Jump to content
Guest gccg

Alfred Sargent

Recommended Posts

whale - mam potwierdzenie ze mają Chrles II w rozm 7

Maciato - niestety Jamesow dla Ciebie nie maja

Dzis wieczorem mam miec rowniez potwierdzone ostateczne ceny za zamowione buty

Mam nadzieje ze wszyscy bedziemy zadowoleni. 

Mam nadzieje ze uda sie to powtorzyc na wiosne

• Upvote 1

Czekam na potwierdzenie cen, ale myślę, że na 90% w to wejdę.

Pytałeś się może o prawidła, czy też są w niższej cenie? 

Pozdrawiam

To na wiosnę ostrzę zęby i portfel na Scott UK12.

Tylko tym razem fajnie by było tą akcję zorganizować w dziale wspólny zakup imo, bo tutaj przegapiłem.

Spiryt - pierwszy gatunek w regularnej cenie więc się nie opłaca, gdyż na pediwear, afinepairofshoes czy shoehealer można kupić taniej.  Pytałem o Cambridge w 7.5 również dla siebie. Niestey nie mają na stanie. Może na wiosne - poropszę o info jak się pojawią

Wszystkie osoby, które potwierdziły zamówienia, otrzymały wstępną cenę na priv. Jeżeli ktoś zmienił zdanie to proszę o epresowego emaila, gdyż nie chcę opózniać przelewu do AS. W przypadku podtrzymania zamówienia również proszę o info potwierdzające dokonanie przelewu

Potwierdzam zaksięgowaine wplat od wszystkich osob zamawiających buty Herring by As lub AS.

Wstepnie zakladam, że buty opuszczą fabryke we wtorek, gdyż nie wiem czy dziś uda się wystawic proforme, bez kt nie moge dokonac oplaty

Pozdrawiam

M

Koledzy czy ktoś kupował kiedyś lasted shoe trees?

Zastanawiam się czy dokupić takie prawidła do AS Cambridge oraz Herring Drake  - cena z rabatem 49 GBP.  Wysoka porównując do Saphir, jednak nie wiem jak oceniać cene z perspektywy, że są to prawidła identyczne jak kopyto i rozmiar buta?

Z góry dziękuję

M

Crockett&Jones wycenia swoje na 75 GBP, wiec oferta AS wydaje się atrakcyjna. Inną kwestia jest to, czy kopyto AS faktycznie jest tak specyficzne, ze tego typu prawidła bedą miały sens. Mam takie tylko dla Tetbury C&J bo innymi faktycznie mógłbym je popsuć.

maciato & whitesnake - dziękuję za odp.

Kopyto 109 - jakoś udało mi się dopasować prawidła z  posiadanych

Herring Drake na kopcie 1966 (niestety w fabryce nie zdradzili tajemnicy na bazie jakiego kopyta je zrobili) - jednak okazuje się, że maja małą ilość tych prawideł i po wyprzedaniu już ich nie będzie (Herring sprzedaje za 75 GBP) 

AS Cambridge - jak dojdzie paczka, to sprawdzę jak pasuję inne prawidła, ale może również się skuszę, gdyż długo polowałem na te buty i ma nadzieję, że długo będziemy razem

Wstępnie zarezerwowałem 2 pary do 1966 i 87 - zgodzili się schować na 2 miesiącei poczekać, jak odbuduję się finansowo po zakupach i wydatkach rodzinych grudzień 14 - kwiecień 15.

BTW - tak myślełem zaplanować kolejną akcję AS na koniec kwietnia

• Upvote 2

Dostępność butów dla Herrinag zależy od tego czy Herring będzie domawiał w danym czasie rozmiarówkę.

Najlepszym rozwiązaniem, będzie:

1. Przedstawienie listy życzeń - konkretny model, kolor i rozmiar

2. Poprszenie pełnej listy dostępnych wszystkich modeli seconds w kokretnych rozmiarach