Skocz do zawartości

Konkurs Macaroni Tomato - pojedynek z Wojciechem Szarskim!


MateuszT.

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu, był sobie pewien blog. Blog, któremu autor wymyślił dość specyficzną nazwę – Macaroni Tomato. Ubierał się ciekawie, trochę po włosku, zawsze ze smakiem. Niektórzy z Was pewnie go znali, może nawet myśleli „chciałbym ubierać się jak on” albo nieco odważniej – „pewnego dnia ubiorę się LEPIEJ niż on” czy „pfff, nawet ja potrafię zrobić to ładniej”…

…cóż, po upłynięciu dobrych paru lat nastał czas, aby się wykazać! Dziś możecie stanąć do walki z samym Wojciechem Szarskim, weteranem noszenia poszetek i wiązania krawatów. Na potrzeby konkursu gotów jest przyjąć wasze stylistyczne ciosy, dandysie zagrywki i taktyczne kopnięcia dynamicznymi kopytami oksfordów.

DSC_0056.thumb.JPG.9f81f87e72708341b46c729c9a646849.JPG

Zadanie konkursowe: przygotuj swoją stylizację, zrób jej zdjęcie w ciekawej bojowej pozie. Pobierz zdjęcie bazowe z tego tematu i doklej do niego swoje. Stań do walki z Macaroni Tomato!

UWAGA: Pod uwagę będzie brane przede wszystkim kreatywne podejście do tematu, niekoniecznie jakość zestawu czy techniczny poziom zdjęć. Najważniejsze jest to żebyśmy się dobrze bawili! Zadbajcie o to, żeby przyjąć bojową postawę i wyprowadzić atak w stronę przeciwnika ;)

Stawka jest wysoka – główną nagrodą w konkursie będzie zaprojektowany przez zwycięzcę garnitur MTO (dwuczęściowy) z jednej z tkanin dostępnych w naszym nowym programie, o wartości 2499 zł!
[więcej informacji i przykłady tkanin tu]

 

Uczestników będzie oceniać jury w składzie:
- Tatiana Hrechorowicz (Macaroni Tomato)
- Wojciech Szarski (Macaroni Tomato)
- @damiance (But w Butonierce)

 

Regulamin:

  1. Organizatorem jest Macaroni Tomato Sp. z o.o.

  2. Konkurs trwa do godziny 23:59:59 dnia 30.11.2017r.

  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym wątku w ciągu 5 dni od dnia zakończenia konkursu.

  4. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów.

  5. Każdy uczestnik może zamieścić dowolną liczbę prac konkursowych.

  6. Prace konkursowe powinny być zamieszczone w tym wątku forumowym.

  7. Nagrodą w konkursie jest garnitur o wartości 2499 zł zaprojektowany przez zwycięzcę w ramach programu made to order Macaroni Tomato.

  8. Fundatorem nagrody jest firma Macaroni Tomato.

  9. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę

  10. Po ogłoszeniu wyników uczestnik proszony jest o zgłoszenie się do nas drogą mailową na adres kontakt@macaronitomato.pl 

  11. Jury ma prawo do wyłączenia z konkursu odpowiedzi niespełniających wymagań konkursu.

  12. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zgłoszonych prac w swojej komunikacji medialnej.

  13. Organizator zastrzega sobie prawo do wykonania zdjęć realizacji nagrody konkursowej.

 

Zapraszamy do walki i życzymy powodzenia!

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Wojtek...

Najpierw chciałem się do Niego upodobnić:

IMG_1798.thumb.jpg.00ccd837849df38da87267fc791ab175.jpg

Później, kiedy już zdobyłem kilka punktów reputacji, nabrałem pewności siebie i przekonania, że takich jak On zjadam na śniadanie:

pasta-with-simple-tomato-sauce-21073-1.jpeg.4e7783052cb3d3bda25fcfc544708086.jpeg

Jeszcze później wróciła faza upodabniania się; też chciałem być Ojcem Założycielem (i Zdejmowaczem):

pg-diaper-tips-mom-putting-on-diaper-full.jpg.b797627b3170c5e97ee4e1aabacb4de0.jpg

Zmęczony ojcostwem, wziąłem chwilowy Rozbrat z klasyczną męską elegancją:

5a0b01ab53ba4_IMG_18002.thumb.JPG.689accfa794dc9b45aefe3def66d7a69.JPG

Ostatecznie dochodzę po latach do wniosku, że tak mocnych zawodników jak On nie ma wielu... Większości chcącej stanąć w szranki z WS doradzam:

a741a47c3bc8e716831c9c6de4e79d78c3348c6d6a3518635effa5b4aefa3da4.jpg.9c696fb986254da8b207ccc77ecf888e.jpg

Disclaimer: ze względu na podeszły wiek ;-) nie umiem w fotoszopy, poza tym większość zdjęć w mojej propozycji jest stockowych. W związku z tym z pokorą przyjmuję dyskwalifikację i proszę o wyznaczenie mi nagrody pocieszenia w postaci uścisku ręki Prezesa. Dziękuję za uwagę.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ogłoszenie wyników!

Zwycięzcą wybranym jednogłośnie przez grono w składzie @damiance, Wojciech Szarski i Tatiana Hrechorowicz (Macaroni Tomato) zostaje... @celahim!
W zgłoszeniu została doceniona przede wszystkim kreatywność i nakład pracy. Nagrodą w konkursie jest garnitur z naszego programu MTO - zapraszamy do kontaktu w sprawie odbioru nagrody poprzez adres mailowy kontakt@macaronitomato.pl

Oprócz tego, "w żadnym trybie" wyróżnienie dostaje @lubo69! Mimo prośby o dyskwalifikację, jury doceniło kreatywne i osobiste podejście do konkursu i stworzenie zabawnej historyjki. Specjalnym wyróżnieniem jest dowolna poszetka z oferty Macaroni Tomato - zapraszamy do kontaktu w sprawie odbioru nagrody poprzez adres mailowy kontakt@macaronitomato.pl

 

Dziękujemy wszystkim za udział i nadesłane prace! Do zobaczenia!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Zwycięzcy i bardzo dziękuję za docenienie mojego "wypustu";-) Tradycyjnie chciałbym zrezygnować z nagrody i - jeśli regulamin to dopuszcza - złożyć wniosek formalny do Jury o przyznanie wyróżnienia uczestnikowi który zajął trzecie miejsce.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lubo69 napisał:

Gratuluję Zwycięzcy i bardzo dziękuję za docenienie mojego "wypustu";-) Tradycyjnie chciałbym zrezygnować z nagrody i - jeśli regulamin to dopuszcza - złożyć wniosek formalny do Jury o przyznanie wyróżnienia uczestnikowi który zajął trzecie miejsce.

W imieniu firmy proszę Cię o przesłanie maila w tej sprawie do nas na kontakt@macaronitomato.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.