Czapla Opublikowano 13 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 13 Marca 2015 Jesteśmy ciekawi efektów finalnych Cytuj
blueloafers Opublikowano 15 Kwietnia 2015 Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2015 Jak idzie praca nad garniturem? Moze jakis update :->? Cytuj
pirat Opublikowano 15 Kwietnia 2015 Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2015 Wracając do samej tkaniny. Ciekawy opis można znaleźć na blogu http://www.keikari.com/english/solaro-fabric/ . Jakby ktoś chciał "pomacać" konkretne tkaniny u krawca to może rzucić okiem na http://www.harrisonsofedinburgh.com/collections/smith-woollens/luxury-flannels (wersja kanoniczna Solaro wg. wspomnianego wyżej bloga; Roman pewnie ma na stanie) albo np. w wersji takiej http://www.vitalebarberiscanonico.com/the-style/glossary/187/solaro Cytuj
zaki Opublikowano 16 Kwietnia 2015 Zgłoś Opublikowano 16 Kwietnia 2015 Wracając do samej tkaniny. Ciekawy opis można znaleźć na blogu http://www.keikari.com/english/solaro-fabric/ . Jakby ktoś chciał "pomacać" konkretne tkaniny u krawca to może rzucić okiem na http://www.harrisonsofedinburgh.com/collections/smith-woollens/luxury-flannels (wersja kanoniczna Solaro wg. wspomnianego wyżej bloga; Roman pewnie ma na stanie) albo np. w wersji takiej http://www.vitalebarberiscanonico.com/the-style/glossary/187/solaro Mam wspomniane kanoniczne solaro od Smith's ale nie wydaje mi się zbyt letnie. Tkanina gruba i dosyć gęsto tkana. Nie nosiłbym w upał. W alternatywie dysponuję luźniej tkaną solaro super 130's od włoskiej firmy Drago w gramaturze 260 (próbnik Vantage, dostępny też u krawców). To już zdecydowanie bardziej letnia tkanina. Polecam wybrać fakturę jodełki, a nie skośny twill. Jodełka zdecydowanie lepiej przepuszcza powietrze latem. Cytuj
Whitesnake Opublikowano 17 Kwietnia 2015 Zgłoś Opublikowano 17 Kwietnia 2015 Mam wspomniane kanoniczne solaro od Smith's ale nie wydaje mi się zbyt letnie. Tkanina gruba i dosyć gęsto tkana. Nie nosiłbym w upał. W alternatywie dysponuję luźniej tkaną solaro super 130's od włoskiej firmy Drago w gramaturze 260 (próbnik Vantage, dostępny też u krawców). To już zdecydowanie bardziej letnia tkanina. Polecam wybrać fakturę jodełki, a nie skośny twill. Jodełka zdecydowanie lepiej przepuszcza powietrze latem. U Zaremby jest solaro letnie, czy to cięższe? fot. Zarembabespoke, Instagram Solaro robi się popularne, czy to jakieś zawody pracowni krawieckich? Cytuj
Krupa & Rzeszutko Opublikowano 2 Czerwca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Czerwca 2015 Mogłoby się wydawać, że po takim czasie garnitur powinien być już dawno finalnie odprasowany - BA NOSZONY Mimo szczerych chęci i sporego zapasu zapału do pracy, w ostatnich tygodniach zwyczajnie nie znaleźliśmy nawet chwili by na dłużej wrócić do zajęć nad swoją garderobą... Poniżej zamieszczamy skromny update z przeprowadzonych już prac nad omawianym tu garniturem. Wybaczcie nam jakość zdjęć - zbieranie materiałów podczas nawału pracy technicznej pozwala nam tylko na szybkie ujęcia. 7 Cytuj
musa19 Opublikowano 2 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 2 Czerwca 2015 Solaro to co prawda nie moja "bajka", ale z niecierpliwością czekam na efekt końcowy. Jeżeli chodzi o krój, to szykuje się prawdziwa bomba. Pozdrawiam. Cytuj
Hargin Opublikowano 2 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 2 Czerwca 2015 Obawiam się, że w przyszłym roku to będzie cel #1. Linia klap robi wrażenie Cytuj
Krupa & Rzeszutko Opublikowano 20 Czerwca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Czerwca 2015 Kilka ostatnich szlifów przed jutrzejszym popołudniowym spotkaniem Stowarzyszenia w Hotelu Kolegiackim... Po kilku przymiarkach i dłuższej chwili spędzonej na przemyśleniach, wybór butów padł na Yanko DMS w kolorze burgund. Garnitur z duuuużym opóźnieniem jest wkońcu wykończony, odprasowany, słowem - gotowy, w związku z czym, już wkrótce podsumowanie jak i wnioski Pozdrowienia, K&R 5 Cytuj
pawlik Opublikowano 20 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 20 Czerwca 2015 Nieobecni na spotkaniu w Poznaniu proszą o zdjęcia całości Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Cytuj
arsen Opublikowano 22 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Czerwca 2015 Jest czego żałować, pięknie skrojony Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.