Skocz do zawartości

Buty na lato


Szego

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery stówy za driving mocs? Plenty. Te buty bardzo szybko się niszczą. Ja kupuję w tkmaxx względnie w maximo, w granicach 100-150 zł, choć zdarzyło mi się wysupłać dwie stówy za zamszaki (jestem wrażliwy na subtelne kolory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery stówy za driving mocs? Plenty. Te buty bardzo szybko się niszczą. 

 

Nie byłem świadom, że tak się sprawy mają. W takim razie chyba pozostaje tego lata polatać w trampkach i boat shoes, a na następny sezon uzbierać na dwie pary ładnych loafersów (albo może spectatorów z materiałem zamiast skóry?). Do trójmiejskiego TK nawet nie ma co wchodzić.

 

EDIT: Kliknąłem w link Kyle'a i zaciekawiła mnie oferta. Od razu nasunęło się pytanie, czy jest jakaś wyraźna różnica w trwałości między mokasynami z podeszwą taką, jak u Bassa, a takimi na "kuleczkach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem świadom, że tak się sprawy mają. W takim razie chyba pozostaje tego lata polatać w trampkach i boat shoes, a na następny sezon uzbierać na dwie pary ładnych loafersów (albo może spectatorów z materiałem zamiast skóry?). Do trójmiejskiego TK nawet nie ma co wchodzić.

 

EDIT: Kliknąłem w link Kyle'a i zaciekawiła mnie oferta. Od razu nasunęło się pytanie, czy jest jakaś wyraźna różnica w trwałości między mokasynami z podeszwą taką, jak u Bassa, a takimi na "kuleczkach"?

 

Na matarni w TK są brązowe penny loafers Bass Weejuns, patent finish, 299zł z tego co pamiętam. Ogromne rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak dziś się tam wybrać. Kupiłem fajne boat shoes Timberlanda z granatowego nubuku i zamszowe driving mocs Jakieśtam (ale chyba je oddam, jeszcze pomyślę). Te Bassy mi się nie podobają, zresztą kojarzą mi się z jesienią, a nie z latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mi się podoba, ogólny wygląd całkiem w porządku. Wnętrze wyraźnie zrobione szybko i tanio, zamsz raczej wysokich lotów nie jest, a wkładka jest sztywna (prawdziwe driving mocs można bez problemu zgiąć w pół), ale właściwie wiele nie można oczekiwać od butów, które kosztują 170 zł, w dodatku będących modelem z natury dość delikatnym. Muszę się przespać z decyzją.

 

34xfpah.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś w TKMaxx sprawdzałem mokasyny do kwot około 200 zł ale gdy oglądałem z bliska to jakość była nie za bardzo... Mam teraz okazję zakupić "ASOS loafers". Czy warto? Chyba za 150 zł. W sieciówce H&M też są mokasyny - za 129 zł (fajny kolor, ale były ze sztucznego zamszu).

post-1311-0-93463800-1399293427_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.