Skocz do zawartości

Oskary Fashion- wsparcie potrzebne :)


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Vintage bez zbędnych złośliwości, ale Pani druga do lewej przypomina mi niektóre z Twoich zestawów ;>

Oczywiście jak widać Macaroni, a Panie to inna liga i inna dyscyplina.

1. To fakt. Np. w dyscyplinie "kogo zabrałbym na wyspę bezludną" Pani-druga-z-lewej wygrywa z Macaronim w cuglach*.

2. Moim zdaniem te dziewczyny są fatalnie ubrane.

pzdr

montalb

* Macaroni, mam nadzieję, że nie dostane za to bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Frankensteinowi nie chodziło o fakty raczej, tylko o to że mężczyzna z klasą na temat kobiet publicznie albo się nie wypowiada z grzeczności wcale, albo mówi o nich dobrze ;)

Domyśliłem się o co chodzi frankensteinowi i oczywiście "publicznie" nie pozwoliłbym sobie na takie uwagi. To jest jednak forum o ubieraniu się i wydaje mi się, że o czym jak o czym, ale o ubraniach dyskusję się tu dopuszcza? Otóż dziewczyny na zamieszczonym zdjęciu są w mojej opinii ubrane czy też raczej "wystylizowane" po prostu fatalnie i znacznie poniżej średniej polskiej ulicy, co odnotowuję jako ciekawostkę. I tyle.

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem przedsiewziecia w ktorym te dziewczyny biora udzial jest krytyka stroju. Ich odzienie zas nasuwa na mysl "wyrob czekoladopodobny" - rodzaj imitacji tego, czym rzeczywiscie byc powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale MT również czerpie z mody. Przecież nie chodzi z laseczką i w meloniku, mimo że są to eleganckie akcesoria. W kapeluszu czy fularze też go nigdy nie widziałem.

Co mi się podoba w tych dziewczynach, to że są naturalne. Nie są to twory koncernów modowych. Blog to taki ruch oddolny w świecie damskiej mody. Sąsiadka z bloku może dzięki własnej wyobraźni i systematyczności wpisów zaistnieć w modowym świecie, który dla niej w innym wypadku byłby niedostępny. One pewnie były pierwszy raz w życiu na takiej uroczystości, więc ja bym ich srogo nie oceniał. Widać to dziewczęce onieśmielenie na zdjęciu. MT jest od nich o dekadę starszy i przemawia za nim bogactwo doświadczeń, duża pewność siebie oraz inna płeć. Wyrażam szczerą nadzieję że następnym razem będą oddzielne nagrody dla męskich bloggerów i damskich bloggerek. Wszystkie inne kategorie były podzielone podług tego klucza i tak byłoby fair. Nie pomniejszając jego zasług ale jedna rodzynka wśród migdałów zawsze będzie cieszyć się większym wzięciem, tak samo jak jeden migdał wśród rodzynek. Inna sprawa to polityczność nagrody i chęć zdobycia rozgłosu wśród organizatorów. MT jako laureat wygenerował duży PR dla wydarzenia, bez porównania większy niż gdyby wygrała jedna z dziewczyn. Nigdy nie dowiemy się co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami i warto być tego świadomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale MT również czerpie z mody. Przecież nie chodzi z laseczką i w meloniku, mimo że są to eleganckie akcesoria. W kapeluszu czy fularze też go nigdy nie widziałem.

Co mi się podoba w tych dziewczynach, to że są naturalne. Nie są to twory koncernów modowych. Blog to taki ruch oddolny w świecie damskiej mody. Sąsiadka z bloku może dzięki własnej wyobraźni i systematyczności wpisów zaistnieć w modowym świecie, który dla niej w innym wypadku byłby niedostępny. One pewnie były pierwszy raz w życiu na takiej uroczystości, więc ja bym ich srogo nie oceniał. Widać to dziewczęce onieśmielenie na zdjęciu. MT jest od nich o dekadę starszy i przemawia za nim bogactwo doświadczeń, duża pewność siebie oraz inna płeć. Wyrażam szczerą nadzieję że następnym razem będą oddzielne nagrody dla męskich bloggerów i damskich bloggerek. Wszystkie inne kategorie były podzielone podług tego klucza i tak byłoby fair. Nie pomniejszając jego zasług ale jedna rodzynka wśród migdałów zawsze będzie cieszyć się większym wzięciem, tak samo jak jeden migdał wśród rodzynek. Inna sprawa to polityczność nagrody i chęć zdobycia rozgłosu wśród organizatorów. MT jako laureat wygenerował duży PR dla wydarzenia, bez porównania większy niż gdyby wygrała jedna z dziewczyn. Nigdy nie dowiemy się co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami i warto być tego świadomym.

Zaki! Brawo! Chapeau bas! Podpisuję się z przyjemnością pod Twymi słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale MT również czerpie z mody. Przecież nie chodzi z laseczką i w meloniku, mimo że są to eleganckie akcesoria. W kapeluszu czy fularze też go nigdy nie widziałem.

Widać nieprecyzyjnie się wyraziłem. Po prostu nie widzę wspólnej płaszczyzny, na podstawie której można oceniać tak różne blogi. Od kwestii płci począwszy, przez zakres tematyczny, docelowych czytelników, podejście do tematu. Macaroni prowadzi świetnego bloga i jego rzetelność i staranność słusznie została nagrodzone, ale jego blog to całkiem inne zwierzę.

Hmm... Patrząc na Twoją wypowiedź, odnoszę wrażenie, że mieliśmy chyba na myśli to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.