Skocz do zawartości

Oskary Fashion- wsparcie potrzebne :)


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, spuśćmy po prostu na to zasłonę miłosierdzia i o sprawie zapomnijmy, bo jednak starym chłopom trochę nie przystoi przejmować się tego typu ekscesami. Rozumiem jakby konkurować z blogiem Willa Boehlke i zostać oskarżonym o oszustwo, to rzeczywiście byłaby ujma na honorze, jednak w konkursie dla blogów szmateksowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie, ale wykasowałem tą wiadomość i wyrzucilem urzytkowanika. Nie chcę robić z forum ścieku.

Napisałem, że wzrost o ponad 1000 w ciągu nocy jest w istocie podejrzany, ale strona głosowania nie jest zabezpieczona i manipulacji może dokonać każdy. I jeszcze że nie życzę sobie publicznego oskarżania. Według tej panny to było przyznanie.

Mój błąd, że wogóle wdawałem się w dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogli po prostu zweryfikować rzeczywistą ilość oddanych głosów. Nie sugerowałbym się wynikami z pierwszego linku, jeżeli opublikowali piątkę finalistów to zapewne sprawdzili rzeczywisty poziom wsparcia kandydatów. :)

Ale wysiłku i zdenerwowania trochę w tym było żeby Cię trochę podnieść w rankingu. No ale daliśmy radę. Gratulacje. Mamy swojego reprezentanta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macaroni (Wojtku) oddalem na Ciebie rowniez kilka "glosoklikniec" z dwoch powodow:

a. Od kilku dni jestem "wspolforumowiczem" na www.bespoke.pl; co zobowiazuje do jakiegos rodzaju "solidarnosci" forumowej :D

b. Twoj blog - i to jest najwazniejsza przyczyna moich "glosoklikniec" - uwazam rzeczywiscie za najlepszy ze wzgledu na unikatowy charakter omawianych tematow (klasyczna moda meska) oraz Twoj profesjonalizm w podejsciu do merytorycznych kwestii klasycznosci meskiego stroju przy jednoczesnej obecnosci fantazji nie lekajacej sie lamac "symetrie klasycznosci", w wyniku czego indywidualizm tego, kogo "kryje ubranie" zostaje uwidoczniony.

Zastanawiajac sie nad wynikami "glosowania" nie zapominaj, ze Transcendentalia (Dobro, Prawda, Piekno) sa antydemokratyczne w tym sensie, iz ilosc oddanych glosow (opinia spoleczenstwa) nie determinuje stopnia prawdziwosci czy tez piekna czegokolwiek.

Innymi slowy: jezeli cos jest dobre i posiada jakas klase, to pozostaje takim niezaleznie od tego, co wiekszosc o tym sadzi.

Kryterium osadu pozostaje zatem nie glos wiekszosci jeno argumentacja tkwiaca w nazwaniu tego, dzieki czemu cos uwzamy za piekne, wartosciowe, "posiadajace klase".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku: Gratulacje. Przyznam jestem przyjemnie zaskoczony wynikami.

Jednak wszedłem w końcu na blogi pozostałych uczestników konkursu i nie wydaję mi się żebyś tam pasował. Reszta bloggerów (a w zasadzie bloggerek) to najczęściej atrakcyjne młode (a nawet bardzo młode) kobiety które przykuwają uwagę nie tylko strojem, ale przede wszystkim urodą. Płci męskiej trudno w tym konkurować :)Widać zresztą po zdjęciach finalistów. Konwencja Twojego bloga bardzo odbiega od pozostałych blogów i porównywanie Twojego do nich to jak mieszanie wódki z koniakiem albo szampana z whisky (Bez przemawiania na korzyść żadnego z tych trunków). Tamte to barokowe prezentacje kobiecych wdzięków i damskiej mody na zdjęciach wykonanych często profesjonalnie z minimalną ilością informacji oraz w 'kocich' pozach, a u Ciebie porady oświeceniowe dotyczące krawiectwa miarowego, zasad męskiej elegancji i kilka własnych prezentacji na 'amatorskich' (bez obrazy) zdjęciach bez wyszukanego pozowania i prężenia się do obiektywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogli po prostu zweryfikować rzeczywistą ilość oddanych głosów. Nie sugerowałbym się wynikami z pierwszego linku, jeżeli opublikowali piątkę finalistów to zapewne sprawdzili rzeczywisty poziom wsparcia kandydatów. :)

