Jump to content

Życzenia Noworoczne ! (+ wystąpienie Prezesa BwB ;) )


damiance
 Share

Recommended Posts

Koledzy!

Za nami trzeci rok życia naszej sartorialnej społeczności. Przełomowy z uwagi na powstanie Stowarzyszenia But w Butonierce powołanego nie tylko do zarządzania forum. Czas niewiedzy i odkrywania rzeczy odkrytych wcześniej (tylko my o nich nie mieliśmy pojęcia :D ) mamy prawdopodobnie za sobą. Osoby, które są z nami od czasów kiedy forum liczyło 100+ uczestników, pamiętają dobrze ten deficyt wiedzy i radość z każdej nowej informacji uzupełniającej puzzle pod tytułem „klasyczna męska elegancja”.

Dzisiaj skupiamy już nie dziesiątki i nie setki zainteresowanych naszą podstawową tematyką. To co osiągnęliśmy to zbiorowa wiedza – nie boje się powiedzieć – ekspercka, która jest ulokowana w każdym z nas. Obecne wyzwanie to zagospodarowanie ugoru naszego otoczenia, rzeczywistości polskiej „eleganckiej” ulicy. Nie ma w Polsce takiego drugiego forum stojącego przed szansą zapisania się w historii. I tej szansy zmarnować nie możemy.

Wierzę, że rok 2013 będzie rokiem działania Stowarzyszenia But w Butonierce. Wszelkie kluczowe formalności organizacyjne mamy za sobą. Nie pozostaje nam nic innego jak realizować cele operacyjne które członkowie Stowarzyszenia sobie postawili:

1. To tutaj, na naszym forum jest centrum wiedzy o męskiej elegancji, musimy tylko tę wiedzę uporządkować w postaci wątków encyklopedycznych, bespoke-wiki itp. Również naszą specjalnością powinno być udzielanie wywiadów we wszelkich mediach zainteresowanych naszą tematyką.

2. Organizowanie szkoleń dla członków Stowarzyszenia i osób niezrzeszonych.

3. Przeprowadzanie wywiadów z firmami / rzemieślnikami których produkty nas interesują. Zakładamy, że będą to wywiady również w postaci video, ponieważ obok najnowszego kanału jakim jest facebook planujemy zaistnieć na Youtube.

4. Integrowanie naszego środowiska podczas spotkań i imprez organizowanych przez Stowarzyszenie

5. Koordynowanie ambitnych zamówień formowych

Jestem przekonany, że nie wymieniłem wszystkich możliwych kierunków naszej aktywności (dostrzeżone braki postaram się uzupełnić asap ;) ). Aby spełnienie naszych celów stało się realne potrzebujemy ludzi zdecydowanych działać pewnie i sprawnie, wierzących w to co robimy.

Nie chcąc dzisiaj odciągać Was od Sylwestrowej zabawy tylko zakomunikuję - jutro pojawi się na forum informacja o tym dlaczego warto i jak można dołączyć do Buta w Butonierce deklarując się jako:

- Członek Zwyczajny Stowarzyszenia But w Butonierce, lub

- Sympatyk Klubu Stowarzyszenia But w Butonierce.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!

Damian

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Drodzy Przyjaciele,

    Żegnamy rok 2013. Był to bardzo ważny rok dla działalności Stowarzyszenia BWB. Chcielibyśmy podziękować Wam za zaangażowanie w życie forum oraz udział i organizację stowarzyszeniowych projektów.

 

    Za nami zakończone sukcesem realizacje kaletnicze, 2014 rok upłynie pod znakiem projektów sartorialnych o których usłyszycie już niedługo. Dzięki naszemu wspólnemu wsparciu współpraca z partnerami i mediami jest owocna i ulega ekspansji.

 

    Kochani! Życzymy Wam zdrowia, radości oraz realizacji planów. Miejcie siłę na rozwój i nie zapominajcie o miłości. Wszystkiego najlepszego w 2104 roku!

Zarząd Stowarzyszenia BWB

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.