Jump to content

Produkty 4Gentleman - kamizelki i inne


Recommended Posts

Witajcie!

Ostatnio obkupiłem się w sklepie 4Gentleman. Długo szukałem kamizelek dla mnie i dla mojego brata na jego ślub. Dla siebie skusiłem się na 2 modele (Palazzo i Allegrini), natomiast dla brata najpierw kupiłem Leeds Classic, ale stwierdził, że bardziej mu się podoba model Rosso i zwróciliśmy. Po kontakcie z Panem Albertem uszyto model Rosso w r. 56, bo nie był dostępny. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu ze sklepem i szybkością realizacji zamówień, a jeszcze bardziej cieszę się z faktu posiadania fajnych kamizelek, bo na polskim rynku takich się nie dostanie poza szyciem na zamówienie (oferta jest bardzo bogata i ma ciekawe wzory tkanin), a cena jak najbardziej na + ;)

Zamówiłem też krawat z grenadyny w kolorze butelkowej zieleni. Czekam, aż przyjdzie i ocenię jego jakość i łatwość wiązania w następnym poście ;)

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.05.2019 o 23:32, Cineos napisał:

Ostatnio są nawet koszule, spodnie oraz garnitur. Niestety mało wiadomo o pochodzeniu materiału.

To prawda, o materiałach nic nie wiadomo oprócz składów, ale ja nie jestem aż tak zaawansowanym i wymagającym użytkownikiem. Marynarki wydają się mieć ciekawe wzory, ale mnie zniechęcają kieszenie z patką, które w moim odczuciu są domeną tradycyjnych garniturów i jakoś tylko przy nich mi się podobają ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odebrałem krawat z grenadyny garza grossa w kolorze butelkowej zieleni. Jest na prawdę dobrze wykonany i dobrze się wiąże. Wychodzi zgrabna łezka bez żadnego wysiłku - po prostu sama z siebie. Krawat jest równo odszyty, nie wystają żadne nitki. Nie znam się jakoś na budowach krawatów, ale jako laik mogę powiedzieć, że nie odstaje od produktów Poszetka.com z tych samych materiałów. Wręcz trzyma ich poziom, a cena trochę niższa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Również jestem posiadaczem kamizelki ze sklepu 4Gentelman, dokładniej dwurzędowego modelu Leeds. Wzór, szerokie klapy i sam materiał sprawiają bardzo dobre wrażenie. Przy moim wzroście (190 cm) kamizelka zakrywa gurt spodni, co jest rzadkością w standardowej rozmiarówce innych producentów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to w moim odczuciu trochę za duże guziki i sporo odstających nitek przy obszyciach dziurek, ale  krótki zabieg z nożyczkami niweluje ten problem. Podsumowując, polecam!

Link to comment
Share on other sites

Od jakichś dwóch tygodni jestem posiadaczem kamizelki dwurzędowej Chianti (https://sklep.4gentleman.pl/pl/p/Kamizelka-Chianti-/118). Tak jak napisał kolega @SzymoneS, musiałem odciąć jakieś sporadycznie wystające nitki, ale nie zaburza to mojego pozytywnego wrażenia (ostatnie miało odstające nitki w koszuli z SS). Materiał wierzchni to len, podszewki to wiskoza. Przyjemne w dotyku, dobrze się sprawuje nawet i przy wyższych temperaturach. Sam krój kamizelki mi się podoba, klapy są szerokie, a wzór materiału ciekawy. Z racji mojego niewielkiego wzrostu (170 cm), będzie pewnie konieczność wykonania pewnych drobnych poprawek, aby ją lepiej dopasować, ale ciężko za to winić kamizelkę :) Jeśli będzie potrzeba, mogę dodać jakieś zdjęcie później.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.