Ale wysiłku i zdenerwowania trochę w tym było żeby Cię trochę podnieść w rankingu. No ale daliśmy radę. Gratulacje. Mamy swojego reprezentanta. :)

Rozmawiałem z naczelną Fashion. Podobno tak właśnie zrobili. Czekam na oficjalny kounikat organizotora żeby odnieść się do zarzutów Cajmel. Nerwów było dużo. Nieprzespana noc też. Nie jestem przyzwyczajony do obrzucania błotem. Jednak czytelnicy mojego bloga to ludzie na poziomie i z takim poziomem agresji i co tu dużo mówć, głupoty, jeszcze się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się Tobie nie dziwię i naprawdę współczuję, bo wiem jak to jest, jak ktoś w ten sposób rzuca na nas oskarżenia. Mimo wszystko to boli i zawsze denerwuje. Patrząc z boku możemy dawać Ci rady, że nie ma się czym przejmować, ale uczciwy człowiek zawsze będzie się taką sytuacją denerwował według mnie.

Zadbaj o to, żeby Twoi czytelnicy byli dobrze o wszystkim poinformowani. Napisz, że ta Pani do dzisiaj nie pokazała żadnego screena. A jeśli redakcja Fashion opublikuje gdzieś to o czym piszesz, to tym lepiej dla Ciebie, bo wtedy okaże się, że to ona sobie nabijała głosy. Tak trochę jako PRowiec mówię ;) Oliwa sprawiedliwa i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cajmeell

Witam,

pojawiam się ponownie tylko po to, by wyjaśnić pewną kwestię. Zachowanie autora bloga MT jest żenujące i mowi samo za siebie (wyrzucenie mnie z forum i usunięcie moich postów) Nie wiem jak autor bloga MT może być tak zakłamany. Żadne sprawdzanie głosów sie nie odbyło, informacja ta jest wyssana z palca. Panowie twierdza tak, ponieważ na stronie glosowania to ja mam więcej głosów, lecz prawda jest taka, że brane pod uwage były głosy oddane do 12 w południe - stąd ta rozbieżność. Nie życzę sobie obrażania mojej osoby, ponieważ ja Pana nie obraziłam, napisałam jedynie fakty, czyste fakty. Myslałam, że od ludzi w pewnym wieku mozna wymagać odrobiny kultury osobistej, coż, przeliczyłam się po raz kolejny. Dziwi mnie jednak fakt, że autor bloga tak doskonale sie maskuje. Działa na swoim gruncie i ma prawo władzy nad moimi postami - tylko to pozwala mi zrozumieć ślepe podążanie panów za glosem autora bloga MT. Co do sporostowania na stronie FashionMagazine - zobaczymy czy sie pojawi, wszystko będzie jasne i mam nadzieję, że jeśli sie nie pojawi to fani bloga MT przejrzą na oczy.

Rozmawiałem z naczelną Fashion. Podobno tak właśnie zrobili. Czekam na oficjalny kounikat organizotora żeby odnieść się do zarzutów Cajmel. Nerwów było dużo. Nieprzespana noc też. Nie jestem przyzwyczajony do obrzucania błotem. Jednak czytelnicy mojego bloga to ludzie na poziomie i z takim poziomem agresji i co tu dużo mówć, głupoty, jeszcze się nie spotkałem.' Tym oto postem udowodnił Pan brak klasy. Cóż, czego mozna się było spodziewać...

