Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby z brzuchem zdaje sie ze maja jeszcze wiekszy problem z tak ulokowanym guzikiem.

Czesciej niz sie pochylaja raczej sie odchylaja - tak sie latwiej nosi brzuch - wiem co mowie bo sam go posiadam:)

Wtedy brzuch wypycha marynarke spod guzika.

Poprzygladalem sie sobie i dlatego teraz taki madry jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z brzuchem zdaje sie ze maja jeszcze wiekszy problem z tak ulokowanym guzikiem.

Czesciej niz sie pochylaja raczej sie odchylaja - tak sie latwiej nosi brzuch - wiem co mowie bo sam go posiadam:)

Wtedy brzuch wypycha marynarke spod guzika.

Poprzygladalem sie sobie i dlatego teraz taki madry jestem:)

Wydaje mi sie, ze jestes juz druga osoba na forum, ktora zawodowo gra w pokera (o ile czegos nie przekrecam, ale jesli tak to Brzydallo mnie poprawi, bo jego mam na mysli) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to ciekawe.

Powinienem znac w takim razie

Nie jest nas tak duzo i znamy sie raczej, przynajmniej z nickow.

A drugie co mi sie nasuwa to biorac pod uwage liczbe pokerzystow zawodowych w Polsce oraz to ze jest nas dwoch na tym forum ( jesli wymieniony kolega uzna sie za pokerzyste zawodowego) jestem w stanie zaryzykowac teorie ze odsetek osob zainteresowanych swoja garderoba, biorac pod uwage grupy zawodowe niezwiazane z moda, jest najwyzszy:)))

te statystyki i te przytaczane wczesniej, szacowanie to wlasnie takie zboczenie zawodowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jestes juz druga osoba na forum, ktora zawodowo gra w pokera (o ile czegos nie przekrecam, ale jesli tak to Brzydallo mnie poprawi, bo jego mam na mysli) :)

Od dziecka marzyłem by jak dorosnę zostać zawodowym pokerzysta, ale jakoś nigdy nie udało się choćby zbliżyć o milimetr do tego marzenia heh... Z 2 strony to tylko oznacza, że trzeba będzie kiedyś w końcu zorganizować bespokowy wieczór pokerowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jestes juz druga osoba na forum, ktora zawodowo gra w pokera (o ile czegos nie przekrecam, ale jesli tak to Brzydallo mnie poprawi, bo jego mam na mysli) :)

Od dziecka marzyłem by jak dorosnę zostać zawodowym pokerzysta, ale jakoś nigdy nie udało się choćby zbliżyć o milimetr do tego marzenia heh... Z 2 strony to tylko oznacza, że trzeba będzie kiedyś w końcu zorganizować bespokowy wieczór pokerowy :)

Jestem! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukalem troche na forum tego tematu i okazuje sie ze kilka osob jest zainteresowanych. I rzeczywiscie sa nawet zawodowcy:)

W tym watku nawet Immune proponowal jakis turniej forumowy:)

viewtopic.php?f=7&t=631&start=20

proponuje aby tamten watek odswiezyc ( lub zalozyc nowy w sali klubowej) i moze cos by z tego wyszlo

ja oczywiscie jestem chetny:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisze ponieważ od jakiegoś czasu pragnę zacząć ubierać się w sposób bardziej elegancki. Nie chodzi mi tutaj o skrają elegancje, a o bardziej schludny, przemyślany, ale też i ładny styl. Niechęć do 'skrajnej elegancji' (np. niechęć do łączenia t-shirtu z marynarką) wynika z mojego obecnego statusu. Na razie jestem studentem i nie chcę być overdressed ;) Czy zaproponował by ktoś mi jakieś linki/strony które odpowiadają moim potrzebą? Chciałbym poczytać, aby stworzyć zestaw ubrań (spodnie, koszule, swetry, marynarki) które przy rozsądnym nakładzie finansowym pozwolą mi na dobre ubieranie się. Pisząc wprost, nie ogarniam odpowiednich polączeń kolorów itp tak żeby to wygladalo sensownie.

PS skoro już pisze to jakie spodnie polecacie do granatowej marynarki sztruksowej (cienkie prążki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisze ponieważ od jakiegoś czasu pragnę zacząć ubierać się w sposób bardziej elegancki. Nie chodzi mi tutaj o skrają elegancje, a o bardziej schludny, przemyślany, ale też i ładny styl. Niechęć do 'skrajnej elegancji' (np. niechęć do łączenia t-shirtu z marynarką) wynika z mojego obecnego statusu. Na razie jestem studentem i nie chcę być overdressed ;) Czy zaproponował by ktoś mi jakieś linki/strony które odpowiadają moim potrzebą? Chciałbym poczytać, aby stworzyć zestaw ubrań (spodnie, koszule, swetry, marynarki) które przy rozsądnym nakładzie finansowym pozwolą mi na dobre ubieranie się. Pisząc wprost, nie ogarniam odpowiednich polączeń kolorów itp tak żeby to wygladalo sensownie.

