Skocz do zawartości

Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes


Wostok

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne. Uwielbam monki - szczególnie w brązach (i bez ażurków, brr).

Osobiscie nie mam nic przeciwko "azurkom", lecz trudniej je dostac anizeli "czyste". Chociaz bez jest chyba bardziej klasycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie buty zapinane na klamerki dotychczas odkładałem na półkę w kobiecej części sklepu. Ale w ostatni piątek doznałem radykalnego nawrócenia. Tak mi się spodobały zamszowe, granatowe z brązowymi oblamowaniami monki Gino Rossi (tak, tak - myślę o tej firmie to samo, co Wy), że nie mogłem się powstrzymać przed zakupem. Buty są na podeszwie z grubego elastycznego tworzywa zapewniającego ciche kroki i dobrą amortyzację. Mam świadomość ograniczonej liczby kombinacji, do których będę mógł je założyć ale do wiosennych lub jesiennych weekendowych zestawień granatowo-brązowych będą idealne.

Przepraszam za niską jakość zdjęcia zrobionego w porannym pośpiechu. Kolor w rzeczywistości to nasycony granatowy. Podeszwy od spodu są kremowe.

http://img17.imageshack.us/i/img5812small.jpg/

Dołączona grafika

Następne monki będą prawdopodobnie wiśniowe albo biało-brązowe.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gccg - naucz się edytować posty - to nieelegancko walić jeden pod drugim w tym samym czasie.

A co w tym jest nieeleganckiego? Czy zawsze musza byc symetryczne przekladance? Przeciez taki przekladaniec to straszliwa sztucznosci ... nie stylizacja jeno plastik w czystej postaci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gccg - naucz się edytować posty - to nieelegancko walić jeden pod drugim w tym samym czasie.

A co w tym jest nieeleganckiego? Czy zawsze musza byc symetryczne przekladance? Przeciez taki przekladaniec to straszliwa sztucznosci ... nie stylizacja jeno plastik w czystej postaci :D
Są pewne zasady na forach internetowych i ta jest jedną z nich. Tak samo jak nie pisze się z włączonym caps lockiem, nie cytuje zdjęć bez potrzeby itp. - więc jakbyś był uprzejmy się do tego stosować, naprawdę łatwiej by się to forum czytało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gccg - naucz się edytować posty - to nieelegancko walić jeden pod drugim w tym samym czasie.

A co w tym jest nieeleganckiego? Czy zawsze musza byc symetryczne przekladance? Przeciez taki przekladaniec to straszliwa sztucznosci ... nie stylizacja jeno plastik w czystej postaci :D
Są pewne zasady na forach internetowych i ta jest jedną z nich. Tak samo jak nie pisze się z włączonym caps lockiem, nie cytuje zdjęć bez potrzeby itp. - więc jakbyś był uprzejmy się do tego stosować, naprawdę łatwiej by się to forum czytało.
Czy rzeczywiscie latwiej? Byc moze ..ale o wiele ciezej sie pisze. Zwlaszcza posty skladajace sie z wiecej jak "trzech zdan", gdyz okno w ktorym pisac nalezy nie ukazuje tekstu, ktory piszesz. Aby go ujrzec nalezy obraz "manualnie" w dol przesunac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne! ... no i ten "inny"obcas!

Pięknie zbijany ze świetnie dobranymi kolorystycznie warstwami drewna. Podobno w przypadku G&G sprawdza się nawet ułożenie słojów na bocznym prześwicie obcasa. Oba modele są w dodatku zrobione na potrójnej podeszwie (z dołożoną warstwą korka pomiędzy dwoma zewnętrznymi kruponami podeszwy). Mnie jednak najbardziej fascynuje jakość i pieczołowitość wykonania zapięć i klamerek. Cholernie dobra robota! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruję się taką filozofią w przypadku wyboru butów. Jest dużo mało znanych manufaktur, które robią na mnie dużo większe wrażenie niż sam Lobb czy Green wzięci razem do kupy. W przedziale cenowym G&G-Green wybrałbym mimo wszystko trzecią opcję, czyli zakupy w Paryżu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.