pozdrawiam i zycze powodzenia w osiąganiu dojrzałości,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pojawiam się ponownie tylko po to, by wyjaśnić pewną kwestię. Zachowanie autora bloga MT jest żenujące i mowi samo za siebie (wyrzucenie mnie z forum i usunięcie moich postów) Nie wiem jak autor bloga MT może być tak zakłamany. Żadne sprawdzanie głosów sie nie odbyło, informacja ta jest wyssana z palca. Panowie twierdza tak, ponieważ na stronie glosowania to ja mam więcej głosów, lecz prawda jest taka, że brane pod uwage były głosy oddane do 12 w południe - stąd ta rozbieżność. Nie życzę sobie obrażania mojej osoby, ponieważ ja Pana nie obraziłam, napisałam jedynie fakty, czyste fakty. Myslałam, że od ludzi w pewnym wieku mozna wymagać odrobiny kultury osobistej, coż, przeliczyłam się po raz kolejny. Dziwi mnie jednak fakt, że autor bloga tak doskonale sie maskuje. Działa na swoim gruncie i ma prawo władzy nad moimi postami - tylko to pozwala mi zrozumieć ślepe podążanie panów za glosem autora bloga MT. Co do sporostowania na stronie FashionMagazine - zobaczymy czy sie pojawi, wszystko będzie jasne i mam nadzieję, że jeśli sie nie pojawi to fani bloga MT przejrzą na oczy.

Rozmawiałem z naczelną Fashion. Podobno tak właśnie zrobili. Czekam na oficjalny kounikat organizotora żeby odnieść się do zarzutów Cajmel. Nerwów było dużo. Nieprzespana noc też. Nie jestem przyzwyczajony do obrzucania błotem. Jednak czytelnicy mojego bloga to ludzie na poziomie i z takim poziomem agresji i co tu dużo mówć, głupoty, jeszcze się nie spotkałem.' Tym oto postem udowodnił Pan brak klasy. Cóż, czego mozna się było spodziewać...

pozdrawiam i zycze powodzenia w osiąganiu dojrzałości,

Karolina

Karolino,

Proponuję zamieścić skany Waszej niesławnej wymiany email bo dopóki nie pokażesz nam dowodu na rzekome przyznanie się do oszustwa MT nie możemy brać Twoich zarzutów na poważnie. Na razie wygląda na to że nie możesz pogodzić się z porażką. Wiesz zdarza się że złote medale na olimpiadach przegrywa się czasem o jedną setną sekundy i trzeba umieć to zaakceptować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z Was bardzo celnie tutaj zauważył, że chyba błędem było w ogóle nominowanie blogu Wojtka do tego całego "konkursu". Trochę inna liga. A efekt jest taki, że fashionistki będą teraz przeżywać upadek z medialnego piedestału. Aż strach pomyśleć co może się stać jeżeli MT dostanie tego Oscara... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu ja opublikuję tego maila. Nie chce mi się udawadniać że nie jestem wielbłądem. Śmieszne jest, że cajmel twierdzi iż nie rozmawiałem z naczelna F. Skąd ona to może wiedzieć? Ale generalnie panowie, proszę już żebyśmy sie nie wypowiadali w tym wątku i nie podgrzewali atmosfery. Wpis cajmel tym razem zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Pan, Panie Wojtku zapatruje się na to co napiszę, ale ja bym na Pana miejscu zrezygnował z dalszego "postępowania kwalifikacyjnego", szkoda nerwów i czasu. Potwierdzę to co napisał kol. Immune, cytując kogoś z kolei, że nominacja Pańskiego bloga do tego typu konkursu, to chyba jednak pomyłka. Przyjrzałem się teraz tym blogom pierwszej "czwórki" i mam nieodparte wrażenie, że to nie miejsce dla bloga takiego jak Pański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że Macaroni powinien zignorować całą sprawę i brać dalej udział w konkursie, tłumacząc się tylko uwiarygadnia "zarzuty". Swoją drogą, patrząc na bloga cajmel, to dziewuszka jest naprawdę zgrabna :) (przepraszam, ale musiałem to napisać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, zwycięstwo ojca-założyciela tego forum to wspaniała wiadomość. Stwarza szansę na skokowy wzrost liczby czytelników bloga MT, a więc skuteczniejsze propagowanie naszych ulubionych zasad. Wojtek, gratulacje już złożyłem na blogu, więc tu pogratuluję jurorom dobrej decyzji, która w jakimś stopniu, prędzej czy później, sprawi, że na naszych ulicach będzie więcej dobrze ubranych ludzi. Wysokie C? Może, ale statystyka podpowiada, że to prawda. Teraz jest bardzo ważne, żeby Twój sukces nagłośnić, choć zakładam, że na początek dostaniesz sporo zaproszeń z mediów i, że tak powiem, hype trochę sam się będzie nakręcał.

W każdym razie, byłoby ciekawe porównać statystyki czytelnictwa MT przed i po przyznaniu nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.