Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Bażant napisał:

Chyba mocno okazyjna cena, a jeszcze 15% rabatu w koszyku :) Dla mnie trochę za jasna

https://www.yoox.com/pl/49199778GA/item#sts=dreambox80&cod10=49199778GA&sizeId=5&sizeName=52

W ogóle Yoox zrobił dziwny manewr dzisiaj - sporo rzeczy objętych tą 15% promocją zostało dodatkowo mocno a nawet bardzo mocno przecenionych. Polecam pogrzebać, jest masa ciekawych okazji (typu dobre wełniane spodnie za 25 euro, garnitury full-canvas poniżej 200, koszule Borelli za ca 50 euro itd.).

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dziko Wiem. Od obiadu złożyłem już 4 zamówienia :D Kilka par Pantaloni Torino po 22€. Myślałem, że jakaś pomyłka, ale to chyba właśnie ten słynny Yoox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to normalne, że w sobotę i niedzielę wszystkie statusy UPS stoją w miejscu? 

I pytanie odnośnie samego Yooxa, czy da się wyszukać w jakiś sposób szczegóły z opisu? Niektóre rzeczy da się wpisać w wyszukiwarkę, w efekcie czego pojawia się opcja szukania w "details", ale niestety nie działa to z każdą frazą. Chodzi na przykład o wyszukanie frazy "belt" w detalach opisów kurtek, bo fraza ta się pojawia jeśli kurtki faktycznie mają pasek w talii, ale nie widzę opcji, by wyszukać to za pomocą wyszukiwarki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Bażant napisał:

Czy to normalne, że w sobotę i niedzielę wszystkie statusy UPS stoją w miejscu? 

Normalne, jutro będziesz miał aktualizację, a paczka pewnie przyjdzie w przewidywanym w śledzeniu terminie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi