Skocz do zawartości

[SZCZECIN], Przewodnik Miejski


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej był temat dotyczący krawca. Sprawa wygląda następująco, oddałem do poprawek krawieckich garnitur i 4 pary spodni do skrócenia do Pana Wacława Nietubycia.

btw. Dzięki @wally za kosnsultacje i że znalazłeś czas:) Garnitur odebrany a poprawki zrobiły robotę.

Wszystkie prace przebiegły bardzo satysfakcjonująco ,oprócz jednej ... ostatią parą spodni były kremowe chino od T.Milera  (materiał: bawełna 100% Brisbane Moss) niestety spodnie podczas usługi krawieckiej zostały ubrudzone w dwóch miejscach na jednej nogawce... walcze już 2 dzień i pewnie się nie obejdzie... bez pralni chemicznej.

Załączam zdjęcia (spodnie przed prasowaniem, bo pierw chce usunać zabrudzenia).

20180413_221828.jpg

20180413_221704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 14.04.2018 o 15:48, wally napisał:

@lubie_jeansy Myślę, że każda większa pralnia zlokalizowana w centrum handlowym da radę (z uwagi na tkaninę nie ma większego ryzyka). 

Hehe, ostatecznie przyjrzałem się metce i wyprałem ręcznie w wannie, bo doszedłem do wniosku, że tutaj chyba klejonki nie ma tylko sam materiał. Nic mi się nie pobomblowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Chciałem polecić jednego ze szczecińskich krawców. Chodzi o Pana Woźniaka na ul. Łokietka w Szczecinie. Robiłem u tego pana wiele poprawek: poszerzanie spodni, skracanie i dorabia regulatorów bocznych, zwężenia koszul. 

 

Zamówiłem także spodnie z wysokim stanem, dwoma zakładami, mankietami i regulatorami bocznymi. Za użycie dwóch par wziął bodajże 200 zł - dokładnie nie pamiętam. Materiały dostarczalem sam, ale jak na Szczecin, to wyszły fajnie. Totalny old-school ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, equestrian napisał:

Zamówiłem także spodnie z wysokim stanem, dwoma zakładami, mankietami i regulatorami bocznymi. Za użycie dwóch par wziął bodajże 200 zł - dokładnie nie pamiętam. Materiały dostarczalem sam, ale jak na Szczecin, to wyszły fajnie. Totalny old-school ;)

Pochwal się, pokaż zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
W dniu 28.01.2020 o 11:30, KKS napisał:

Witam, chciałbym uszyć garnitur w Szczecinie. Jaki zakład krawiecki polecacie? 

Ja mogę polecić pana Konrada Woźniaka. Co prawda Pan już jest bardzo wiekowy, ale szyłem u niego spodnie. Trzeba mu dokładnie wytłumaczyć czego chcemy i powinien to zrobić ;) Widziałem, że szył dla kogoś garnitur jak u niego byłem i wyglądało to dosyć dobrze. Ceny ma dobre, bo ja za robociznę za dwie pary spodni, które są widoczne niewiele wyżej dałem około 150-200 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 6 months later...
W dniu 4.05.2019 o 12:38, equestrian napisał:

Chciałem polecić jednego ze szczecińskich krawców. Chodzi o Pana Woźniaka na ul. Łokietka w Szczecinie. Robiłem u tego pana wiele poprawek: poszerzanie spodni, skracanie i dorabia regulatorów bocznych, zwężenia koszul. 

 

Zamówiłem także spodnie z wysokim stanem, dwoma zakładami, mankietami i regulatorami bocznymi. Za użycie dwóch par wziął bodajże 200 zł - dokładnie nie pamiętam. Materiały dostarczalem sam, ale jak na Szczecin, to wyszły fajnie. Totalny old-school ;)

Dla mnie Pan Konrad Woźniak uszył płaszcz dwurzędowy na płótnie, drugi rok noszę i jestem zadowolony z efektu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Podbijam temat. Czy ktoś zna jakieś miejsce na mapie Szczecina, gdzie można bez strachu oddać coś na przeróbkę? Kupiłem sobie płaszcz sukienny i chcę go przerobić, zwęźić itd. Ale też przyszłościowo mam parę rzeczy do przerobienia z wieszaka.

Ktoś, coś?

Na Google Maps napisane, że zakład p. Woźniaka zamknięty na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.