Skocz do zawartości

krawaty Embassy of Elegance


tombar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odebrałem dzisiaj mój pierwszy krawat z firmy Embassy of Elegance.

post-1946-0-56829500-1422038770_thumb.jp

post-1946-0-05010500-1422038783_thumb.jp

Zdjęcia nie są mojego autorstwa ale mam nadzieję, że Pawel nie będzie mnie skarżył o naruszenie praw autorskich. 

Jeśli chodzi o opis produktu to posłużę się cytatem z korespondencji

"Opis krawatów

Handmade in Poland.

Kształt - półbutelkowy

Wymiary:

- długość 150 cm +/- 1 cm,
- szerokość od 8 do 8,5 cm.


Skład krawatów:

- tkanina wierzchnia - 100% najwyższej jakości angielski drukowany jedwab (wszystkie krawaty self-tipped),

- 2 rodzaje wkładów: 1 - grubszy to 100% najwyższej jakość włoska wełna, 2 - cieniutki to 100% najwyższej jakości włoska bawełna,

- 2 rodzaje nici: 1 - 100%  najwyższej jakość długowłókniste nici jedwabne, zastosowane do głównego szwu. Jest grubsza, o odpowiedniej sprężystości; 
2 - 100% najwyższej jakości krótkowłókniste nici jedwabne, zastosowane do trójkątów oraz połączeń krawata. Jest cieńsza i do tego typu zastosować przeznaczona.

- rygielki wykonane z nici nr 1 - piękna robota:)

- metki tkane, żakardowe wykonane w technologio HD - najlepsza dostępna metoda tkania.

- piękne pudełko"

Subiektywne odczucia po pierwszym kontakcie: materiał i jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Duża dbałość o szczegóły (samo opakowanie robi bardzo pozytywne wrażenie).  W żadnym innym z moich krawatów (a mam ich kilka) nie robi się tak łatwo "łezki". Ponadto ma ona bardzo regularny kształt.

Niestety nie mam dobrego aparatu by zrobić lepsze zdjęcia ale myślę, ze firma wkrótce to nadrobi.

​Reasumując tę krótką relację stwierdzam że czekam na szerszą ofertę celem upolowania następnych :x  

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo, bardzo mi się podoba ten krawat. Zobaczyłbym w sklepie internetowym, ile kosztuje, ale sklep jest akurat w przebudowie... Zdradzisz może? Właśnie szukam granatowego krawata w kwiaty (co prawda wolałbym kwiaty żółte, żeby wymienić podniszczony krawat, który mam, ale takiego znaleźć nie mogę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nam miło, że krawat się podoba:).

 

Za kilka dni założymy ponownie nasz oficjalny wątek. Muszę jeszcze "ogarnąć" kilka kwestii - m.in. lepsze zdjęcia, aby móc wrzucić na forum.

 

Sklep powinien być otwarty za około 2 tygodnie.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo, bardzo mi się podoba ten krawat. Zobaczyłbym w sklepie internetowym, ile kosztuje, ale sklep jest akurat w przebudowie... Zdradzisz może? Właśnie szukam granatowego krawata w kwiaty (co prawda wolałbym kwiaty żółte, żeby wymienić podniszczony krawat, który mam, ale takiego znaleźć nie mogę).

 

Krawaty z drukowanego jedwabiu, które mamy obecnie w ofercie kosztują 269 zł.

Dla forumowiczów rabat 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa.

Brakuje w Polsce krawatów z drukowanego jedwabiu.

 

Mam nadzieję, że projekt butów nie jest całkowicie zarzucony i być może ruszycie z czymś ze szkoły austro-węgierskiej - szerokie, solidne kopyta i podwójne podeszwy.

Takich butów też w Polsce brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Aaaa...:)

 

Wiem, ze trochę się to wszystko opóźnia, ale mam nadzieję że w tym tygodniu już odpalimy sklep. Zdjęcia będą w ciągu 2 dni, tak więc mam nadzieję, że sklep ruszy w piątek.

 

Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.

 

W tej chwili mamy 16 wzorów z drukowanego jedwabiu. Dodatkowo mamy już grenadynę i są realizowane pierwsze zamówienia z owej grenadyny dla Forumowiczów. W czwartek mamy mieć grenadynę w paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.