Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Kacper , męską elegancją zacząłem interesować się jakieś 3 lata temu. Preferuje raczej zestawy koordynowane niż full suits zwłaszcza ,że mój zawód jakim jest nauczyciel wychowania przedszkolnego nie bardzo pozwala mi się takimi zestawami cieszyć :) Rzecz jasna do pracy pod krawatem też nie chodze , ale jak już mam okazje wybrac sie gdzieś w weekend czy na uczelnie to już chętnie zwis zakładam. Pozatym mam dwójke dzieci (zaraz juz trójke i w końcu udało sie ustrzelić syna ^^) , gram na basie i lubie gry/e-sport etc.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysztof. Forum śledzę od dłuższego czasu, jednak wcześnie nie widziałem potrzeby utworzenia konta. Teraz z uwagi na większą ilość czasu zdecydowałem się dać sobie szansę na większą aktywność w internecie. Na forum trafiłem poszukując informacji na temat klasycznych butów. Od tego czasu zaglądałem tu co jakiś czas, głownie przeglądając tematy związane z obuwiem oraz tą luźniejszą cześć forum pod szyldem "sali klubowej". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie, 

Trochę spóźnione przywitanie, ale lepiej późno, niż wcale. Mam na imie Kamil. Męską elegancją interesuje się od około dwóch lat. Od jakiegoś czasu śledzę forum. Moja przygoda z forum zaczęła się od klasycznych butów. Ostatnio także, mózg kazał mi się przestawiać (pod wpływem forumi i poprzez doświadczenia z butami), ze sklepów typu ZARA i MD na produkty lepsze jakościowo, ale w DUŻO mniejszej ilości. 

Zawód jaki wykonuję daje mi dużą swobodę ubioru i wiele wybacza. Nie mam określonego dress code, ani nie obowiązuje mnie mocny formalizm. Bardzo lubię niezobowiązujące zestawy koordynowane, ciepłe ziemiste kolory, biel, brązy, szarości, odcienie czerwieni, zieleni i niebieskiego. Wyznaję zasadę "zero czerni" i od wielu lat nie mam w szafie nic co by było w kolorze czarnym lub w kolorze bliskim czerni. Wszystko to przez studia, gdzie najczęściej chodziłem ubrany na czarno i najlepiej jak to był czarny golf.

Niektórzy mogą mnie kojarzyć z forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, gdzie udzielałem się pod tym samym nickiem :) 

Jeszcze raz, bardzo miło mi się ze wszystkimi oficjalnie przywitać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Miło jest mi dołączyć do Waszego grona. Modą męską zainteresowałem się kilka lat temu co w dużej mierze było zasługą bloga MrVintage. Pomimo upływu lat od przeczytania pierwszego posta nadal buduję swoją garderobę. Dążę do tego aby była stonowana i kapsułkowa. Uwielbiam golfy i loafersy. Bez większego skutku szukam idealnych sneakersów do casualowych ubrań, jednak powoli tracę nadzieję na możliwość ich znalezienia. Prywatnie jestem inżynierem, lubię dobre jedzenie oraz kawę. Pasjonuję się awiacją i mam nadzieję zasiąść w przyszłości na fotelu kapitańskim. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. Po forum zegarkowym naturalną drogą ewolucji trafiłem na Wasze forum i wydaje mi się, że zostanę tutaj na dłużej. Chciałem się przywitać i z góry przeprosić za potencjalnie laiczne pytania. Lubię dobrą łychę, interesuję się geopolityką i spekulacjami giełdowymi.

Pozdrawiam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,

Mam na imię Tomek, forum, jak poprzednik ;-), czytuję od kilku miesięcy. I bardzo lubię to robić. 90% czasu mam na sobie każual ponieważ większość czasu spędzam w swoim małym biurze przed kompem lub w samochodzie. Ale bardzo lubię klasyczną garderobę. Jestem fanem butów, oczywiście tych lepszych. O zegarkach nawet nie wspomnę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam się z forumowiczami

Zacząłem ,, wyglądać'' od roku, a interesuję się klasyczną modą męską od dwóch lat. Na razie jeszcze się uczę (w różnych tego słowa znaczeniach) i mam nadzieję, że dzięki temu forum uda mi się podnieść swój styl na jeszcze wyższy poziom. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry, a nawet dobry wieczór Panie i Panowie 🙂. Na imię mam Wojtek i forum śledzę od niedawna. Klasyczną męską elegancką za interesowałem się przed ślubem znajomych, trafiłem na blog Jana Adamskiego i tak to się zaczęło. Idzie mi dość powoli, bo na co dzień w pracy mój Dresscode to ścisły Workwear - odzież BHP, więc mam mało okazji, żeby się ubrać lepiej. Jednak przyszedł taki wiek, że wypadałoby wyglądać jak człowiek 😉, więc z pomocą forum cel ten osiągnę. Obiecuję być grzecznym użyszkodnikiem forum i nie bić piany😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Panowie @Nano @Dand432y i @Paczuch

@Nano znam ten ból. Pracowałem dosyć długo w dziale logistyczno-produkcyjnym. Mimo biura w biurowcu ciągle latałem na magazyn i produkcję, zgodnie z zasadą "in field" - na stale gościła u mnie odzież BHP i ŚOI od stóp do głów. Przed pracą i po pracy nie chciało mi się tracić dużo czasu na przebieranie się. W moim wypadku bardzo dobrze sprawdzał się każual. Sztyblety, buty żeglarskie, koszule button-down, kardigany, chino, dżinsy i wszelkiej maści kurtki typu olejak, m65, bejsbolówka - ogólnie wszystko w co można łatwo wskoczyć i wyskoczyć i nie boi się ciasnych szafek w szatni :) Dodatkowo można poszczególne elementy zestawić z krawatem i marynarką i mamy ciekawy smart-casual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam Państwa serdecznie !

Mam na imię Grzegorz, w tym roku wchodzę w Chrystusowy wiek, myślę że to najwyższa pora by rozpocząć pracę nad zmianą garderoby uzupełniając ją o elementy nieco bardziej eleganckie niż dotychczas. Na forum trafiłem szukając w sieci porad stylistycznych mówiących co, jak i z czym ubierać w taki sposób by poszczególne elementy ubioru ze sobą estetycznie współgrały. Im więcej czasu tutaj spędzałem, tym bardziej uświadamiałem sobie jak mierną wiedzę w tym zakresie posiadam.  Mieszkam na Górnym Śląsku, pracuję jako przedstawiciel handlowy. Jest mi bardzo miło dołączyć do szanownego grona.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobry wieczór. Mam na imię Hubert. Forum czytam z różną intensywnością już od paru lat.  Z jednej strony wiele mu zawdzięczam, bo bardzo dużo się dowiedziałem i nauczyłem. Z drugiej strony portfel woła o rozsądek :) Upodobania mam raczej konserwatywne. Swój poziom określiłbym mimo wszystko jako początkujący, chociaż etap za małych rzeczy mam już za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Mateusz, na forum trafiłem całkowitym przypadkiem.
Powiedzieć, że interesuję się modą męską to chyba jeszcze stwierdzenie na wyrost, ale niechęć do kupowania marnej jakości ubrań z sieciówek sprawia, że zgłębiam powoli temat. Nie obiecuję więc, że jeansy zamienię biegiem na chinosy, ale na pewno skorzystam z wielu wskazówek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.