Jump to content

Aeroleather bootlegger kurtka skórzana


Wuj
 Share

Recommended Posts

@Xune Najbardziej pasuje do MTM. Z wybranego modelu usunąłem kilka ozdób i kieszeni, zmieniłem paski zwężające z boków i w rękawach. Wydłużyłem plecy i rękawy, zwęzilem sam dół i brzuch, powiększyłem klatkę i barki. Wybrałem skórę, suwaki, materiał wewnętrzny. 

Edit:

Do Aero wysłałem też moje wymiary (plecy, barki, klatka wdech-wydech, przepona, talia, rękawy) oraz zdjęcia w pierwszej kurtce z preferencjami co do kroju - czy ma być slim, czy super slim. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Wuj - najlepsza skóra na forum, IMO jeden z trzech najlepszych postów na forum w 2018 i jeden z kilkunastu ever. Bardzo pomocne dla takich jak ja, poginających w Schocie jako placeholder, wiecznie obawiających się pytania „Wolny pan, na dworzec chciałem?”;-)
Patetycznie będzie: dziękuję:) Gratuluję i zazdraszczam.

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, rumcajs43 napisał:

W sumie myślałem, że to będzie większa kwota. Biorąc pod uwagę, że miałeś wpływ na rozmiary itp. - to bardzo dobry zakup. W porównaniu do tej po prawej to dzień do nocy. Jaki jest rozmiar tej. "właściwej"?

Metkowo-40’. Ale de facto jest to 42 w barkach i klatce, wyszczuplona w talii, z przedłużonymi rękawami i plecami. Zamieszczę poszczególne wymiary. 

@rumcajs43 doprecyzowując: kopiuję zamówienie z maila od Aero // Brown CXFQHH // Size 40 //PIt to pit: 23,5, Shoulder: 19,5, Sleeve : 26.5" // Back: 26.5" // Zip Sleeves // Brown Cotton Drill Lining // Measurements >> Height 187cm – 6ft 1.75” // Relaxed Chest 111cm – 43.75” // Expanded Chest 117cm – 46” // Stomach 91cm – 36” // Waist 82cm – 32.25” //

Musiałem dopłacić 30 funtów za wszycie suwaków w rękawy. W typowym bootleggerze są rękawy sztormowe (czyli zwykły rękaw i ściągacz w środku).

Aero nie zmienia też dowolnie barków: musisz wybrać rozmiar (np 42) i ewentualnie skracać lub wydłużać, albo zwęzić w pasie. Wynika to z konstrukcji i grubości skory z konia. 

Ps kurtka waży 3 kg:)

Link to comment
Share on other sites

W dniu 21.03.2018 o 13:47, Wuj napisał:

 

Jako młodzian nie przejmowałem się fasonem itp. Nosiłem kilka różnych modeli skór, które jakościowo były naprawdę bardzo dobre (np. stare kurtki Marlboro). Niestety, ich krój powodował, że wyglądałem, jak taksówkarz z lat 90’ lub żołnierz mafii niskiego szczebla.

Bardzo trafnie spostrzegłeś, że jest to odzież nie wybaczająca niczego. Również przeglądałem te zdjęcia z fedoralounge.com. Chociaż ludzie tam są bardzo uprzejmi, to niestety widać, że przeciętny forumowicz wygląda w skórze jak mirek-handlarz samochodami albo cygański alfons.

Masz brzucho? Skórzana kurtka jest nie dla ciebie.

Jesteś gruby? Nie dla ciebie.

Jesteś krzywy, garbaty, etc? Jak wyżej.

Jedyna słuszna kurtka jest właśnie taka, jak u ciebie - mocno dopasowana, wręcz opięta, a na to trzeba mieć sylwetkę. Gratuluję zakupu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.