Skocz do zawartości

AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?


Marsik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaktualizować post i streścić użytkownikom, w jaki sposób sytuacja została rozwiązana. Po przemiłej konsultacji ze sklepem i odesłaniu butów otrzymałem z powrotem komplet, który został pozbawiony wad, które jak się okazało, nie były wadami skóry, lecz były to pozostałości wosku. Buty wróciły w pięknym stanie :) Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.klasycznebuty.pl

 

Czołem!

Właśnie odebrałem nowe Berwicki zamówione z klasyczneobuwie.pl i mam mocno mieszane uczucia. O ile rozmiar się zgadza, to już liczne skazy troszkę mnie odpychają, stąd moje pytanie - czy w obuwiu za 700zł jest to norma? Poniżej załączam kilka zdjęć. Czytałem dyskusję nt butów marki Królewski Herb i za każdą drobną skazę bardzo się obrywało tej marce.

Co powiecie na to?

 

20190514_182138.jpg

 

 

 

 

20190514_182242.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mosze
16pt styknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że to tylko buty? Głupie gadanie... Wiadomo że wszystko się niszczy i zużywa, ale produkt NOWY w żadnym wypadku takich skaz nie powinien posiadać.
Nawet sieciówkowe twory lepiej wyglądają. Nie wiem co powyższe Berwicki musiały przejść aby tak wyglądać ale jest to jakaś masakra.

I nie wierzę, że nikt tego nie widział. Chyba szukają jelenia na zepsutą sztukę.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, m_wujek napisał:

Popatrz na Meermin. Klasyczne oxfordy z podstawowej linii kupisz za 160E.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

tylko Meermin ma dużo węższe kopyta w stosunku do Berwicka. Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz mieć buty dobrej jakości,  to lepiej dołożyć kilkaset złotych i kupić lepsze buty typu Yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marsik napisał:

zamówione z klasyczneobuwie.pl

1 godzinę temu, mosze napisał:

Czy oni w tym Berwicku to mają jakąś kontrolę jakości?

Berwick Berwickiem, mówimy o sklepie który dwukrotnie sprawdza buty na etapie pobrania z magazynu i przed pakowaniem :) Pewnie krasnale potegowały.

@Marsik Jeśli w tych Berwickach nie pływałeś to bym się poważnie zastanowił przed Meerminami. Mieszczę się w miarę komfortowo (wysokie podbicie) w 915 Yanko, ale Meerminy większe o jeden pełen rozmiar UK musiałem odsprzedać bo 10 minut na nogach było jak tortury. Dorzuć do tańszych Patine z Patine.pl i noś zadowolony. O takie F na przykład albo większa tęgość G.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaktualizować post i streścić użytkownikom, w jaki sposób sytuacja została rozwiązana. Po przemiłej konsultacji ze sklepem i odesłaniu butów otrzymałem z powrotem komplet, który został pozbawiony wad, które jak się okazało, nie były wadami skóry, lecz były to pozostałości wosku. Buty wróciły w pięknym stanie :) Z czystym sumieniem mogę polecić sklep.klasycznebuty.pl

Edytowane przez mosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.