Bażant Opublikowano 5 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 5 Sierpnia 2013 Witaj, Ja też borykam się z problemami w tej materii, choć w drugą stronę Cytuj
Noldor Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Witaj, ja akurat takich problemów nie ma, ale kto wie, trochę przytyję, i będą. Cytuj
Secondhand Dandy Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Witam serdecznie wszystkich. W dużym skrócie o mnie - pracuję w jednej z Warszawskich korporacji. prywatnie bawię się fotografią. Trafiłem tu ponieważ szukam pomysłów na odświeżenie swojego stylu - jestem w trakcie zmiany pracy na inną i to też był motywator. Najczęstszym moim problemem modowym jest fakt że mam stosunkowo nietypowe rozmiary - but: 39; koszula w kołnierzu 37 i marynarki rozmiar 46 - 95% przypadków gdy podobają mi się jakieś rzeczy i chciałbym z nich uczynić ciekawą stylizację to niestety muszę sobie je odpuścić właśnie ze względu na brak rozmiarów:( Jakby to powiedziała dzisiejsza młodzież: "I know that feel, bro". W takiej sytuacji trzeba wiedzieć gdzie szukać, a forum może okazać się w tym przypadku bardzo pomocne. Mniejszych rozmiarów część członków forum serdecznie wita! Cytuj
constantin Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Sierpnia 2013 za moment utworzy się lobby XS:) Cytuj
WhiskeyPapa Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Dandy, że się tak wyrażę, hmm, tak to chciałeś, tego... hmm, ująć? Cytuj
Secondhand Dandy Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 6 Sierpnia 2013 Dandy, że się tak wyrażę, hmm, tak to chciałeś, tego... hmm, ująć? Tak chciałem, licząc się z tym, że komuś może się źle skojarzyć Cytuj
Victor Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Witam wszystkich. Jestem chyba jednym z młodszych użytkowników tego forum (w tym roku pisałem maturę) który od niedawna postanowił popracować nad swoim wyglądem i nieco zmienić styl. Liczę, że to miejsce mi w tym pomoże. P.S Czy znajdują się tutaj gitarzyści? Mam nadzieję, że nie będę jedynym grajkiem Cytuj
damiance Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 9 Sierpnia 2013 Witamy na forum i zachęcamy do aktywności Cytuj
blaz_k Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Witam wszystkich. Jako świeżak przedstawię się tutaj po krótce. Mam na imię Błażej i jestem tegorocznym maturzystą. Los tak chciał, że zostałem studentem AGH. A że Kraków duże miasto... wiadomo, trzeba jakoś wyglądać do tego dochodzi fakt wkroczenia w ten kolejny, wyraźnie odkreślony grubą krechą etap życia... I stąd takie moje śródwakacyjne postanowienie by wziąć się za siebie i nabrać odrobiny klasy i dobrego smaku w ubiorze. A w celu inspiracji, motywacji i co za tym idzie - nabycia prędzej przytoczonych cech to forum zdaje się być do tego jak najlepszym miejscem. Pozdrawiam serdecznie. Cytuj
ziolkowm Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Witam. Zacząłem przeglądać forum od wątku Jakie buty mam dziś na sobie, po czym postanowiłem się dołączyć do szacownego grona. Tak więc witam wszystkich Forumowiczow raz jeszcze. Cytuj
Bartek Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Z całym szacunkiem Noldorze, ale musi upłynąć jeszcze trochę czasu i treści, zanim będziesz mógł występować w roli gospodarza forum. 1 Cytuj
stoney Opublikowano 10 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 10 Września 2013 Witam wszystkich. Po rewolucji w szafie (połowa ubrań poszła się... spakować) szukam wiedzy praktycznej i świadomie uzupełniam garderobę. Po pierwszych dniach lektury widzę, że dobrze trafiłem. Zawodowo zajmuję się budową dróg - jestem inżynierem. Po pracy słucham muzyki, bez niej nie mógłbym żyć. Lubię smacznie zjeść i wypić dobre wino. Pokochałem Hiszpanię i chętnie do niej wracam: wino, kobiety i śpiew... no i jamon serrano. Cytuj
arche Opublikowano 10 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 10 Września 2013 Jamon, bagietka i butelka San Miguela. Witamy serdecznie. Cytuj
Noldor Opublikowano 11 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 11 Września 2013 Witaj Szanowny Gruberze. Uczmy się nawzajem od siebie. Cytuj
maciato Opublikowano 11 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 11 Września 2013 Witaj Szanowny Gruberze. Uczmy się nawzajem od siebie. Chyba Burgerze Jak to się mówi - "do trzech razy ..." Cytuj
Bartek Opublikowano 11 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 11 Września 2013 Noldor, Gruber, Burger - uczcie sie od siebie. Najlepiej poza tym forum. 3 Cytuj
Luca Opublikowano 12 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 12 Września 2013 Witam wszystkich bardzo serdecznie Cytuj
LudwigVan Opublikowano 13 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 13 Września 2013 Witam wszystkich!Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem aktywnie się na nim udzielać. Zapewne już w najbliższych dniach zacznę pytać bardziej doświadczonych elegantów o rady i jestem pewien, że z Waszą pomocą uda mi się poprawić swój wizerunek Pozdrawiam! Cytuj
Bartek Opublikowano 13 Września 2013 Zgłoś Opublikowano 13 Września 2013 http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11588022,Jest_slowo_Witam_na_poczatku_listu__To_nie_odpowiadam.html Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.