PS skoro już pisze to jakie spodnie polecacie do granatowej marynarki sztruksowej (cienkie prążki)?

Poczytaj to forum i przejrzyj te linki: viewtopic.php?f=7&t=1258. Pozniej wroc jesli bedziesz mial jakies pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Witam

Pisze ponieważ od jakiegoś czasu pragnę zacząć ubierać się w sposób bardziej elegancki. Nie chodzi mi tutaj o skrają elegancje, a o bardziej schludny, przemyślany, ale też i ładny styl. Niechęć do 'skrajnej elegancji' (np. niechęć do łączenia t-shirtu z marynarką) wynika z mojego obecnego statusu. Na razie jestem studentem i nie chcę być overdressed ;) Czy zaproponował by ktoś mi jakieś linki/strony które odpowiadają moim potrzebą? Chciałbym poczytać, aby stworzyć zestaw ubrań (spodnie, koszule, swetry, marynarki) które przy rozsądnym nakładzie finansowym pozwolą mi na dobre ubieranie się. Pisząc wprost, nie ogarniam odpowiednich polączeń kolorów itp tak żeby to wygladalo sensownie.

PS skoro już pisze to jakie spodnie polecacie do granatowej marynarki sztruksowej (cienkie prążki)?

Moim zdanie idealnie Twoim potrzebom odpowiada blog Mr. Vintage : http://mr-vintage.blogspot.com/ . Przejrzyj cały, bo akurat na teraz na 1 stronie raczej połączenia i newsy dandy (m.in. Pitti Uomo :lol: ). Koledzy może wkleją jakieś zagraniczne. Jeżeli chodzi o połączenia kolorów to tutaj masz przykładową ściągawkę :http://www.dobrzewiedziec.pl/?p=381 .

Moim zdaniem jednym z najlepszych i najprostszych zestawów w miarę eleganckich dla studenta to : dobre dżinsy + koszula włożona w spodnie + skórzany pasek z klasyczną klamrą i jakieś przyzwoite, w miarę klasyczne buty. Wtedy koszula jest na pierwszym planie, więc może być bardziej dandy niż takie pod marynarkę. Ja sobie chwalą Lambety Wólczanki bo mają właśnie sporo wzorów w intensywnych kolorach, dzięki czemu mimo, że mam na sobie tylko koszulę, to całość bardzo dobrze wygląda. Mam np. taką: http://www.wolczanka.com.pl/product-pol ... stami.html , albo taką: http://www.wolczanka.com.pl/product-pol ... uziki.html . Dobrej jakości dżinsy + w twarzowym kolorze koszula moim zdaniem w obecnych realiach osobie, która nie przywiązuje zbytnio wagi do zasad DC, a tylko chce po prostu dobrze wyglądać, to w środowisku studenckim nadaje się w zasadzie na wszelkie okazje, łącznie z egzaminami. Oczywiście nie wyklucza to marynarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Można i tak, tyle że nie każdy będzie się w tym dobrze czuł. Do takiego zestawu trzeba mieć jeszcze odpowiednią postawę i charakter. Bo to męski odpowiednik wysokich szpilek i głębokiego dekoltu, czyli "Heeeeej, zobaczcie jaki jestem sexy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że wyróżnisz się już stosując jedną prostą rzecz: wprowadź do garderoby spodnie z wełny, bawełny (inne niż jeansy) i lnu. wełna, chociaż wszyscy moi znajomi się z tego śmieją, naprawdę jest wygodniejsza, przewiewniejsza i lżejsza od jeansów. popularne jest takie przekonanie, że wełna jest jak prosto z owcy, ew. wełnianego grubego swetra od babci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale wydaje mi się, że jeżeli marynarka jest jasna, to nie bardzo się nadaje, bo spodnie będą za ciężkie optycznie. Natomiast gdy marynarka będzie ciemna, uzyskasz efekt podobny do strollera i raczej nie będzie takiego problemu.

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika to raczej z faktu, że kratka PoW przyciąga uwagę i wprowadza pewien element dynamizmu do stroju. A raczej zależy nam na tym, aby ten dynamizm był ulokowany jak najbliżej centrum sylwetki. Dodatkowo, często PoW łączy się z dodatkową, szeroko rozstawioną kratką, na którą pozwolić sobie mogą nieliczni, ponieważ bezlitośnie podkreśla wady sylwetki na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.