Skocz do zawartości

damiance

Rekomendowane odpowiedzi

@damiance Damianie ładne zdjęcie, ale jak ono się ma do tematyki forum? Gdyby nowy użytkownik zaczął wklejać zdjęcia chudych chłopców na wybiegu w obcisłych skórzanych kurtkach albo zakładać tego typu tematy, to najprawdopodobniej dostałby ostrzeżenie, a zawartość zostałaby skasowana. Nie lepiej napisać kilka słów o tym jak się po roku od zakupu sprawują buty od Agi Prus, które prezentowałeś na forum? Ja (i pewnie wielu innych forumowiczów) przeczytałbym taki wpis z dużym zainteresowaniem.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bardzo podoba mi się ogólny zarys takiej stylizacji 
http://vignette1.wikia.nocookie.net/batman/images/d/d2/TDKR_Selina.jpg/revision/latest?cb=20120719140904 
http://cdn23.us1.fansshare.com/photos/annehathaway/anne-hathaway-catwoman-catwomen-444451916.jpg

tylko czerń w dzień, na słońce? W tym zestawieniu, chyba tylko na pogrzeb, ale wtedy już ta szykowność jakby wręcz niestosowna.

Czasami można zauważyć ładne propozycje z Ascot, ale większość wygląda głównie na gadżety do robienia sensacji/ zwracania na siebie uwagi. 
Szkoda, że obecnie nie spotyka się już na ulicach takich zestawów.
Chociaż jeszcze można znaleźć miejsca, gdzie robią piękne kapelusze (w Polsce również). Tylko kto ma odwagę wyjść tak teraz na ulicę? 
 

stylowi_pl_moda-damska_what-a-hat---co-za-kapelusz_19970443.jpg

img169h-1.jpg

grace-kelly-hat.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W tym roku odważyłam się na panamę do letnich, wakacyjnych zestawień, ale nawet taki kapelusz strasznie przyciąga spojrzenia. 
Oczywiście z jednej strony nie powinno się przejmować tym, że ktoś patrzy, ale z drugiej, bycie w ciągłym ogniu spojrzeń, bywa krępujące i burzy poczucie własnego komfortu.
A mam na oku kilka kapeluszy, przed zakupem których powstrzymuje mnie właściwie tylko to, że pewnie nie da się ich nosić nie ściągając na siebie nadmiernej uwagi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panama u kobiety przyciąga spojrzenia? No nie wiem? Chyba nie bardziej niż balonowe usta napompowane botoksem 😀 Noszę kapelusz i faktycznie też łapię spojrzenia przechodniów, ale wydawało mi się że to o to chodzi aby zaznaczyć własny styl. Kapelusz u kobiet - oczywiscie zależy jaki, taki jak prezentowany wyżej przez Audrey Hepburn na pewno zwróci uwagę wszystkich -  jest obecnie bardziej naturalny niż u mężczyzn i to co zwraca uwagę bardziej to np. jego niedopasowanie lub stan zużycia. Kobiety! Noście kapelusze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dworze wietrznie i chłodno, więc najwyższy czas założyć nakrycie głowy... i zdecydowałam się jednak na kapelusz :)  Nie byle jaki, bo włoski ;)  Z moim beżowym płaszczykiem, prezentuje się niezwykle wytwornie :)   O taki https://www.butikdominiki.pl/kapelusze-damskie/11043-kapelusz-damski-italia-10043-r55-575-butikdominikipl.html Jak Wam się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.