Skocz do zawartości

POLKAP Skoczów - wywiad


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Misza, Frankenstein & Pirat!

 

 

Misza, przed Tobą - jak pisałem w tym "innym" temacie - widzę karierę w przyszłych naszych produkcjach :)

 

Przy okazji tego filmu chce przekazać jasny komunikat - jeżeli będą pomysły na inne wywiady i znajdą się sprawnie działający promotorzy, to możecie na mnie liczyć ... jestem zdecydowany postawić na tę formę komunikacji. Mam już pomysły na kolejne 2-3 produkcje i to bez uwzględnienia 2 dużych imprez które nam się zapowiadają jeszcze w tym roku, ale ja nie będę ich kręcił bo wolę być po drugiej stronie obiektywu B) .

 

pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsparcie merytoryczne to całe nasze forum i wszyscy użytkownicy. Nie znajdziemy lepszego centrum kompetencji niż forum BwB! Pytania do wywiadów możemy układać w większym gronie, co gwarantuje dopracowanie itd ... Tylko musimy to robić sprawnie i wówczas działka "wywiady" dostanie niespodziewanego przyspieszenia :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post usunięty, Wymiar kary był łagodny ;).

Mimo wszystko dzięki, choć za tę łagodność :)

 

Gratuluję wywiadu. Jak na przygotowanie, w sumie amatorskie (?), to wyszło Wam świetnie. Widać dojrzałość emocjonalną, której niejednokrotnie brak zawodowcom z telewizji publicznej.

Podoba mi się idea wywiadów. Może i reportaży, jeśli byliby chętni je prowadzić. Wszak jest sporo imprez, targów etc. Można by wtedy postawić za kamerą człowieka z mikrofonem na wysięgniku. Zbiera dźwięki lepiej i nie trzeba nim machać od ust do ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nagraniem ustaliliśmy, że oddzielny materiał nakręcimy z Prezesem POLKAPu po jego powrocie z urlopu. JEŚLI dojdzie do tego nagrania, to jest jeszcze lista ciekawych pytań, które chętnie zadamy, np.:

 

- historia firmy
- konkurenci na rynku polskim

- problemy i wyzwania branży

- główne rynki zbytu

- czy są jakieś egzotyczne miejsca
- znani klienci, firmy, dla których produkują kapelusze, jako podwykonawca

- jakieś ciekawostki

- w jaki sposób dbać o kapelusz gdy nie jest na głowie, w zależności od materiału, jak pielęgnować

a. przechowywanie
b. wpływ warunków atmosferycznych (deszcz, silne słońce)
c. czyszczenie, pranie

 

 

Jeśli macie pomysły na inne ciekawe pytania, to piszcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.