no i zakładka Oddam - Kupię - Sprzedam :) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Ja mam dwa pomysły :-) 

Pomysł numer jeden!


1082864142_ToteBagcontest.png.65a7f0b1e9a0a3993bd33a6b3c1d9c49.png

Filmik: Widzimy ręce i torbę Tote, z której to kolejno dłonie wyjmują coraz to dziwniejsze przedmioty. Na początku są to dość zwyczajne rzeczy jak klucze czy słodycze, ale z czasem zaczynają pojawiać się bardziej "męskie" (i nie tylko) przedmioty, które niekoniecznie by się mieściły, ale by pokazywały do kogo ta torba jest adresowana. Ostatecznie pojawia się podsumowanie i krótki slogan mówiący, że torba jest taka jaką Ty chcesz, widzisz i potrzebujesz. Facet będzie wyciągał męskie rzeczy,  w wersji kobiecej mogą pojawić się inne odpowiedniki. Styl lekko poważny, lekko humorystyczny. 

Pomysł numer dwa!

Drugi pomysł postanowiłem nakręcić sam! :D
Klip rozpoczyna się od pytania "czym jest prawdziwa męskość?" i początkowo przedstawia ją w sztampowy sposób, tj. ćwiczeń na siłowni w pocie czoła, grzebania w aucie, ubierania się elegancko na spotkania etc. Z czasem ta narracja przekształca się,  pokazuje że prawdziwa męskość ma różne oblicza i objawia się również przez małe gesty i zachowania. Torba Tote Bag zaczyna pojawiać się w "drugiej" części - mechanik korzysta z torby niosąc narzędzia, elegancki mężczyzna nie idzie na spotkanie a niesie w torbie kwiaty dla swojej wybranki, a ociekający testosteronem facet na siłowni trzyma w niej ubrania na zmianę :)

Niestety w pełnej realizacji mojego pomysłu przeszkodził koronawirus :( Przede wszystkim torba nie mogła zostać wysłana z sklepu Sartolane,  siłownie zostały zamknięte i samych chętnych "aktorów" było ostatecznie mniej :( 

Ale i tak bawiłem się przy tym przednio :D
Poniżej efekty:

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wymyśliłem taki scenariusz.

Galerią handlową (deptak,plaza) idzie mężczyzna w wieku około 35 lat. Wysoki, dobrze zbudowany. Zarost albo broda. Obowiązkowo koszula. W reku trzyma torbe Sortolane. Mija pary ludzi gdzie mezczyzni noszą torby sowich partnerem w różnych kolorach ( róż,turkus,czerwien itp). Kazdy z tych mężczyzn patrzy na niego z zazdroscia. A kobiety z porzadaniem. Potem pojawia sie haslo:

MESKI STYL. MĘSKA ELEGANCJA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie wyników!

Jury w gronie złożonym z @lubo69, @damiance i naszego Mateusza Łohutko ostatecznie zadecydowało o zwycięzcach.

Nie wiemy, czy to koronawirus, wiosenne przesilenie, czy rozpoczęty już kryzys ekonomiczny za tym stoją, ale niestety nie znaleźliśmy pośród powyższych propozycji żadnej, która byłaby godna pierwszej nagrody. Nie zrozumcie nas źle - to nie jest tak, że nie ma żadnej dobrej propozycji, po prostu nie ma żadnej świetnej lub wybitnej. Zdarza się!

Za zgodą Stowarzyszenia, we współpracy z całym jury, postanowiliśmy zmodyfikować zasady. 

Zamiast nagrody dla zwycięzcy i jednego wyróżnienia, niniejszym przyznamy 6 równorzędnych wyróżnień. Zasłużyli na nie:

@eye_lip, za prosty, acz efektowny pomysł,
@Krzysztof G, za oba podejścia do tematu,
@Luca, za jedyne zgłoszenie wierszowe,
@laleczka, za ilość pracy włożonej w przygotowanie zgłoszenia mimo przeciwności losu,
@Nawrot, za chwytliwy hashtag,
@roter6, za pomysł całego cyklu.

Nagrodą dla każdego zdobywcy wyróżnienia jest dowolny mały produkt (tj. pasek lub portfel, z wyłączeniem ręcznie malowanych) z naszej oferty. Zapraszamy do odbioru nagrody poprzez maila na mateuszt@sartolane.pl (preferowany sposób) lub wiadomość prywatną.

Poza tym dla każdego z uczestników konkursu uszykowaliśmy specjalny kod rabatowy w ramach podziękowania za udział, który będziemy rozsyłać w wiadomościach prywatnych. :)

Dziękujemy!

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.