Skocz do zawartości

Pytanie do patyniarza z najwyższej półki ...


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

1. Z jakich środków korzysta patynując buty, a jakie rekomenduje do pielęgnacji obuwia? (Oj, żebym sobie tylko "samobója" nie strzelił :))

2. Ile czasu musi poświęcić na patynację pary butów?

3. Jakich wskazówek mógłby udzielić początkującym patyniarzom?

4. Skąd czerpie inspiracje?

5. Czy mimo mistrzostwa, przytrafiają mu się wpadki. czy też zawsze osiąga założony efekt?

6. Czy zdarza mu się przystąpić do pracy bez określonej wizji (czy bywa, iż zwyczajnie improwizuje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylbym ciekaw czy sa momenty, ze odmawia klientowi, przykladowo w przypadku projektow, ktore sa odjazdem w strone komlpetnej tandety.

Pytanie jest nawiazaniem do wypowiedzi Antonio Panico (w filmie O'Mast), w ktorej to pada stwierdzenie, ze jesli krawiec nie uzna, ze dany kroj marynarki / plaszcza pasuje do klienta, to odmawia wspolpracy.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylbym ciekaw czy sa momenty, ze odmawia klientowi, przykladowo w przypadku projektow, ktore sa odjazdem w strone komlpetnej tandety.

Pytanie jest nawiazaniem do wypowiedzi Antonio Panico (w filmie O'Mast), w ktorej to pada stwierdzenie, ze jesli krawiec nie uzna, ze dany kroj marynarki / plaszcza pasuje do klienta, to odmawia wspolpracy.

Pozdrawiam,

dsc.

bardzo dobre pytanie !

ja od siebie dodam: gdzie jest granica pomiędzy klasyką a modą jeżeli chodzi o design buta ...

BTW nie wspomniałem że ta marka i stojący za nią ludzie robią buty bespoke, chociaż z butów w wersji patynowanej są - takie odnoszę wrażenie - znani i podziwiani .... ale już więcej nic nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknac sprayem mozna na wszystko. We wtorek bylem w pracowni u pani malujacej na jedwabiu czy bawelnie. Pokzaywala mi rowniez plocienne pepegi na ktorych maluje. Btw powiedziala rowniez iz 'panowie maja ciekawsze pomysly od pan'.

Co do zamszu to proponuje spojrzec z drugiej strony: czy widziales zamsz spatynowany 'wiekiem'? Kolejna rzecz to, moim zdaniem, to ze patyna lepiej wyglada na gladkim lsniacym bucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.